Süper Ay'da Kanlı Tutulma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Fire in Darkness

Kayıtlı Üye
2014 yılından beri 3 kere gerçekleşen kanlı ay tutulmasının son ayağı 28 Eylül de gerçekleşiyor. Kanlı Ay Tutulması Dörtlüsü (Bloody Moons Tetrad) olarak adlandırılan bu tutulma, 33 yıl sonra yeniden Süper Ayla da birleştiği için ender görülen bir gökyüzü olayı yaratacak. En son 1982'de yaşanan bu nadir olaya bir daha 2033 yılına kadar şahitlik edemeyeceğiz.

Tutulmalar antik çağlardan beri büyük değişim ve dönüşüm zamanları olmuştur. Bu seferki tutulma ise diğer tutulmalardan etkisi çok daha fazla olduğu için sadece kişisel haritalarımızda bizi etkileyen yönleri ile değil, toplumsal etkisi ile de öne çıkıyor. Doğal afetler, savaşlar, ölüm oranlarında artış, toplumsal düzende değişimler bu tutulma etkisi ile kaçınılmaz duruma gelebilir maalesef.

Bunun yanında Ay dünyaya çok yakın olduğu için çok güçlü manyetik çekim altında olacağız. Dolayısıyla duygusal çalkantılar, iniş-çıkışlara yatkın olduğumuz bir dönemdeyiz. Korku ve kaygılarımızın artacağı bu dönemde kendimizi her zamankinden daha hassas, daha kırılgan hissedebilir, stresli durumlar ilişkilerimizde kopmalara, bozulmalara yol açabilir.

Kaynak: internet

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Yapabilenler bu gecenin durumunu fırsata çevirmeye çalışsın, pişman olmazsınız. Hayırlısı herkes için.

canmert196

Kayıtlı Üye
Bu gecelerde sevgi için majikal çalışma yapmak ne kadar dogrudur ?

phenomenon

Kayıtlı Üye
Durduk yere ağlamaların sebebi çözüldü aşırı alınganlık ve hertürlü olağandışı ruh halinin sebebi bu etkisi büyük dolunaymış meğer. Süper dolunay olma özelliği ne?

Sevgili pembekuvars, bugün ay dolunay olacak ve en önemlisi dünyaya en yakın konumunda olacak. Gökyüzüne baktığımızda onu her zamankinden daha büyük göreceğiz. :)

lviv angeles

Kayıtlı Üye
Belki günlerdir bir sebebe bağlamaya çalıştığım farklı ruh halimin nedeni budur ya da değildir.Ancak 1 ay sonra öğrenebilirim, zira 1 ay etkisini hissedeceğiz tutulmanın..

Lavander

Moderator
İş
Öğretmen
Çok özel bir gece idi.İlki 33 yıl önce doğumda gerçekleşmiş, ikincisi dün gece idi.Birdahaki 2033'te olacakmış, nasip olsun da yine izleyebilelim.
Ben mantra ve dua çalıştım,gece 03:10 da başladım (kediler gelip resmen ısıra ısıra kaldırdılar bu saatte) ,05:39 da tekrar ettim ve 06:00da tekrar kalkacaktım ama takat kalmamış.3 geçiş evresi vardı,gece bazı perdelerin/kapıların de incelmiş olduğunu farkettim veya benim çalışmalarımla ben araladım.Bir geçiş oldu ,ancak insanlık için değil. Sanki uzun zamandır spiritüel hapisanesinde bekleyenlere af çıktı ve kapıları yumrukladılar tutulma saatinde.Fırsatı yakalayanlar kullandı.Kimse kimseye ilişmedi,duyulup bilinmesine izin verildi.Çok fazla ses duydum, acı çekip özgürleşen yahut farklı bir şeye geçiş yapanlardı ama bir kaçış/kurtuluş havası vardı. Kütle yoktu ortada tek kütle kendimi algıladım,ses ışık rüzgar hepsi fırfır muhteşem bir hızda yayıldı,kitleler gruplar çok daha şeffaf,akıcı,benim zamanım çok çok ağır onlara göre ki sadece durup dinleyebiliyordum.Güzel bir geçişti,kendime bireysel birşeye odaklanmadım,evrensel bir takım durumlar için niyetlenmiştim ve ona göre okumalar yaptım sesli olarak ,15. kat dama çıkıp.Galiba bilmeden birşeyin ortasında durdum ve yola girdim veya yolu açtım ki ben hayatımda böyle akın akın birşey deneyimlemedim.Anlatmaya kalkınca saçma sapan oluyor yani anlatılmıyor yaşanıyor galiba.Fakat ben çok güzel bir dönemin geldiğini hissediyorum. Özgürleşecek ruhların,kendi hapisanelerini oluşturan insanların,acı veren herkesi ve herşeyi bir anda dönüp giderek geride bırakma eylemine geçebileceği,ilahi bir gücün romantizmin ötesine geçtiği bir dönem geldi sanki.

