Gözlerim Açıkken Göremiyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Hiperaktifejderha

Banlı Kullanıcı
Herkese iyi akşamlar.
Hepimizin de bildiği üzere pek çok varlıkla iç içe yaşıyoruz. Maddesel olarak bir bedenleri olmasa da aynı Ortamlarda bulunabiliyoruz. Kimimiz bu durumun farkında bile olmuyoruz. Kimimiz aşırı duyarlı oluyoruz. Kimimizse odaklanarak farkedebiliyoruz.
Benim kendi algılama yöntemim odaklanarak. Gözlerim açıkken ne kadar odaklansam da anlayamam mesela. Ancak gözlerimi kapattığım zaman sanki termal kamera görüntüsü gibi ortamdaki bütün enerji noktaları kimi güçlü kimi güçsüz beliriveriyor. Ancak gözümü açtığım anda ortamda yalnız ben kalıveriyorum. Birinci sorum gözlerim açıkken algılayabilmek için ne yapmalıyım?
İkinci olaraksa ortamda bulunan varlıklar -ne oldukları hakkında cidden bir fikrim yok- eskiden beni farketmezlerdi mi desem takmazlardı mı desem bilemiyorum. Şimdilerde bir varlığın çok yakınından bir yerden geçeceğim sırada sanki zarar verecekmişim gibi yok oluyorlar. Bunları gözüm kapalı test etmek inanın ki çok zor oldu. Sizce bu durumun sebebi nedir?

ZeberuS

Banlı Kullanıcı
İlginç bir pisişik yetenek daha önce hiç böylesine rastlamadım peki gözlerin kapalıyken terapi kurmaya çalıştınmı veya hissettiğin enerji pozitifmi yoğunlaşmış bir enerjimiydi gözlerin kapalıyken daha net açıklayıcı anlatırsan fikir yürütebilirz bir yöntem var bunu kadim dünyadaki şeytanla anlaşmış bazı büyücüler yapmışlar kedi menisi veya pisliğini gözlerinize sürdüğünüz vakit tüm varlıkları görebilirsiniz ama kimin midesi kaldırırki bunu işte....

Hiperaktifejderha

Banlı Kullanıcı
Enerji yoğunlaşmış enerji topçukları diyebilirim . Renkleri var ama algılayamıyorum tam olarak. Hareket halindeler. Kimi Ortamlarda artıyor kiminde azalıyor. Ama sadece gözlerim kapalıyken odaklanabiliyorum. Gözlerim açıkken ortama en güçlü varlık dahi girse algılayamıyorum. Bunun için ekstra bir çalışma da yapmadım.

Hiperaktifejderha

Banlı Kullanıcı
Çok yorucu bişey bu.Göz kapalıyken bu kadar algılayabiliyorsanız,göz açıkkende bunları görmek yada farketmek çok zor yada çok ağır olmazmı sizin için?

Haklısınız çok yorucu olurdu. Ancak durup dururken gözlerimi kapatınca çevremdekiler hastalandığımı tansiyonumun düştüğünü sanıyorlar, açıklama yapması sıkıntılı oluyor.

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Gözü kapalı algılama psişiklerin neredeyse tamamının yaptığı bir şey, şaşıranları anlamadım sorulmak istenileni de anlamadım. Göz açıkken algılama için ruhsal ve inzivaya geçerek çalışmalar yapmak gerekiyor. Sitemizde bu konuda yüzlerce konu ve cevap mevcut. ne yapamam lazım sorusu şaşırtıyor beni, okunacak o kadar konuyu okuyup çalışmaları yapmadan direk ne yapamam lazım gereksiz oluyor. yok oluyorlar mı siz mi göremiyorosunuz gidiyorlar mı bunu iyi, ayırmak lazım.

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Ben dahil bir çok psişik biliyorum normal görme yetisiyle görmek istemeyen. Görmek istemek bir yana, günlük hayatla çakışmasın diye bu konuda dua ettiğimi de bilirim.

hazaR

Kayıtlı Üye
İş
Passenger.
Hayatı yüzüklerin efendisi tadında yaşamak...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...