Tüm bunlar ne demek?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

mawine

Kayıtlı Üye
Merhaba herkese..Ben de yaşadıklarımdan bahsedip sizlerin değerli fikirlerinizi almak istiyorum..Benim yıllardır diğer varlıklardan yana hep korkularım oldu..Somut anlamda hiçbir şey görmedim bu zamana kadar (istemem de).. Bu siteyle tanıştıktan sonra bakmak istemediğim halde kendime yenilip hep okudum,okudukça önceleri korktum geceleri uyuyamadım ancak daha da okudukça korkularım biraz azaldı bu arada da muska yazdı yaşlı bir hoca (ücret almadan) üzerimde taşımaya başladım..Ancak bazı geceler hâlâ bağırarak uyanıyorum..Hoca da nazara çok açıksın enerjin çok düşük o yüzden seni etkiliyor başka insanların bakışı bile dedi.. Kopuk bir şekilde anlatabilirim lütfen kusuruma bakmayın..Çok rahmani,çok güzel rüyalar görürüm hislerim çok kuvvetlidir bazen de rüyalarımda üç harflileri görüyorum okuyorum ancak bak gitmiyorum diyor ama yaklaşamıyor da..Her neyse bundan iki ay filan önce gece uyandım o da arkadaşım sabah namazına kalkar hep normalde oymuş kapıdan çıkan ancak ben onu başında kışlık bir şapka küt saçlı montlu biri olarak arkadan gördüm uyandım kapıdan çıkan kimdi diye düşünürken arkadaşım abdest almış geldi pijamayla bu göz yanılgısı mıydı acaba..Yine böyle bir gece arkadaşlarım uyuyor yerde üçlü priz kablosu var sanki biri çekti hani sürtünme sesi olurya onu duydum başımı kaldırıp yere baktım gülme sesi geldi ama uykuluyum nasıl dedim hâlâ bilmem ama ne var ne gülüyorsunuz dedim bir anda ses gelmedi uykuya dalmışım yine..Bir de memleketteyken evde annem hep namazlığın bir tarafını katlamayı unutur yani namaz kılar namazlık açık şekilde durur ben de kızarım topla günah olur diye..Neyse annemler misafirliğe gittiler yatak odasında namazlık duruyordu açık şekilde ben de kendi kendi anneme kızdım yine açık bırakmış diye sonra aynaya bakıyordum mavi bir ışık oturmuş şekilde sırtını gördüm aynadan sonra döndüm ama göremedim ve hiç korkmadım içime huzur doldu..Yine geçen gece uyurken yüzümü üç keskin tırnak gibi bir şeyin çizdiğini hissettim ama rüya değildi eminim sonra uykuya dalmışım tekrar sabah uyanınca ürperdim ancak iz filan yok..Bu yaşadıklarım normal şeyler mi? Bazen çok güzel bazen ürpertici..

yare-i yarim

Moderator
İş
Sanatsal tablolar oluşturmak/Mutfak eşyaları dalında ticaret
Durumunuz psikolojik te olabilir ( Burada okuduğunuz yazılar bazı şeyleri tetiklemiş olabilir) parapsikolojik te olabilir.Parapsikolojik olduğunu düşünüyorsanız yule'ye başvurarak bakım yaptırın parapsikolojik birşey yok ise sizi yönlendirirler.

yare-i yarim

Moderator
İş
Sanatsal tablolar oluşturmak/Mutfak eşyaları dalında ticaret
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...