Ruyam hakkında bir soru

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Semar

Kayıtlı Üye
Merhabalar, cok sık rüyada et görüyorum. Ama hani yemek için değil, sürekli derilerinin yüzüldügünü, parçalanmış olarak değil de bacaklarından aşağı doğru asıldığını ve bunu yapanların suratlarının aslında güzel ve yakışıklı, fakat tuhaf bir his uyandırıyor.. Ruh halimle izlenenlerle alakalı olamaz çünkü tv izlemeye vakit bulamıyorum. Acaba ne demek olabilir rahatsız olmaya başladım bazen de hayvan değil de insanları o şekilde rüyamda gördüm.
(Gereksiz bir açıyorum gibi bir his oluyor hep. Konu açmayı sevmiyorum, keşke rüyaları yazıp ufak tiyolar alabileceğimiz bir alanımız olsa mabette)
İyi forumlar

enginmert21

Kayıtlı Üye
Miden tıka basa doluyken yatıyorsan böyle ruyalar görebilirsin . Tavsiyem yemek yer yemez uyuma. Sevgiyle kal

lviv angeles

Kayıtlı Üye
Ruyan hayır olsun Semar.Sürekli görüldüğünde rahatsız edecek bir ruya şekli.Yoruma giremiyoruz biliyorsun.Zaten ruya yorumunun çokta riskli olduğunu düşünüyorum ruya ehli olmadan.Dua okuyarakmı uyuyorsun?

Semar

Kayıtlı Üye
Miden tıka basa doluyken yatıyorsan böyle ruyalar görebilirsin . Tavsiyem yemek yer yemez uyuma. Sevgiyle kal
Tavsiye icin teşekkür ederim pek uymadı ama çünkü ben zayif pek yemek yemeyen miymiy bir tipim ayrica uzun saatler uyuyamam gunde 3 saat 4 saat belki.az saattede boyle ruyalar görünce aklima yer ediyor.
Ruyan hayır olsun Semar.Sürekli görüldüğünde rahatsız edecek bir ruya şekli.Yoruma giremiyoruz biliyorsun.Zaten ruya yorumunun çokta riskli olduğunu düşünüyorum ruya ehli olmadan.Dua okuyarakmı uyuyorsun?

Teşekkür ederim lvivcim. Yorum evet tehlikeli guzel çıkabilir nasıl yorarlarsa öyle belki dedim bilen varsa yardımı olur çünkü gercekten cok rahatsiz edici. Dua saatimiz var uyumadan oglumla dilimizin döndüğünce gönlümüzün yettiğince şükür olsun eksik etmemeye özen gösteriyorum

Sheriff

Kayıtlı Üye
İş
President of Big PimP AÅž
Öncelikle rüyan hayır olsun dostum, :) Benimde ard arda gördüğüm anlamsız rüyalar oldu ama alakasız şeylerdi. Rüya tabircisi değilim sonuçta ama kafana takma derim. Rüyalarda neler görebileceğimizi (lucid yapamıyorsak) bilemeyiz sonuçta. Umarım için daha rahat olur, sorun haline dönüşmez rüyaların. İçini rahat tut yeter :)

Semar

Kayıtlı Üye
Öncelikle rüyan hayır olsun dostum, :) Benimde ard arda gördüğüm anlamsız rüyalar oldu ama alakasız şeylerdi. Rüya tabircisi değilim sonuçta ama kafana takma derim. Rüyalarda neler görebileceğimizi (lucid yapamıyorsak) bilemeyiz sonuçta. Umarım için daha rahat olur, sorun haline dönüşmez rüyaların. İçini rahat tut yeter :)

Ayy lucid yapipta cinayet mahaline gidecek halim yok heralde hayvanda olsa cinayet sonuçta:(

Sheriff

Kayıtlı Üye
İş
President of Big PimP AÅž
Ayy lucid yapipta cinayet mahaline gidecek halim yok heralde hayvanda olsa cinayet sonuçta:(

:D yanlış anladın heralde. Lucid yap demedim dostum :D Ama yanlış sonuç çıkarmak doğal yazdıklarımdan, ara sıra saçma şekilde anlatıyorum demek istediklerimi. Dediğim gibi içini rahat tut, geçer gider umarım.

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Kendi kendine yapılan düşmanlık demektir. kendini yalnız hissetme, melankolik bir ruh haline bürünme, kendine zarar verecek dünyevi ve ruhsal durumlar içinde olma, kendini sık eleştirme gibi anlamları vardır. Kendinize yaptıklarınıza ya da yapmadıklarınıza bir bakın,

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...