Tutulma Hakkında

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Sheriff

Kayıtlı Üye
İş
President of Big PimP AÅž
Zamanınızı yediğim için kusura bakmayın ama başka bir mabet üyesi tutulmadan bahsetmişti, zararlı etkileri-iyi etkileri olabileceğinden. Ama bu etkilerden nasıl kurtulacağımızı size soruyorum. Yardımcı olursanız sevinirim.

enginmert21

Kayıtlı Üye
Müslümansan bol bol teheccud namazı kıl. Af ve mağfiret dile.

uzumakikamilov

Kayıtlı Üye
Sayın Levander dolunayın etkisinin +,-3 gün süreceğini belirtmişti. Muhtemelen şimdiye kadar etkisi kalmamıştır ancak tutulmanın tetiklediği durumlar ortaya çıkmış olabilir. Arınma çalışmaları ve e.f.t yapabilirsiniz.

4

43887

Tutulmalar yaşantımızdaki sürüncemede kalan bazı olayların gündeme gelmesini, olayların bilinmeyen yüzünü, nedeni, amacını gözden geçirmek adına, bizim görmemiz ve değerlendirmemiz için olanak sağlar.Bu bağlamda tutulma zamanlarında ani girişimlerde bulunmamak, ani kararlar almamak,beklenmedik tepkiler vermemek yararımıza olacaktır.Duygularımızı kontrol altına almakta fayda var.:) Ayrıca burcunuzu,yükselen burcunuzu okuyarak tutulmaların size yansıtığı olası etkileri görebilirsiniz...

Sheriff

Kayıtlı Üye
İş
President of Big PimP AÅž
Tutulmalar yaşantımızdaki sürüncemede kalan bazı olayların gündeme gelmesini, olayların bilinmeyen yüzünü, nedeni, amacını gözden geçirmek adına, bizim görmemiz ve değerlendirmemiz için olanak sağlar.Bu bağlamda tutulma zamanlarında ani girişimlerde bulunmamak, ani kararlar almamak,beklenmedik tepkiler vermemek yararımıza olacaktır.Duygularımızı kontrol altına almakta fayda var.:) Ayrıca burcunuzu,yükselen burcunuzu okuyarak tutulmaların size yansıtığı olası etkileri görebilirsiniz...

Güzel gelişmeler oldu ama aynı zamanda kendim gibi hissedemiyorum, çok sessizleştim, bu imkansız gibi bir şey benim için çünkü sürekli konuşan bir insanım. Davranışlarımda değişti 180 derece. Bu durum ürkütüyor beni açıkçası. Tutulma olaylarına inanmazdım ama bu olay çok net bir şekilde hafızama kazındı.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...