telepati

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

maviiayy

Kayıtlı Üye
herkese merhaba
arkadaşlar başlıktan da anlaşıldığı üzre,bu konu hakkında bazı sorularım olacak
telepatiyi uygulayan arkadaşlardan yardımcı olmalarını rica ediyorum

bazen birini yoğun olarak düşündüğümde yada aklıma onunla ilgili bi görüntü geldiğinde,ya o kişiyle habersiz karşılaşıyorum yada o kişiden mesaj/arama geliyor..bunlar telepatik yollarla mı olan olaylar?
bazen ise bi olaya öyle çok yoğunlaşıyorum ki ( bunu isteyerek ve bilerek yapıyorum ) ,bütün duyu organlarımla ,sanki ordaymışım gibi,sanki bi film izler gibi,olayları akışları,mekanı,sesleri,görüntüleri net olarak görüyorum,işin ilginç yanı,bu olayları birinin yaşamasını istediğimde,bi gün sonra veya bi kaç gün sonra o kişinin yaşadığını bizzat kişiden öğreniyorum (kesinlikle ben sormuyorum,maviiayy biliyomusun böyle bişey oldu gibi cümlelerle bana anlatıldı..)
veya buna benzer bi çok olay..
aslında kendimi bu konuda geliştirmek istiyorum çünkü enerjimi doğru kullanamıyorum (bazen)
bazen enerjimi kullanırken korku ve panik yaşayıp hemen düşünceden sıyrılıyorum (bu neden oluyor bi fikrim yok)
bazen bedenim abi tepki veriyor (üzüldüğümde kalbimin sıkışması gibi..)

sizce telepati gücüm var mıdır?ve eğer varsa kendimi en iyi nasıl geliştirebilirim
eğer yoksa bu yaşadıklarımın manası nedir?
ve son olarak ,böyle yeteneği kendimi geliştirerek elde edebilir miyim?

şimdiden tşk ederim

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Çok etkili duru sezi yeteneği mevcut. Disiplinli ve doğru çalışmaları, yaşam tarzınızı da düzenleyerek sağladığınız takdirde çok ciddi seviyelere ulaşabilirsiniz.

maviiayy

Kayıtlı Üye
Çok etkili duru sezi yeteneği mevcut. Disiplinli ve doğru çalışmaları, yaşam tarzınızı da düzenleyerek sağladığınız takdirde çok ciddi seviyelere ulaşabilirsiniz.
cvp için tşk ederim

yeteneklerimin aslında uzun zamandır farkındayım, fakat bunların neler olduğunu, neler yapabileceğimi ve nasıl yapabileceğimi hiç bir şekilde bilmiyorum.
çünkü bazıları istem dışı oluyor (bi anda kişilerle ilgili görüntülerin gelmesi mesela)
ben bu gücümü/yeteneğimi gerçekten kullanmak istiyorum
özellikle kendi hayatımda
bana neler önerebilirsiniz?
en baştan ve basit olarak başlamak istiyorum
sonuçta hiç bişey pat diye gelişmez
bu konuda çok bilgim yok hatta nerdeyse fikrim yok

yare-i yarim

Moderator
İş
Sanatsal tablolar oluşturmak/Mutfak eşyaları dalında ticaret
Öncelikle kendi kendinize yapabileceğiniz şeyleri araştırınız.Bir yeteneği kullanmaktan daha önemli olan şey o yeteneği taşıyabilmeyi becermektir.
Mesela bilinçli veya bilinçsizce yaptığımız şeyler yeteneğimizin körelmesine sebep olabilir.Sitemizde bu konuda bilgiler mevut konuların altında yorumlar şeklinde bir çok bilgiler paylaşıldı bu konuda onları bulup okuyup kendinizi bilinçlendirin ve bu yolla yeteneğinizi taşıyabilmeyi öğrenin.
Sonrasında çakra dengeleme meselesine girmeniz gerekicek yeteneklerin çakralar ile doğrudan ilişkileri vardır.Çakralar bölümünde bu konuda yeterince bilgi vardır öncelikle bu bölümde ki konuları iyice okuyup sindirin,çakraları olumsuz etkileyen duygu ve düşünceler hayat tarzları vb. sonrasında bu konuda uygulamaya geçin.
Şimdilik kendi kendinize yapabileceğiniz şeyler bunlar kolay gelsin.

