Cadılık üzerine kitaplar?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

guys

Kayıtlı Üye
Merhaba ''cadılık'' üzerine bildiğiniz kitaplar var mı? Şuan için düşündüğüm ''nasıl olunur'' ya da ''olunması için neler yapılır'' başlığı altında bir kitap. Her seferinde siteye girmek zor oluyor ve sürekli elimin altında olabilicek bir şey olmasını istiyorum. Yapmam gerekenleri sırası ile anlatan bir şey olursa çok memnun olurum.

Teşekkürler..

origanum

Yönetici
Armut piş ağzıma düş niteliğinde şeyler ne cadılık ta ne de başka parapsikolojik alanlarda yoktur, olmamıştır ve olmayacaktır. En baştan yanlış yoldasınız. Bu işler kitapla olmaz.

guys

Kayıtlı Üye
Birçok konuda ya da parapsikoloji alanında kitap yazılmakta. Bu pek armut piş ağzıma düş olayı değil, ki bu sitedeki bilgiler başka kaynaklardan bilgi edinilerek kazanılmış. Kendi görüşü olan kişi sayısı çok olmakla beraber ''alıntı''larda çok.. Belli bir kaynak var ki bu yolla bilgi edinilmiş. Ben kendi sorumu ve görüşümü ortaya koyaraktan bilgi almak istedim, bilmiyorsanız müsaade edebilirsiniz. :) Ayrıca gördüyseniz bu siteye 2 yılı aşkın bir süredir üyeyim, hata yapmadan ya da kırıcı olmadan davranmaya çalışıyorum. Bu arada üstte yazılanları sakın yanlış anlamayın kasti bir şekilde size laf söyleme çabalarında değilim.

Teşekkürler yorumunuz ve görüşünüz için.. :)

yare-i yarim

Moderator
İş
Sanatsal tablolar oluşturmak/Mutfak eşyaları dalında ticaret
Sn.origanum doğru söyledi bu işler kitapla olmaz.Sonuçta burada tarih dersini sormamışsınız,usta çırak sistemiyle öğrenilen gizli bilgileri siz çırak olmadan nasıl alacaksınız ki ?

Ayrıca yazılan kitaplardan bahsetmişsiniz bende oturur bir kitap yazarım ama o yazılanlar ne derece doğru olucak orası muamma.
Makaleler şeklinde tek tük birşeyler var ama onlarıda çok aramanız lazım.

2 yıldır sitedesiniz ama bir çokkere cevaplanan konular üzerinden soru sormuşsunuz ben cadı olmak istiyorum dur olayım diyebileceğiniz birşey yok.Cadı olmanız için seçilmeniz lazım.

Cadı olunması için sizin yapabileceğiniz birşeyler yok seçilmiş olursanız zaten ne yapacağınızı bilirsiniz yönlendirilirsiniz bu konuda.

Ek olarak lütfen sorularınızı sorular bölümüne açınız.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...