Herkese güzel günlere uyanış olsun.

fransula

Kayıtlı Üye
Hiç bir şey hissetmedim dün gece :( Sadece uyumadan önce aaa her yer ne kadar aydınlık deyip balkona attım kendimi sonrada mışıl mışıl uyumuşum. Son iki gündür rahatsızlığımdan mütevellit takip bile edemedim bu olayı. Bazen hayattan tamamen koptuğum zamanlar oluyor. Hatta kardeşim tam balkona çıktığım sırada abla bugün kanlı ay var demesini bile hayal meyal hatırlıyorum. Normalde çok etkilenen ben bu sefer haberini bile almadan, farkında dahi olmadan geçirmişim bu olayı hayret. Belki de böyle olması gerekiyordu...

Cruella

Kayıtlı Üye
İzleyemediğim için o kadar üzgünüm ki :( aslında hiç kaçırmam gökyüzü olaylarını. Meğerse, dün geceymiş bu akşam olacağını düşünüyordum. Ama dün gece bilinçsizce olumlamalar yaptım kendimce. Bedenimdeki ve ruhumdakı negatif enerjinin yok olduğunu, ruhumun iyiliklerle dolduğunu söyledim. Belki de hissetmişimdir o an oluşan enerjiyi ve böyle bişey yapmak geçmiş içimden.

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Çok özel bir gece idi.İlki 33 yıl önce doğumda gerçekleşmiş, ikincisi dün gece idi.Birdahaki 2033'te olacakmış, nasip olsun da yine izleyebilelim.
Ben mantra ve dua çalıştım,gece 03:10 da başladım (kediler gelip resmen ısıra ısıra kaldırdılar bu saatte) ,05:39 da tekrar ettim ve 06:00da tekrar kalkacaktım ama takat kalmamış.3 geçiş evresi vardı,gece bazı perdelerin/kapıların de incelmiş olduğunu farkettim veya benim çalışmalarımla ben araladım.Bir geçiş oldu ,ancak insanlık için değil. Sanki uzun zamandır spiritüel hapisanesinde bekleyenlere af çıktı ve kapıları yumrukladılar tutulma saatinde.Fırsatı yakalayanlar kullandı.Kimse kimseye ilişmedi,duyulup bilinmesine izin verildi.Çok fazla ses duydum, acı çekip özgürleşen yahut farklı bir şeye geçiş yapanlardı ama bir kaçış/kurtuluş havası vardı. Kütle yoktu ortada tek kütle kendimi algıladım,ses ışık rüzgar hepsi fırfır muhteşem bir hızda yayıldı,kitleler gruplar çok daha şeffaf,akıcı,benim zamanım çok çok ağır onlara göre ki sadece durup dinleyebiliyordum.Güzel bir geçişti,kendime bireysel birşeye odaklanmadım,evrensel bir takım durumlar için niyetlenmiştim ve ona göre okumalar yaptım sesli olarak ,15. kat dama çıkıp.Galiba bilmeden birşeyin ortasında durdum ve yola girdim veya yolu açtım ki ben hayatımda böyle akın akın birşey deneyimlemedim.Anlatmaya kalkınca saçma sapan oluyor yani anlatılmıyor yaşanıyor galiba.Fakat ben çok güzel bir dönemin geldiğini hissediyorum. Özgürleşecek ruhların,kendi hapisanelerini oluşturan insanların,acı veren herkesi ve herşeyi bir anda dönüp giderek geride bırakma eylemine geçebileceği,ilahi bir gücün romantizmin ötesine geçtiği bir dönem geldi sanki.

Çok romantikti çok. :sifone:

hazaR

Kayıtlı Üye
İş
Passenger.
Gayet normal bir geceydi.Doğa olaylarını veya tutulmaları yaşamım boyunca hiç ilginç bulamadım.

AJA

Elit Üye

O gece bununla mı ilgili bilmiyorum fakat eve davetsiz biri geldi.Kapıyı açtı ışığı açtı.Gece 2 sıralarında.
Dileğimi sundum,bir arkadaşıma katıldım çalışmasına.Hatta dileğim hızla gerçekleşiyor diyebilirim. :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...