telepati

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

origanum

Yönetici
Okudum tabi, güzel bir kitap. Ancak olan gücü geliştirebilir insan, yoktan var etmeye birşey yok. Kitap yine de detaylı bilgilendirmesi açısından güzel. En azından kişi pratik yapıp farkındalığını artırabilir. Tavsiye ederim.
Konsantrasyon ve nefes herşeyin başıdır. Bunları yapamayan hiçbirşey başaramaz zaten.

maviiayy

Kayıtlı Üye
Okudum tabi, güzel bir kitap. Ancak olan gücü geliştirebilir insan, yoktan var etmeye birşey yok. Kitap yine de detaylı bilgilendirmesi açısından güzel. En azından kişi pratik yapıp farkındalığını artırabilir. Tavsiye ederim.
Konsantrasyon ve nefes herşeyin başıdır. Bunları yapamayan hiçbirşey başaramaz zaten.
tmmdır bende sevdim kitabın gidişatını sıkmıyor ve rahat gelmişti
peki başka önerebileceğiniz kitaplar yada ona benzer şeyler var mıdır?

origanum

Yönetici
Ben kitapla birşey kazanmadığım ve geliştirmediğim için yok. Gerekli olan herşey için transa girip kanal bilgi ile öğrenirim.

maviiayy

Kayıtlı Üye
Ben kitapla birşey kazanmadığım ve geliştirmediğim için yok. Gerekli olan herşey için transa girip kanal bilgi ile öğrenirim.

anlıyorum ne demek istediğinizi :)
tşk ederim
bu arada dün ve bugün birer çalışma yaptım :) ve bu kadar yeni olmama rağmen güzel birer sonuçla karşılaştım :) ama burada yazmak istemiyorum..

origanum

Yönetici
Deneyim sonuçlarınızı sakın paylaşmayın zaten:)

maviiayy

Kayıtlı Üye
Deneyim sonuçlarınızı sakın paylaşmayın zaten:)

paylaşmıycam :) nedenini de okuyup anladığım için asla :)
birde bişey daha danışmak istiyorum,3. göz çakramı açmak için zikir çalışması yaptım,5 dakka kadar Ya Alimu zikrini söyledim,bu arada elimi 3. göz bölgesinden biraz uzakta kalacak şekilde tuttum bi süre sonra avuç içimden kaşlarımın arasına bi ısı yansımaya ve ( gözlerim kapalı şekilde yaptığım için ) sanki iki kaşımın arasında beyaz bi ışık kümesi varmış gibi parlama olmaya başladı ,daha sonrada hafif bi baş ağrısı oldu ve bıraktım..
sizce gidişatımda bi sorun var mıdır yoksa doğru mu yaptım?

telepati yapmak için başladım aslında
ne yapmam gerektiğini de artık kavramış bulunmaktayım.
Gevşeme esnasında dün uyuya kalmışım :) nasıl ayık kalıcam onu kestiremiyorum.
sormak istediğim şey şu: kafam sakinken ve tam gevşemişken telepati yapmak yerine görüntüler gelmesi..bunun nedeni nedir acaba?

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
arka arkaya mesaj olacak fakat sormam gerek;
telepati yapmak için başladım aslında
ne yapmam gerektiğini de artık kavramış bulunmaktayım
gevşeme esnasında dün uyuya kalmışım :) nasıl ayık kalıcam onu kestiremiyorum
sormak istediğim şey şu: kafam sakinken ve tam gevşemişken telepati yapmak yerine görüntüler gelmesi..bunun nedeni nedir acaba?

-Gevşemiş bir durumdayken görüler almak duru görü yeteneğine işarettir. Yani sizin asıl yapmanız gereken size göz kırpan bu yeteneğinizi geliştirmek.

-Gevşeme esnasında kişi uykuya dalabilir, bu normal bir durumdur. Kişinin zamanla uyum sağlaması gerekir. Ama kişi sürekli uykuya dalıyorsa ilk olarak enerjisel ve fiziksel olarak kendisini bir düzene sokması gerekir.

maviiayy

Kayıtlı Üye
-Gevşemiş bir durumdayken görüler almak duru görü yeteneğine işarettir. Yani sizin asıl yapmanız gereken size göz kırpan bu yeteneğinizi geliştirmek.

-Gevşeme esnasında kişi uykuya dalabilir, bu normal bir durumdur. Kişinin zamanla uyum sağlaması gerekir. Ama kişi sürekli uykuya dalıyorsa ilk olarak enerjisel ve fiziksel olarak kendisini bir düzene sokması gerekir.

yok dün uyuya kalmışım ilaç kullanıyorum belki ondan kaynaklı olabilir..onun dışında bilincim açık
cvp için tşk ederim..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...