Laro Tarotun Orijinali l'oracle de la triade

Osiris

Kayıtlı Üye
Merhaba;

Türkiyede Laro Tarot olarak bilinen deste aslında uzun yıllardır Fransız medyumların kullandığı 57 kartlık l'oracle de la triade isimli kehanet destesidir.

Bu 57'lik desteden Omega kartını çıkaran Ata Nirun üstüne 22 ayrı kart ekleyerek Türkiyede farklı bir isimle Tarot olarak piyasa sürdü zamanında.

Ancak nedeni bilinmeyen bir sebepten ötürü destede ki iki dini sembolü sansürlemiş,aşk kartında kalbin üstünde bir haç varken o haçın üstüne başka bir eğreti kalp çizilerek sansürlenmiş.Aynı sansür mühür kartının orjinali Davud Yıldızı iken yerine bambaşka bir kart konulmuş.

Ekli dosyayı görüntüle 7261
Ekli dosyayı görüntüle 7262

lviv angeles

Kayıtlı Üye
Laro tarotu,Katina destesi ve Peri Tarotu gibi hiçbir yerde bulunmuyor.Ama tabi arayıpta bulamadığımız sanırım Ata Nirun'un
ekleme yaptığı kartlar.Yani bilmeden aradığımız buydu sanırım.Orjinal Laro'nun 57 kart olduğunu şimdi öğrendim.

Osiris

Kayıtlı Üye
Laro tarotu,Katina destesi ve Peri Tarotu gibi hiçbir yerde bulunmuyor.Ama tabi arayıpta bulamadığımız sanırım Ata Nirun'un
ekleme yaptığı kartlar.Yani bilmeden aradığımız buydu sanırım.Orjinal Laro'nun 57 kart olduğunu şimdi öğrendim.

Katina ve laro destelerini internette bulabilirsiniz satın almak için, ki ben Katina'yı hala d&r'a gittiğimde görüyorum ama peri tarotunu bulamazsınız yıllar önce basımı bitti.

lviv angeles

Kayıtlı Üye
Katina ve laro destelerini internette bulabilirsiniz satın almak için, ki ben Katina'yı hala d&r'a gittiğimde görüyorum ama peri tarotunu bulamazsınız yıllar önce basımı bitti.
Katina destem var.:)Burdaki arkadaşlardan çok arayan olmustu,ondan dolayı yazdım Katina'yıda.:)
Laro'yu netten araştırıcam.Peri tarotu ,evet umutsuz vakaymış meğer.:(

codzombi

Kayıtlı Üye
Katinayı d&r da defalarca aradım hatta yakın illerde varmı diyede baktırdım burda 2 d&r var ikisindede yok. Adanayada baktırdım ordada yok. Hollandadan gelen bir yakınıma rica ettim tek bir yere bakmış yok. İnternet siparişinde türkçesi yok stok kalmadı yazıyor hepsinde. Artık pes ettim doğru zaman olsa karşıma çıkardı zaten. Bu arada aynı şey peri tarotu içinde geçerli onuda çok aradım.

ebay, amazon gibi sitelerden alın , 1 haftada geliyor posta servisine bağlı olarak. kayıtlı havacılık postasını kullanın . örnek china registered air mail . yani kayıtlı çin uçak postası . kargo ücreti de düşük veya ücretsiz oluyor , sadece bir kredi kartına bakıyor satın almak. sorun yaşamamanız için , satıcının sipariş sayısına , ürün yorumlarına puanına, madalyalarına bakın . güvenilir satıcılardan alın .

Osiris

Kayıtlı Üye
Fotoğraflar silinmiş postta. Düzenleme yapamadığım için tekrar ekledim.
132ce783-3d81-477a-bbed-4aa973347d49.jpg287dda32-86be-424c-a293-cae538a47926.jpg

BaD_bOy

Kayıtlı Üye
Ustad bulent kisa beraber yapti ata nirun ve bir maji ekolune gore yapildi.