karın ağrım için ne yapabilirim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Huhû1

Kayıtlı Üye
Herkese hayirli cumalar .. degerli arkadaslar! Daha oncede yazdim ama bir cevap alamadım .. ben sürekli rahatsizim sebebini anlamadım. Yok mu bu isten anlayan . Bana bakim yapabilecek biri yok mu .. lutfen yardim edin bana cok zor bor durumdayım. .1ay sonra askere gideceğim yardim edin lutfen

yare-i yarim

Moderator
İş
Sanatsal tablolar oluşturmak/Mutfak eşyaları dalında ticaret
Sorununuz şikayetçi olduğunuz mesele nedir ?

Huhû1

Kayıtlı Üye
Surekli karin agrilarim var hep hastanelerdeyim ama derdme derman bulamadim

Hep karin agrilarim olduğu için calisamiyorum da

Ne yapmalıyım acaba?

yare-i yarim

Moderator
İş
Sanatsal tablolar oluşturmak/Mutfak eşyaları dalında ticaret
Öncelikle ard arda mesajlar yazmayın flod oluyor.

Sorununuzun parapsikolojik olduğunu sanmıyorum.Kronikleşmiş ağrı durumu olabilir tıpçılardan bir çare bulamadıysanız alternatif terapi yöntemine yönelebilirsiniz.
Bir psikolojik sebepten kaynaklı kronikleşmiş ağrı söz konusu olabilir.
Eğer varlıksal bir durum olduğunu düşünüyorsanız yule'ye bakım yaptırabilirsiniz.

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
-Konu yanlış bölüme açılmış. Konuda Havas ilmi ile bağlantılı hatta Parapsikoloji ile bağlantılı bir sorun bulunmuyor.

-Üyelerden bakım yapmalarını istemek yasak. Sitemizde sadece Yule bakım yapıyor. Kendisine özel mesaj atabilirsiniz. Ek olarak her Perşembe şifa çalışması yapılıyor, çalışmaya katılabilirsiniz.

-İmla-yazım kurallarına dikkat ederseniz, seviniriz.

Sevgiyle Kalın. :)

Huhû1

Kayıtlı Üye
Verdiğiniz cevaplar icin öncelikle çok teşekkür ederim. Ben 10 gun önce yuleye mesaj attim ama cevap alamadım acaba mesaji doğru atamadim mi

Huhû1

Kayıtlı Üye
Teşekkür ederim. Sifa calismasina nasil katilabilirim bilgilendirir misiniz lutfen

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Teşekkür ederim. Sifa calismasina nasil katilabilirim bilgilendirir misiniz lutfen

''Adınızı, anne adınızı ve yaşadığınız şehri'' dilberhala'ya mesajla yollayınız, başka bir şey yazmayınız.
Yakınlarınız da şifaya katılabilir, sizin bilgilerinizle beraber onların bilgilerini de gönderebilirsiniz.
Geri bildirim yapılmayacaktır, bilgilerini yollayan her üye ve yakını çalışmaya alınacaktır.''

- http://www.gizlimabet.com/showthread.php?t=16598

- http://www.gizlimabet.com/showthread.php?t=16457

Forum gerekli konular bulunuyor, araştırmalısınız.

Sevgiyle Kalın. :)

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Beslenme programınızı düzenleyin, sigara içiyorsanız sigarayı bırakın, yoga yapın, yürüyüş yapın, ekmeği kesinlikle bırakın, cenin pozisyonun da uyuyun. Avuç içlerinize kırılmamış ceviz ile masaj yapın.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...