Şanssızlıklar bin türlü belalar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

fako

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar önceden konu açmıştım yakınlarımdan vefat edenler ik üç gün arayla yaralananlar komaya girenler hastalanlar daha neler neler sağlam olan kuzenim daha 30 yaşında kalp krizi geçirdi 4 kere iki gün ara ile aslında geçmişti bu problem inancıma sadık olmuştum kendi içime su serpiyor bir şekilde inancıma bel bağladıkça rahatlamıştım bu olaylar azalmıştı ancak dün bir kaza geçirdim ama öncesine değinmek istiyorum yaz bitti malum bende işimin son günü eve geliyordum çıktım evden bende köyde oturduğum için her yer fındık tarlası ve tarlanın ortasından ıssız bir yol var köye giden tek yol bu tabi alışmışım küçükten beri gidip geliyoruz dün gece bir anda etrafımdaki ağaçların birden fındıkları yerlere döküldü garip olan kısım burda başlıyor fındık toplama zamanını bitirmiştik ama fındıklar yerlere dökül sanki biri ağacı sallar gibi yerlere döküldü ben irkildim bir anda kuyruk sokumumdan ense ucuna kadar olan kısmımda bir and abir elektrik çakması gibi bir şey oldu kulaklarıma bir uğultu çöktü sanki biri bağırıyor gibi her yeri sarhoş gibi gözmeye başladım ama anlatamam hani her yeri bulanık görmeye başladım kafamı dik tutamaz oldum o an dizlerimin üstüne çöktüm sonra patpat ile biri yoldan geçerken durdu oğlum iyimisin falan bir iki sarstı beni ben daha fena oldum adam bir anda bir korkuyla bana baktı etrafına baktı sanki bir şey görmüşte gözleri fal taşı gibi açılmıştı adam töbe yarabbi diyerekten patpata bindi gitti ben sonrasında bayılmışım sanırım kalktığımda her yerimde ağrı vardı boynum ve yüzümde morluklar vardı dayak yemişim gibi gözlerime kan oturmuştu sanki biri beni dövmüş gibiydi kalktım ve köye girdim eve gidecektim bizim yakınımızda da başka siteler var köy olmayan ordan bir iki el silah sesi duydum bir anda yere yığıldım sonrasında mahallenin kadınları başıma üşüşmüşler ambulansa bindirilmişim orda ne verdilerse kendimde değildim sonrasında hastahanede uyandım bu gün öğle vakti taburcu oldum 1 kurşun apandistimi sıyırmış ve iki gün sonra apandist ameliyatı olacam sızıntı olabilirmiş sıyırdığı yerde zehirlene nbilirmişim tam 1-2 ay gibi bir süreyi başıma bir şey gelmden atlatmıştım ancak sonrasında yine aile ferdlerime belalar gelmeye başladı öncesinde ilk böyle bir konu açtığımda akrabalarımı kaybetmiştim artık yine korkmaya başladım dua , muska her hangi bir şey nasıl artık kendimi beladan koruyabilirim resmen ben değil bela beni buluyor (herhangi bir tıbi , ruhani rahatsızlığım bulunmamaktadır) bir nöbet falan geçirmedim o sırada

yare-i yarim

Moderator
İş
Sanatsal tablolar oluşturmak/Mutfak eşyaları dalında ticaret
Öncelikle geçmiş olsun.Durumunuzun analizi için ciddi bir bakım yaptırılması gerekir.Bakımda çıkıcak sonuca göre yapılıcak olanlar belirlenir.
Ama en önemli olan şey kendi kendinize bir analiz koymaya çalışmayın uzmanların size söyleyeceklerine inanın.
Bakım için urum veya yule'ye başvurabilirsiniz size yardımcı olucaklardır.

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Bakıma alınmanız şart.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...