Parçaları takip etmek ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Ori

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar merhaba. Bugün kafama takılan bir soruyu sizlere yansıtmak istiyorum.
Size farklı bir enerji tarafından mesaj verilmeye çalışıldığını farketseydiniz ne gibi bir yol izlerdiniz? Bu mesajları daha çabuk farketmek için dikkatinizi ne yönde toplamanız gerektiğini düşünürdünüz? Öylesine meraktan soruyorum.

lviv angeles

Kayıtlı Üye
Hımmm sanırım önce ne yapmam gerektiğini burda sorardım bende.Birazda kendi içime yönelmeye,sessiz kalmaya özen gösterirdim,kendime yoğunlaşırdım.Tam bir yol olarak nasıl bir yol izlerdim onu bilemiyorum .

hazaR

Kayıtlı Üye
İş
Passenger.
Böyle bir mesajın varlığı bile ilk kıvılcımları yakar.Daha sonra iç karanlığını bir milim dahi olsa yararak ilerlemeye başlarsın.Ben şahsi olarak böyle bir şey ile karşılaştığım zaman farklılıkları direk yazı ile not tutardım.Ve tabii ki derin düşünce önerilmelidir.Sadece evde yaptığımız değil; metroda otobüste iş arasında gibi.Üst bilincin üstü örtüldüğünde geriye gerçekten bilmemiz kalanlar çıkar.Daha çabuk fark etmek diye bir şey olabilir mi ? Sanırsam ki hayır.Her şey verilmesi gereken zamanda verilir.

La-edri

Kayıtlı Üye
Hic bir yol izlemezdim,beklerdim.
Ben genelde bekliorum zaten kendi adima ancak böyle sonuc alabiliyorum.Bir durum yasarim o an bunun ne oldugu hakkinda hic bir fikrim olmaz fakat zamanla bu durum bende demlenir ve ben hazir oldugumda olay acilir.Olay yeni bir sey oldugu icin daha önce aklima gelmeyecek türden oldugu icin neyin yolunu yönünü izleyebilirimki.O anda karanlikta ve pusulasizim..Sabir iyidir:)

rebaka

Kayıtlı Üye
Bazen mesaj aldığımı düşünüyorum ne yönde nasıl bir yol izleyeceğimi düşünemiyorum kafam çok karışıyor anlamak için tekrar ediyorum ama bir zaman geçince anlıyorum ve hiç bir şey yapmıyorum. Böyle enerjiler çok garip.

Sheriff

Kayıtlı Üye
İş
President of Big PimP AÅž
Mesaj ne anlama geliyor bilmiyorsak beklemek en iyisi derim, tabii herkesin tecrübesi kendine. Umarım sıkıntısı yoktur bu konuda, çünkü kafaya takıldığında düşüncesi kurtçuk gibi oluyor.

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Otomatik yazma tekniği bu konuda süperdir. bir kağıt bir kalem alın, mesajın geldiği enerjinin elinize geçmesini niyet edin ve zihninizi sakinleştirin. Direk duyma ve konuşma oluşmadan önce bende eskiden çok yapardım.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

[XTR] Similar Threads