Hareket eden ışık fumesi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

gumuskursun

Banlı Kullanıcı
Arkadaşlar merhaba
Olay benim köye gitmemden 2 3 hafta sonra oldu.4 arkadaş köydeki bi abinin evine gittik sohbet muhabbet çay yemek derken, soba yavaş yavaş sönmeye başladı bizde gene 4 arkadaş yaş ca küçükler biz olduğumuz için odun almaya biz çıktık akşam hava baya karanlık neyse, evin bahçesinde odun yokmuş bizde karşı evden odun almaya gittik dönüşte ben yolda beyaz çok parlak bi isik ayaksız havada uçan hareket eden bi şey gördüm . arkadaşlarıma söyledim onlar görmediğini söyledi aynı yere bakıyorduk fakat sadece ben görebiliyordum sonra ben korktum ve koşmaya başladım arkadaşlarımida çektim biraz koştuktan sonra arkama baktım ve bişey yoktu.sonra olayı anneme babama anlattım onlarda görmüşler daha önceden siz ce bu neydi. Arkadaslar kesinlikle bir fener isi degildi zaten olamaz cunki 3 ev var 1 bos digeride bizimle beraber di yani o evde bos ayriyetten başka biri de olamaz çünki koy insanlari genelde 10 dan sonra yatar.arkadaşlar çok teşekkür ederim

Yönetici notu: Sorunuzu sorular bölümüne açın bir daha. Yoksa silinir.

origanum

Yönetici
Diyelim gerçekten bedensiz enerji gördünüz. Eee gayet doğal, onların yaşam alanı ile aynı ortamı paylaşıyoruz. Ne var bunda. Yoldan geçen sıradan biri gibi düşünün, onlar her yerde, tıpkı insanlar gibi. Herkes kendi hayatına devam eder gider. Kimse kimseye zarar vermedikten sonra bir sorun yok. Endişelenecek ya da merak edecek bir durum yok. Hele sorun edecek bir durum hiç yok.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...