Koyde gece gordugum isiklar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Megali

Kayıtlı Üye
Arkadaslar koyde ogretmenlik yaptigim zamanlarda yaklasik 2.5 yil once komsu bana gelecekti disari ciktim sokakta onu karsiladim beraber eve gidiyorduk gokyuzune baktigimda 3 adet isik gordum sanki birbirleri ile oyun oynuyorlardi birbirlerinin etrafinda hizlica ucuyorlardi kesinlikle ucak degildi. Yada yildiz yank hareket ediyorlardi. 3 tane idi tam olarak. Komsuda gordu hatta korktu cok o koylu olmasina ragmen bende tek kaldigim icin korkmuyum diye aman dedim uydu flndir amerikalilar gerseyi yapiyir dedim kendimi rahatlattim ama ara ara aklima geliyor ne olabilir sizce?

Bu arada cocuklugumdan beri gokyzune cok duyarliyim yururken bile gokyuzune bakarim arada ve kimsenin farketmedigi seyleri tak diye gorurum ilgiliyim yani bu konuda

xgenion

Kayıtlı Üye
İş
Müzik ve Grafik Tasarım
Yazım hatalarından pek bir şey anlayamadım doğrusu

Megali

Kayıtlı Üye
Tekrar yazayım o zaman. Telefondan yazdığım icin zor oluyor. Bundan 2.5 sene önce köyde çalışıyordum. Köyde lojmanda kalıyordum tek başıma. Issız bir köydü. Yakınımda oturan bir komsu bir aksam bana oturmaya gelecekti. Karanlık oldugu icin gökyüzü cok net gorunebiliyordu. Neyse komsuyu almak icin lojmandan disari ciktim. Sohbet ede ede bizim eve yani lojmana gidiyorduk. O ara gokyuzune baktigimda 3 tane isik gordum. Hemen komsuya gosterdim 10 15 saniye izledik. Sonra kayboldular zaten isiklar. Komsu korktu yuzunden belli oluyordu tabi bende korktum. 3 isik birbirlerinin etrafinda dönūyordu. Sanki birbirleriyle oyun oynuyorlardi. Isiklar atmosferin disinda degildi . Uzayda degildi yani. Yeryuzune yakindi. Ben tek basima kaldigim icin kendimi ve komsuyu rahatlatmak icin uydudur onlar. Teknoloji cok ilerledi falan dedim. Ama arada aklima geliyor birbirlerinin etrafinda sanki oyun oynuyorlarmis gibi donmeleri cok ilgincti. Ins bu defa olmustur yazi.

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
meteor, meteoroloji balonu, ufo, ışıklı oyuncak, dilek kandilleri (köyde olur mu bilmem ama artık köylerde her şey var) 3 ışık gördüm demek bir şey ifade etmiyor böyle durumlarda resim ya da video lazım.

Agackakan

Kayıtlı Üye
Konuyu okuyunca aklıma geldi ben de buna benzer bir olay yaşamıştım.Ben,beraberimdeki 4 kişi ve buna ek olarak tanımadığımız bir kişi ile birlikte Gece Saat 00:30 sularında 11 katlı binaların arasında iken buna benzer bir cisim görmüştüm.Daha sonra bir binanın arkasında kayboldu.Tanımadığımız kişi de bize onun ne olduğunu sordu ancak bizim de bilmediğimizi söyledik.Bir kaç gün aramızda muhabbeti geçti.Ama sonraki günler unutulup gitti.

Megali

Kayıtlı Üye
arkadaşım cahil bir insan değilim gök taşı olsa o şekilde birbirinin etrafında dönmez . ayrıca o korkuyla video falan gelmedi aklıma. birde kan dil balon tarzı birşey değildi. biribirinin etrafında dönüyordu zaten sonra korktuk içeri girdik tabi caktirmadik birbirimize

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...