Zenginlik ve Maddiyat ile İlgili Tılsımlar ?

CelticFrost

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar eskiden bu forumda zenginlik ve maddiyat için büyük tılsım resimleri vardı resimler silinmiş. Bildiğiniz maddiyat tılsımlarını buraya koyabilirmisiniz ?

eksenpc

Kayıtlı Üye
Olsada koysam benim bildiğim hiç bir şey yok sadece takip ediyorum siteyi faydasını da görüyorum

hesperos

Kayıtlı Üye
Aslında herşey piskolojiden geciyor siz kendinizi piskolojik olarak kandırıyorsunuz tılsım dı büyüydü bunlarla zengin olunmaz tılsımı takınca olaylara piskolojik olarak bakış açınız değişiyor kendinizi şartlamaya başlıyorsunuz ve hiç yapmadınız ticaretleri yapıyorsunuz bu sayede para kazanıyorsunuz bunuda tılsıma veya büyüye bağlıyorsunuz ama aslında 2side boş hiçbirşey yapmadan kimse zengin olamaz herkes yaptığı şey kadar değerlidir yukarda video paylaşan kadın üyemiz üzgünüm ama çok boş şeyler anlatmıssınız herşey piskolojide biter.

Ü

Üye silindi 58480

Aslında herşey piskolojiden geciyor siz kendinizi piskolojik olarak kandırıyorsunuz tılsım dı büyüydü bunlarla zengin olunmaz tılsımı takınca olaylara piskolojik olarak

Peki ya "psikoloji" denen şeyin kendi tılsım değeri varsa?

O zaman da mı?

Ya tılsım yapan insanlar, psikolojilerini bağlayarak daha kolay yönetmenin bir yolunu buldularsa?

O psikolojik, bu psikolojik... E madem herşey psikolojik hadi bir parmak şıklatmada kim neye isterse kavușsun psikoloji yaparak ? e o da ilk tercih olmuyor. İnsan ritüelsiz duramıyor. Ruhu enerjiye aç ama bedeni de maddi hereketlilige girişmeden beden tatmini de olmuyor.

Rhea

Kayıtlı Üye
İş
Witch
Ritüel vb. şeyler sadece yardımcı, önemli olan psikoloji @dennise :) Yani sadece bir şeyleri düşünmek inanmak değil, mesele bilinçaltını ikna etmek. İnsan farkında olmadan çocukluk hayatını tekrarlamaya çalışıyor bu nedenle sorunlu ailelerden gelen kişilerin evlilikleri de sorunlu oluyor. Hep parasal sorunlar konuşulan ortamlarda bulunan çocuklar parayı yönetmekte zorlanabiliyor büyüdüklerinde.

Ü

Üye silindi 58480

Ritüel vb. şeyler sadece yardımcı, önemli olan psikoloji @dennise :) Yani sadece bir şeyleri düşünmek inanmak değil, mesele bilinçaltını ikna etmek. İnsan farkında olmadan çocukluk hayatını tekrarlamaya çalışıyor bu nedenle sorunlu ailelerden gelen kişilerin evlilikleri de sorunlu oluyor. Hep parasal sorunlar konuşulan ortamlarda bulunan çocuklar parayı yönetmekte zorlanabiliyor büyüdüklerinde.

Harika tespit tebrikler.

Kafa karıştırmak için yazdım zaten ?
Psikoloji deyip geçmemek için.

Haklısın bilinçaltını inandırıp inandiramamamız zaten bizim genel tavır itibari ile samimi olup olmadığımızı belirleyen de asıl faktör oluyor.

Diğer bir deyişle bilinç altını inandırmakta zorluk çeken kişi, kendine karşı artık samimi olamıyor demektir.

Kendine karşı samimi olamamayı, ara katmandaki enerjiyi tutan blokajı bu sefer cinlere bağlamicam ?

Beni kovarsınız diye korkuyom ?

Rhea

Kayıtlı Üye
İş
Witch
Harika tespit tebrikler.

Kafa karıştırmak için yazdım zaten ?
Psikoloji deyip geçmemek için.

Haklısın bilinçaltını inandırıp inandiramamamız zaten bizim genel tavır itibari ile samimi olup olmadığımızı belirleyen de asıl faktör oluyor.

Diğer bir deyişle bilinç altını inandırmakta zorluk çeken kişi, kendine karşı artık samimi olamıyor demektir.

Kendine karşı samimi olamamayı, ara katmandaki enerjiyi tutan blokajı bu sefer cinlere bağlamicam ?

Beni kovarsınız diye korkuyom ?

Cinler bilinçaltını etkilemeye çalışıyor mesela burada okumuştum birisine rüyasında eşcinsel ilişkileri özendirmek için rüya gösteriyorlarmış. Kendi tanık olduğumda birisiyle kötü olmamı istediklerinde rüyada onu bana farklı gösteriyorlar arkamdan iş çevirdiğini görüyorum filan.. Tabi onların ne b*k(küfür var burada açıkça yazamadım) bildiğimden anlıyorum ki onlar bilinçaltımı etkilemeye çalışıyorlar.. Çünkü uykuda bilinçaltı telkinlere açık oluyor ve hayal ettiğimizle gerçekte olanı ayırt edemiyor. Mesela bir haberde okumuştum karısı kendisini aldatıyormuş rüyasında görmüş adam karısına saldırmış. Toplumdaki birçok başıbozukluk, sapkınlık, şiddet faaliyetlerinin arkasında onlar olduğunu düşünüyorum.

