Yolda karşılaştığım adamın sorusu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bloodlovee

Kayıtlı Üye
Merhaba.. Ben öğrenciyim.Bu sabah dersime geç kaldım biraz koştur koştur okula gidiyordum. Bu arada bir tıp alanı okuyorum ve okulumun içinde bir hastane var. Dolayısıyla bizim okulum önünde dilenciler falan bayaa var. Tam kapıdan giriyordum kapının önünde 50 yaşlarında kırmızı bir t-shirt giymiş adam vardı. Gecerken bana aşık olduğum insanın adını soyleyek o nolcak dedi.Bu kisinin adı da oyle ahmey mehmet gibi degil cok nadir bulunan bir isim. Ve adamı hayatımda ilk defa gördüm bebim hakkimda da sosyal medya falan araciligiyla da bir sey ogrenemez ve aşik oldugum kisiyi de bilen cok cok az. Ben yanlış anladım sandım. Yürümeye devam ettim. Adam yine sevdigim kişinin adını verdi o nolcak diye bağırdı. Şok oldum ben dondum kaldım bunu nasıl bilebilir diye gercekten cok kötü oldum. Arkamı döndüm adam göz kırptı.. sanki beni, bizi falan her seyi biliyor gibiydi. Zaten o şokla kendime gelemedim bir de derse geç kalmistim hoca almaz diye anfiye gectim hemen. Sormak istedigim sey boyle bir şey nasıl mümkün olabilir? O kişi nornal bir insanın tahmin edemeyecegi bir ismi bildi ve soru sordu cevabını da bilmiyorum. Acaba insan kılığına girmiş başka bir varlık mıydı? Bu kişi iyi mi kötü mü bana zarar verebilir mi? Napmalıyım kısaca çok korkuyorum aklimdan çıkmıyor hiç

Ori

Kayıtlı Üye
Bence büyük ihtimal sizi araştıran birisidir. Siz tanımıyor olsanız da sizi tanıyanlar elbet var. O ismi söylemesi olayıda ''sır verme dostuna o da söyler dostuna'' deyiminden uzamış gitmiş bence. Dikkat edin bence sizi kafaya takan birisi olabilir.

bluecat

Kayıtlı Üye
Bir dahaki sefere, tüm cesaretini topla ve yardımsever bir ses tonuyla hangi kliniktesiniz tedaviniz nasıl gidiyor de? Emin ol canı sikkin bir hastadir o.Bazı hastalar, klinikte o kadar dikkatli izler ki hekim adaylarını, haklarında birçok şeyi öğrenirler. Mesela fizik tedavi hastaları düzenli gidip geldikleri için hepinizi bilirler:) arkadaşınla dertlesirken onu da duymuş olabilir. Panikleme bence.

lviv angeles

Kayıtlı Üye
Başka bir varlık falan ,paranormal birşey değildir.Kanlı canlı bi insandır da ,cin gibiymiş sağlam bilgi toplamış hakkınızda ya da duyum almış.Sakin olmaya çalışın ama gözünüz açık olsun, bu aralar dikkatli olan çevrenizde olan bitene.Aynı şey tekrarlarsa bencede gidin konuşun hatta sorun o ismi nerden bildiğini.İletişim kurun eğer tekrarlarsa ki umarım tekrarlamazda gerek kalmaz.

yare-i yarim

Moderator
İş
Sanatsal tablolar oluşturmak/Mutfak eşyaları dalında ticaret
Öncelikle kendinize şunu sorun "Bir varlık benim gönül ilişkimle neden uğraşsın" Bir yakınınızın o adamı tutmuş olma ihtimalide vardır bence her ayrıntıyı iyi düşünmek lazım.Genede varlıksal bir durumdan şüpheleniyorsanız eğer bir bakım yaptırın.

madasin

Kayıtlı Üye
Fesat bir tanıdığınızın komplosu olabilir. Bu konularda hassasiyetiniz varsa ve biliyorlarsa ( ki hassasiyetinizi bildikleri üzerinden yorum yapıyorum ) işletilmeye ve hatta bu konuda sömürülmeye açık buluyor olabilirler sizi. Karşınıza çıkarsa üste çıkan siz olun. Soru sorarak sıkıştırın onu bakınız nasıl panikleyecek.

CaNDyCaTt

Kayıtlı Üye
Belki de siz çok iyi birisiniz ve hızır gibi bir şey sizin o kişi hakkında dikkatinizi çekmek istedi.sevdiğiniz hakkında..belki iyi bir gelişme belki de kötü bir şey yaşanacak bilemeyiz ki..bence bu kadar tesadüf olamaz diyorum.iyilikle sağlıkla kalın arkadaşım.kötü düşünmemeye çalışın.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...