Cin cagirdim ve geldi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Pesimistanbul

Banlı Kullanıcı
Arkadaslar ilk olarak askerde nobette 3/5 nobetinde uyukluyodum ve 2 nobetci deisime geldiler saati sordum 4 u ceyrek geciyor dediler bnde neden erken geldiniz geri gidin daha var dedimm sonra yavasca gittiler yolun karsina ikiside 10 metre ilerde drup bana bakmaya basladilar cin olduklarini anladimm sonra bir irkilme oldu uyandimm ve etrafimda siyah golgelerin kostunu gordum nobet bitinve uyuyamadim biraz korktum sonra internetten filan bazi kaynaklardan cin davetleri buldum ve faka cin mehmet de olmak uzere hepsini denedim bi tanesin de diyodu bu daveti olu ve yat gece yataini sallayarak uyandrirlar diodu gercekten de ole oldu her gece geliyor uyandiroyor du korkmuyordum adi ni gilan ogrendim tanistim fazla konusamadim ama her kes kaldramaz boyle seyleri duvarda gezen cinler hatta gercek goruntulerini gordum ama hic korku hissetmedimm ilginc bir sey de hep saat 03:15 de ayni saatte geliyolar gitgiklerinde her bakosimda saat ayni oluyodu her gece ruyalarima giriyorlardi bir suru ruya var ama anlatmimm simdi sonra askerlik bitince evde de ruyada geldiler sonralarda biraktimm hic ugrasmiyorum Tavsiye etmemm

Her gece ruya goruyordum cinlerle ilgili bitanesinde bir odada cin ve bn variz ama cinin uzerinde beyaz bir carsaf var bana istersen carsafi kaldir dedi ben istemedim kalsin dedim ama elimi carsafin altina sokup cin nasil birsey die elimle dokunuyordum acayip bisidi baska bir ruyada ise beni iki kolumdan tutup gezdiriyorlardi cok gercekci oluyordu bazi ruyada bir kilise icinde bir yatakta yatan bir cin gordum ve digeri de beni oldurmek istiyordu ben de kacmaya calisiyordum ormanda beni kovaliyorlardi bir ucurumdan attim kendimi uyandim daha bir suru ruya kisin ortasinda ter icinde uyaniyordum hergun siz siz olun cinlere bulasmayin

Semar

Kayıtlı Üye
Bana birini anımsattı :)

Airborne

Kayıtlı Üye
Hayalgücünü biraz daha gelistirebilirsen Bilim Kurgu denemeleri yapabilirsin. Ama su haliyle sadece cocuk masalindan öteye gidemezsin :D

lviv angeles

Kayıtlı Üye
Bu böyledir zaten çağırırsınız ve gelirsede sonuç budur ya da daha kötüsüdür.Durduk yere hiç amaçsız zaten neden cin çağırılır hiç anlamış değilim.

gogolisk

Kayıtlı Üye
İş
Web Desing
Bazıları halen cinlerle iletişimi yalanlar düzeyde inanmıyorlar! Bu yüzden de böyle saçma yorumlamalar yapmaları doğal karşılıyorum.
Fakat Pembekuvars 'ında dediği gibi: "Gelince geliyor, git deyince gidiyor mu?" sorusuna bir mantıklı cevap bulamadım!!! Genellikle böyle sadıklar mı bilmiyorum (haşa) fakat buna en iyi açıklamayı bu işle uğraşanlar söyleyebilirler.

Sen ya yalan söylüyorsun bu konuda, ya da gerçek söylüyorsun fakat böyle bir olay olmuşsa seni ölene kadar bırakmazlar teorisinde bulunabilirim.

azdaka

Kayıtlı Üye
Anlattığınızı okurken gözüme yazım yanlışlarınız fazlasıyla takıldı. Telefonla yazıyorsanız eğer bazı yanlışlar gözden kaçabilir fakat bunun dışında Gizlimabet'in yazım yanlışlarındaki hassasiyetine dikkat etmek gerek. Yanlış anlamayın son zamanlarda bir çok yazı da böyle yazımlara rastladığım için belirtmek istedim. Zaten kayıt olan her üye kuralları okumuş olarak kabul edildiği için belirtmek istedim. Kıracak bir cümlem olduysa kusura bakmayın.
Anlattığınız olaylarla ilgili olarakta eğer gerçekten böyle şeyler yaşadıysanız ve artık yaşamak istemiyorsanız gerekli önlemleri almanızı öneririm. Bununla ilgili olarak bir çok bilgiyi Gizlimabet'ten araştırarak bulabilirsiniz. Veya askerde yaşadığınız gerçek bir olaysa bundan etkilenmiş olan bilinçaltınızın oyunlarına maruz kalmış olabilirsiniz belki de öncelikle psikolojik bir yardım almanız daha sonrasından çözülmez ise farklı yöntemlere başvurmanız sizin için faydalı olabilir.

xgenion

Kayıtlı Üye
İş
Müzik ve Grafik Tasarım
Yanlış anlamayın ama askere gittiğinizden bile şüpheliyim. Senelerdir burda musallat konularına bakıyoruz hiç böyle anlatmiim yapmiim diyenine denk gelmedim. Konu dalga amaçlı açılmış gibi geldi bana.

Pesimistanbul

Banlı Kullanıcı
İnanmayan olabilir tabiki ama uydurma degildir adi ruba ve musluman olmadigini dusunuyorum bir arkadasima anlattim muhabbet ettik kogusta sonra dalgaya vurduk bu konuyu hani uzun yasiyorlar ya acaba kac tertiptir alt devre comez diye dalga gectik o gece birisi geldi elinde sopa ile bana bir vurdu uyandim hemen basimin ustundeydii oturdugunu hissediyordumm sonra bidaha vurur diye korktum kolumu filan kirabilir korkusu olustu ayetel kursiyi okudum gitti hemwn o dalga gectigimiz arkadar da iki gun sonra uyandi gece yarisi kafasini duvara vurmaya basladi annesinin bogazini keserken filan goruyormus ole biseyler di 15 gun hava degisimi aldi sonra o konu hakkinda konusmadik bidaa inanmaya bilirsiniz bu normal yasamayan bilmezz tabi ama kibrista bu gibi seyler oluyormus terkedilmis bir koyde askerlik yaparsann normal bence vesselam.

Pesimistanbul

Banlı Kullanıcı
Arkadaslar bunun ruya oldugunnu soylemesimm ilk bir ruya gordumm evet sonra merak ettimm ve cagirdim olay gerisi uyanik ve bilincli gerceklesti gitmeleri konusunda blmiyorumm turkiyeye gelince hicc gelmediler ve baska ikitane geldi bir gece salonda oturuyorlar di beni cagirdilar ellerindeki bir kagida isinlerini yazmislardi bana gosterdilr deisik ama o gunden sonra gelmemeleri ni istedim aileme zarar verirlee ne bilim korkuta bilirlar o yuzden son verdim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...