Ayda bulunan kadın mumyası

bluecat

Kayıtlı Üye
NASA nın Mars'ta su bulunduğu açıklamasını okurken bu video da dikkatimi çekti.

İddialara göre NASA apollo 17 den sonra ay görevlerini iptal etmedi, gizlice Apollo 18- 19 - 20 görevlerini de gerçekleştirdi çünkü ayda antik terkedilmiş bir şehir ve bir uzay gemisinin içinde mumyalanmış bir kadın bulmuştu. Mumyayı Apollo 20 dünyaya getirdi ve onun videosu..İzlemeye değer.

https://www.youtube.com/watch?v=WJgVH1Pxq1M

yare-i yarim

Moderator
İş
Sanatsal tablolar oluşturmak/Mutfak eşyaları dalında ticaret
Bu konuyla ilgili bir yorum çok manidardır.
Vatandaşın birisi bunu ingiliz sosyal medyasında aramış ama bulamamış ve siz bunu hangi kaynaktan aldınız diyordu.
Uydurma bir haber ile karşı karşıya olabiliriz bilemiyorum.
Ama gezegenlere dair bizden birşeyler saklandığına inanıyorum "insanlık hazır değil" diye uyurulan birsafsata var onlarda bu lafa inanmıyor insanlık hazır değil madem marsa giden astronotlar aya gidenler başka bir canlı türü mü ? Eyvah marsta hayat varmış diye camdan aşağı kendimizi atacağımızı sanmıyorum yani,oldum olası sinir olmuşumdur bu insanlık hazır değil lafına.
Kimbilir ne kirli planların peşindeler de evrende ki başka hayatları gizliyorlar.

bluecat

Kayıtlı Üye
Belki de teknolojide herkesten önde olma çabası vardır, yukarıdaki haberin doğruluğundan ben de şüpheliyim ama bu kadar büyük olmasa bile birşeyler keşfettilerse de saklarlar, ne yazık ki herkes güç peşinde, eskiden en iyi, en güçlü sporcular, savaşçıları olan devletler baskın iken günümüzde durum değişti. En ileri teknolojiye sahip devletler gücü elinde bulunduruyor.