maviiayy

Kayıtlı Üye
Öncelikle kendi kendinize yapabileceğiniz şeyleri araştırınız.Bir yeteneği kullanmaktan daha önemli olan şey o yeteneği taşıyabilmeyi becermektir.
Mesela bilinçli veya bilinçsizce yaptığımız şeyler yeteneğimizin körelmesine sebep olabilir.Sitemizde bu konuda bilgiler mevut konuların altında yorumlar şeklinde bir çok bilgiler paylaşıldı bu konuda onları bulup okuyup kendinizi bilinçlendirin ve bu yolla yeteneğinizi taşıyabilmeyi öğrenin.
Sonrasında çakra dengeleme meselesine girmeniz gerekicek yeteneklerin çakralar ile doğrudan ilişkileri vardır.Çakralar bölümünde bu konuda yeterince bilgi vardır öncelikle bu bölümde ki konuları iyice okuyup sindirin,çakraları olumsuz etkileyen duygu ve düşünceler hayat tarzları vb. sonrasında bu konuda uygulamaya geçin.
Şimdilik kendi kendinize yapabileceğiniz şeyler bunlar kolay gelsin.

şuan dediğiniz gibi okuyorum,anlamaya çalışıyorum,bu esnada yaşadıklarım da geliyor aklıma,tam rayına oturtmadan uygulama yapmak da istemiyorum ama insanız işte mrkda ediyoruz yaparsam nolur diye?

yare-i yarim

Moderator
İş
Sanatsal tablolar oluşturmak/Mutfak eşyaları dalında ticaret
Aşama aşama gitmek herzaman en iyisidir.
Yukarıda belirttiğim aşamadan ilerler ve o kısımları hallederseniz sonrası için daha destekleyici yardımlar alırsınız biraz sabır lazım :)

maviiayy

Kayıtlı Üye
dün gece karanlıkta,birini düşünerek küçük bi uygulama yapmak istedim.tamamen bilinçli,nefesimi dengeleyip herşeyden sıyrıldım,parmak uçlarımı şakaklarıma koydum,biraz zaman sonra çok kuvvetli bi ısınma ve sanki beynim şişip kocaman olmuş hissi,bıraktım,tekrar denedim tekrar aynısı olunca bi daha yapmadım
bu durumun açıklaması nedir acaba?

Aşama aşama gitmek herzaman en iyisidir.
Yukarıda belirttiğim aşamadan ilerler ve o kısımları hallederseniz sonrası için daha destekleyici yardımlar alırsınız biraz sabır lazım :)
evet farkındayım en basitten gelişmişe geçmek daha mantıklı ama bi yandan zaten varlığı belli olan bişeyler var,aslında amacım tamamen ona odaklanıp geliştirmek,elimden geldiğince sakin davranmaya çalışıyorum :)önce içimdeki negatif duyguları tamamen kaldırmam gerek..bunun içinde bi yöntem arıyorum kendi çapımda

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
dün gece karanlıkta,birini düşünerek küçük bi uygulama yapmak istedim.tamamen bilinçli,nefesimi dengeleyip herşeyden sıyrıldım,parmak uçlarımı şakaklarıma koydum,biraz zaman sonra çok kuvvetli bi ısınma ve sanki beynim şişip kocaman olmuş hissi,bıraktım,tekrar denedim tekrar aynısı olunca bi daha yapmadım
bu durumun açıklaması nedir acaba?
Parmak uçlarını şakaklara fazla bastırmanız sonucu kan akışında düzensizlik oluşmuş. Haliyle basınç hissi normal. Böyle yapmayın gerek de yok zaten. Yine de ben bunu başlatıcı olarak kullanıyorum diyorsanız (tamamen havaya girmek meselesi) hafifçe yapabilirsiniz.
Ayrı bir tavsiyem insanlar üstünde bu şekilde deneyler yapmayın. Deney yapacaksanız bile denek gönüllü olsun. Denekle her şeyi paylaşmayın ve mümkünse denek de yetenek sahibi olsun. Herkesle paylaşılmaz bu tür şeyler.

