Rüyamdan çok etkilendim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

tugcemdi

Kayıtlı Üye
27.09.2015 gecesi gördüğüm rüya beni çok etkiledi.Sizlerle paylaşmak istedim.derin bir anlamı olduğunu düşünüyorum.yorumlarız benim için önemli.Başını hafifçe sola doğru eğmiş duru bir güzelliği olan bir bayanın kucağında yeni doğmuş bir bebek vardı.Etraf çok kalabalık herkes elini uzatmış bebeğe dokunmak istiyordu.Şaşkınlıkla kalabalığa bakıyordum.Bebek o kadar güzelki tarifi yok diyordum.Bebeğin güzelliği büyülemişti beni.yanımdaki birine sordum neler oluyor burada neden ona dokunmak istiyorlar dedim.O kişi bana Hz.İsa doğdu annesi onu insanlara göstermeye getirdi dedi ve o anda uyandım.Kaskatı olmuştum.Birkaç dakika kıprdayamadım.Hala gözümün önünde o görüntüler.Yorumlarız için şimdiden teşekkürler.

Umut06

Banlı Kullanıcı
bence rüyanız bütün dünyanın çok büyük olaylara gebe olduğunu gösteriyor.

Umut06

Banlı Kullanıcı
O bebek gelecek güzel günleri temsil eder
fakat o bebeğe dokunmak için çırpınan insanlarda diğer bütün dünya milletlerini temsil eder.
Yani bütün dünya milletleri güzel günler ve güzel bir gelecek için savaşacaklar birbirleriyle yarışacaklar.

Benim yorumum böyledir.

Umut06

Banlı Kullanıcı
önemi yok
çok önemli dönemlere giriliyor, dua edelim hayırlısı neyse o olsun
işallah herşey güzel olur,

Sheriff

Kayıtlı Üye
İş
President of Big PimP AÅž
Rüyanız hoşuma gitti, belki sadece rüyaydı - belkide haberci bir rüya :) Allah bilir gerçeği, ama çok hoşuma gitti.

tugcemdi

Kayıtlı Üye
Az rüya gören biriyim ama gördüklerimde haberci rüyalar oluyor.Hislerimin ve rüyalarımın hayatıma faydalarını görüyorum.Bu rüyamda cok etkiledi beni.Paylaşmak ve yorumları görmek istedim.Paylaşımınız için teşekkürler.

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Hayrolsun..
4 anlam çıkar, ikisi kişisel ikisi toplumsal. Toplumsal olanlar daha yüksek ihtimal.
Kişisel:
- Bu yıl içinde başarı ile kapatacağınız konu veya konular var. Özellikle tahsil, terfi gibi konularda.
- Bu yıl içinde çok büyük bir ders alacağınız ve sizin hayrınıza olacak bir durum yaşayabilirsiniz.
Toplumsal:
- Rüyayı gördüğünüz yer(şehir,ülke) içinde tüm Dünya için önemli, ders çıkarılacak bir olay yaşanabilir.
- Bir devlet büyüğü suikaste kurban gidebilir veya çok büyük bir skandala neden olabilir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...