Ü

Üye silindi 58480

Cinler bilinçaltını etkilemeye çalışıyor mesela burada okumuştum birisine rüyasında eşcinsel ilişkileri özendirmek için rüya gösteriyorlarmış. Kendi tanık olduğumda birisiyle kötü olmamı istediklerinde rüyada onu bana farklı gösteriyorlar arkamdan iş çevirdiğini görüyorum filan.. Tabi onların ne b*k(küfür var burada açıkça yazamadım) bildiğimden anlıyorum ki onlar bilinçaltımı etkilemeye çalışıyorlar.. Çünkü uykuda bilinçaltı telkinlere açık oluyor ve hayal ettiğimizle gerçekte olanı ayırt edemiyor. Mesela bir haberde okumuştum karısı kendisini aldatıyormuş rüyasında görmüş adam karısına saldırmış. Toplumdaki birçok başıbozukluk, sapkınlık, şiddet faaliyetlerinin arkasında onlar olduğunu düşünüyorum.

Aynen cinler eșcibselliği değil, daha genel tabir ile cinselliği tetikliyorlar. Aşırı cinsel uyarı impulsları veriyorlar. Böylece helalin sana yetmez oluyor ve sana helal olmayan kişiler ile içten içe imtihan olmaya başlıyorsun.

Vesvese sadece kuruntu olarak gelmez, cinsel fantazi ya da sapkın ve merak uyandıran fikirler olarak ta gelebilir.

Ben anlatamıyorum. Beyninden ele geçirilmiş kişiye yaptirilamayacak hicbirsey yoktur cinler tarafından.

Vesvese; düşünce kontrol mekanizması bozulması hastalığıdır. Kafanızdan kovmaya çalıştıkça istem dışı olarak geriye çektiğiniz düşünce virusleridir. Samimi olmadan savasamazsınız bu dürtülerle. Çünkü samimi insan sorunu 1 saniyede çözer. Ama samimi olamayan kişi hem çözer gibi yapar hem korkuyu beslemeye devam eder hem de korktuğu yerden yine o fikre yakalanır.

Ileri vakalarda düşünceler dürtüleri de bozar.
İnsanın cinsel dürtüleri bozulabilir. Güvenlik dürtüleri bozulabilir. Hormonlar da bozulur sonunda. Hormonlar da bozuldu mu zaten herşey bozulur.

Keşke bilinse bu vakalar. Ama ne yazık ki bilinmiyor.

Bunlar hep pis yaşayan, arınmayan, bu konulara yabancı yaşayan, keyfi olarak yaşayan, iradesini veya yaratılış itibari ile kendini ve evreni tanımayan, merak ta etmeyen kişilerde görülür genelde. Ahlaken dejenere olmuş günahları veya karmik borçları iyice birikmiş kişiler genelde ileri Vakalara yakalanır.

Ben de işte laf olsun diye anlatıyorum.

Cinsellik olarak ele almayın sadece. Beyinde başlayıp beyinde biten ne varsa herşey için geçerli bu anlatt>ğım.

Mesela kumar. Kumar da bırakmak isteyip bırakmadığın bir illet. Tabi bulaşmış olan için. Kimini vezbetmez bile.

Kısaca cinler ancak doz arttırımına teşvik eder. Zorlayıcı güçleri yoktur. Senin zaaf gösterip gosterememene bakar herturlu vesvese.

business woman

Kayıtlı Üye
Aslında sadece tılsım paylaşsanız da olurdu bilinç altımızı karıştırmadan ?

Ü

Üye silindi 58480

Aslında sadece tılsım paylaşsanız da olurdu bilinç altımızı karıştırmadan ?

Tmm, bilinç altımızı attık kenara.

Tılsım :

"Para para para... "diye yorulana kadar tekrar yap.

Yapamıyorsan, yorulmadan evvel sıkılıyorsan veya uğraşmak istemiyorsan
gerçekten paradan korkuyorsun demektir. Paraya karşı bir itim halindesin demektir. Gerçekten istemiyorsun demektir.

Bilinç altına bir baktır eğer öyleyse. Tarafını en azından kendine karşı belli edememe korkusu ciddi bir psikolojik sorundur.

Yok olmadı konu yine bilinç altına bağlandı. ?

Bilinç altını yine bırakıyoruz. Para para para diye derin telkin oluştur kendine tılsımın hazır ?

business woman

Kayıtlı Üye
Tmm, bilinç altımızı attık kenara.

Tılsım :

"Para para para... "diye yorulana kadar tekrar yap.

Yapamıyorsan, yorulmadan evvel sıkılıyorsan veya uğraşmak istemiyorsan
gerçekten paradan korkuyorsun demektir. Paraya karşı bir itim halindesin demektir. Gerçekten istemiyorsun demektir.

Bilinç altına bir baktır eğer öyleyse. Tarafını en azından kendine karşı belli edememe korkusu ciddi bir psikolojik sorundur.

Yok olmadı konu yine bilinç altına bağlandı. ?

Bilinç altını yine bırakıyoruz. Para para para diye derin telkin oluştur kendine tılsımın hazır ?
Alışılmışın dışında bi mizah anlayışın var Sevgili Dennise ??