maviiayy

Kayıtlı Üye
Parmak uçlarını şakaklara fazla bastırmanız sonucu kan akışında düzensizlik oluşmuş. Haliyle basınç hissi normal. Böyle yapmayın gerek de yok zaten. Yine de ben bunu başlatıcı olarak kullanıyorum diyorsanız (tamamen havaya girmek meselesi) hafifçe yapabilirsiniz.
Ayrı bir tavsiyem insanlar üstünde bu şekilde deneyler yapmayın. Deney yapacaksanız bile denek gönüllü olsun. Denekle her şeyi paylaşmayın ve mümkünse denek de yetenek sahibi olsun. Herkesle paylaşılmaz bu tür şeyler.
Hayr kesinlikle bastırmadım,sadece dokunma tarzı,insanlar üzerinde bişy uygulamak değil amacım,çok sevdiğim biri,ne kadar etkili olabilirim diye denedim ki bazen onunlada yaşadığım olaylar mevcut

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Hayr kesinlikle bastırmadım,sadece dokunma tarzı,insanlar üzerinde bişy uygulamak değil amacım,çok sevdiğim biri,ne kadar etkili olabilirim diye denedim ki bazen onunlada yaşadığım olaylar mevcut
Nefes dengeleme demişsiniz, o aşamayı tarif eder misiniz?

maviiayy

Kayıtlı Üye
Nefes dengeleme demişsiniz, o aşamayı tarif eder misiniz?
aslında onu bi kitapta okudum ne kadar doğru bilmiyorum
iki aşamalı
birincisi karından nefes diğeri ikili nefes
karından nefeste yere tamamen yatıp bütün ağırlığımı tabana verip,ellerimi ve bacaklarımı uzatıp gevşeyerek nefes alıp vermek
ikili nefeste ise tamamen dik pozisyonda eller yanlarda uyguladığım bişey

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
aslında onu bi kitapta okudum ne kadar doğru bilmiyorum
iki aşamalı
birincisi karından nefes diğeri ikili nefes
karından nefeste yere tamamen yatıp bütün ağırlığımı tabana verip,ellerimi ve bacaklarımı uzatıp gevşeyerek nefes alıp vermek
ikili nefeste ise tamamen dik pozisyonda eller yanlarda uyguladığım bişey
İkili nefesi tanımlayın lütfen. Karından nefes amacınız için pek uygun değil zaten.

floyd

Kayıtlı Üye
bunların çoğu bende de var fakat ben farkında olmadan birini düşündüğümde karşılaşıyorum ama telepati kurmaya bilinçli çalıştığımda başarısız oluyorum

Moonligt

Kayıtlı Üye
İş
komiser
Mrb.Ben cok merak ettim bu tur yeteneklerimizi baskalariyla paylasmak neden dogru degil?o yetenek köreliyomu tılsımı mı bozuluyo acaba.sahsen astrale eskisi gibi cikamiyorum da sebebi bu olabilir mi diye merak ettim?

origanum

Yönetici
Mrb.Ben cok merak ettim bu tur yeteneklerimizi baskalariyla paylasmak neden dogru degil?o yetenek köreliyomu tılsımı mı bozuluyo acaba.sahsen astrale eskisi gibi cikamiyorum da sebebi bu olabilir mi diye merak ettim?

Bu sorunun cevabı sitenin çok yerinde paylaşıldı. Konu içlerini detyalı okuduğunuzda pek çok mesaj görecek ve anlayacaksınız.

shado

Banlı Kullanıcı
Ne zaman olumsuz bişi düşünsem yani saniyelik aklimdam gecirsem gerçek olur.

maviiayy

Kayıtlı Üye
yeteneklerimi geliştirmek için bi kitap arıyorum
dün bir tane edindim sizinle de paylaşmak istiyorum
ismi ''RUHSAL GÜÇLERİ GELİŞTİRME TEKNİKLERİ''
kitap hakkında bilgisi olan var mı acaba?
neyi nasıl yapacağımızdan bahsediyor
mesela bu teknikleri geliştirmek için öncelik gevşeme ve konsantrasyon olduğunu,eğer bunu başaramazsak psişik güçlerimizi doğru kullanamayacağımızı anlatıyor..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...