Altarı Ailemden Gizlemek

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

myers

Kayıtlı Üye
merhaba, uzun zamandir wicca dini hakkinda arastiriyorum, okuyorum ve inaniyorum. ama somut uygulamalar yapamiyordum, yani sartlar yeterli olmuyordu cunku ailem muslumanlar, odama altar kuramam mecburen cunku dinimi bilseler tepkilerinin cok sert olacagini biliyorum. bu yuzden icimde yasiyorum, kimseyede soyleme ihtiyaci duymuyorum fakat artik bir altar kurmamin zamani geldigini dusunuyorum, malzemeleri kendim yapacagim, yada bulacagim fakat ritueller bittikten sonra malzemeleri kaldirip bir kutuya koysam, gerektiginde yerlerine geri yerlestirsem enerjilerinde bir degisim olur mu? kotu etkiler mi? yardimci olursaniz cok sevinirim.

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Dinler arası çatışma çıkarmak gibi olmasın; ailenizden maneviyatı güçlü biri varsa, varlıksal bağlantısı olan varsa, ibadeti sıradan halden çıkmışsa altarınızın pek önemi kalmayabilir enerjisel bağlamda..
Diğer bir husus da, bu tür çalışma alanları her anlamda steril olmalıdır. O bölgeye girip çıkanları geçtim, başkası tarafından dokunulması ve hatta göz teması bile enerjiyi olumsuz etkileyebilir.
Önerim, tamamen kendinize ait bir eviniz veya alanınız yoksa siz bu işi erteleyin.

codzombi

Kayıtlı Üye
altar olması şart değil , imajinatif çalışmalarla destekleyebilirsin , hepsi senin elinde . sandıgın olur büyük olmaması şartı ile ona saklarsın , önemli olan işlevde olması , parça varmış yokmuş çok önemi yok. siyah kadifeye sarıp koymanı tavsiye ederim. kadife örtüler satılıyor çok ucuz , kendin keser şekil verirsin.

myers

Kayıtlı Üye
Dinler arası çatışma çıkarmak gibi olmasın; ailenizden maneviyatı güçlü biri varsa, varlıksal bağlantısı olan varsa, ibadeti sıradan halden çıkmışsa altarınızın pek önemi kalmayabilir enerjisel bağlamda..
Diğer bir husus da, bu tür çalışma alanları her anlamda steril olmalıdır. O bölgeye girip çıkanları geçtim, başkası tarafından dokunulması ve hatta göz teması bile enerjiyi olumsuz etkileyebilir.
Önerim, tamamen kendinize ait bir eviniz veya alanınız yoksa siz bu işi erteleyin.

odam zaten en ust katta, kapali terasi var oraya benden baskasi cikmiyor. acik terasida var, ay isigi guzel vuruyor yani ritueller icin guzel ortam, o yonden sorun yok. tek sorun kutuya koymak , yabanci forumlarda okuduguma gore kutuya koyabilirmisim, ama emin degilim. tesekkurler yorumun icin :)

myers

Kayıtlı Üye
altar olması şart değil , imajinatif çalışmalarla destekleyebilirsin , hepsi senin elinde . sandıgın olur büyük olmaması şartı ile ona saklarsın , önemli olan işlevde olması , parça varmış yokmuş çok önemi yok. siyah kadifeye sarıp koymanı tavsiye ederim. kadife örtüler satılıyor çok ucuz , kendin keser şekil verirsin.

evet ortusuyle biliote koyacagim , marangoza kilitli ahsap kutu yaptirip kilit taktiracagim, uygun olur mu?

Keira

Moderator
Sizden başka kimsenin dokunamayacağı şekilde bir sandıkta, kilitli bir alanda gizleyebilirsiniz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...