Rüyam bir işaret mi?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

dulce

Kayıtlı Üye
Herkese merhaba.Dün şifa çalışmasına katıldım.Daha sonra uykumda ise Kehf suresini gördüm.Deist biri olarak Kuran ayeti görmek garip geldi.Bu bi işaret mi veya katıldığım şifa çalışmasıyla bir alakası var mıdır? Bu işten anlayan birileri beni aydınlatırsa çok sevinirim şimdiden teşekkür ederim :)

origanum

Yönetici
Şifa ile hiçbir alakası yoktur. Rüyanız tamamen sizin bilinçaltınız ile ilgilidir.

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Hangi şekil ve koşullarda gördünüz?

Moonligt

Kayıtlı Üye
İş
komiser
Kehf suresinin bir kisminin anlami;

Hamd olsun Allah'a kuluna bir Kitap indirdi ve ona hiç eğrilik koymadı.
Bunu bir Kitap olarak indirerek, insanları uyarmak ve faydalı işler yapan müminlere güzel mükafatları olduğunu müjdelemek istediBu Kitaba inanmazlarsa, helak olurlarsa üzüntüden harap olacaksın.
İnsanların yaptıkları amelleri denemek için, dünyadaki her şeyi kendine özel yarattık.
Biz orada bulunan her şeyi kuru bir toprak yapacağız.
--
Bence mesaj içerikli bir ruya

dulce

Kayıtlı Üye
Hangi şekil ve koşullarda gördünüz?

Rüyamda kardeşimin din bilgisiyle alakalı bir sınavı var ama tüm kitaba çalışması onu uğraştırıyor.Bende ona rahatlık olsun diye kitabın özetini hazırlıyorum ve kitapta üç sure var.Uyandığımda ise hatırladığım sadece kehf suresiydi. Bilinçaltımla ilgili olabilir mi bilmiyorum.Sürekli dinler hakkında araştırmalar yapıyorum ama kehf suresinin bir ayrıcalığı yoktu kafamda.Ve normalde kardeşimde psikoloji okuyor yani nerden geldi rüyama bu içerik bilemiyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...