Yaşlı bir amcanın rüyası

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Salick

Kayıtlı Üye
Sevgili mabet üyeleri bu ilk rüya yorumu isteğim, 30 senedir tanıdığım 80 lerindeki bir adamın rüyası. Rüya görüp görmediğinı bile çoğu Zaman hatırlamaz, geçtiğimiz gece bir rüya görmüş aradı , söyledi yüzyüze geldiğimizde kendisine yorumlamamı istedi büyük bir olasılıkla yarın iş yerime gelir. Ben kendimce bir yorum yaptım ama hayatındaki herşeyi bildiğim için ne kadar tarafsız bir yorum olur bilemedim.

Amcamız oturduğu evin giriş kapısında duruyor, tanımadığı bir kadın iki elinde birer balık ve bir poşetle su üstünde yürüyerek yanına geliyor ve diyorki, bunları sana vereceğim ama karşılığında sende bana birşey vermelisin, vereceğin şey tencerede pişmiş olmalı diyor. Amcamız ben eşimi kaybettim, iki sene oldu artık evde yemek pişmiyor istediğini sana veremem diyor. Balıkları alıyor ama karşılığını vermiyor. Rüya burda bitiyor.

Şimdiden teşekkürler. ( Ay tutulmasının yaşandığı gece görmüş rüyasını kendisi farkında değil ay tutulmasının falan)

Moonligt

Kayıtlı Üye
İş
komiser
Cok etkileyici bir ruya.Vefat eden eşi için mevlüt okutup yemek dağitsin.benim ilk aklima gelen bu oldu ruyadan.

lviv angeles

Kayıtlı Üye
Hayır olsun,enteresan bir rüya.Yorum konusuna giremiyorum yanlış birşeyler yazmamak ve yönlendirmemek adına.Okuduğum anda haberci bir ruya olduğunu düşündüm sadece bunu diyebilirim.

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Hayrolsun. Sahip olduğu korku ne ise, o konu korktuğu şekilde değil, güzel bir biçimde nihayete erecek. En büyük korkusu veya çektiği şey nedir kendisi bilir.

Symbol.

Kayıtlı Üye
İş
Hemşire
Adamcağızın durumu varsa eğer yemek pişiremiyosa bile yoksul birine bi erzak yardımında bulunabilir karısının ruhuna. Anneannem dedemin ölen ilk eşinden olan çocuklarına kendi çocuğu gibi bakmış büyütmüş geçtiğimiz aylarda da o kadının çocuğu olan dayım vefat etti. Anneannem her gece kuran okurmuş bi ara aksatmış bazı şeylerden dolayı. O kadını rüyasında görmüş okumayı bırakma demiş. Amcanın rüyasıyla bağlantısı yok ancak böyle şeyler olabiliyor diye anlatmak istedim. Hayır işlesin veya bol bol dua okusun bence.

MehmeD

Kayıtlı Üye
Adamcağıza kısmet var gibi, balık kısmete çıkar derler genelde fakat karşılığını istemesi gibi bir durum söz konusu. Böyle rüyaların ardından en doğru davranış birilerine yardımda bulunmaktır bence.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...