Aura mı?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

57faruk

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar ben sağımda ve solumda saydam beyaz hareketli şeyler görüyorum, bunların aura olduğunu düşünüyorum veya bir valıkta olabilir ancak bazı paranormal deneyim yaşadım sırasıyla anlatayım.

Okuldan çıkarken yanımda biri vardı oda okuldan çıkıyordu merdivenden inerken yanımdakine istemsizce baktım ve birden ayağı kayıp yere düştü.
İkincisi kuzenimle tatilde parka gittik ve oradan dondurma aldık kuzenim dondurmasını yerken kuzenime yine istemsizce baktım ve anında dondurması yere düştü. Bu gibi bazı olaylar oldu, acaba bu yetenek mi yoksa başka bir şey mi açıklarsanız sevinirim. :)

Bulut_atlası

Kayıtlı Üye
Ben neler neler kırdım bu bakışlarla :) negatif enerjini yansıttığın için oluyormuş böyle şeyler sanırım bende çektiğim negatif enerjileri bazen böyle atıyorum

lviv angeles

Kayıtlı Üye
Böyle şeyleri herkes,hepimiz zaman zaman yaşamışızdır.Yetenek olduğunu düşünmüyorum.Belki o an ki bir negatif düşüncenin,bakışın,hissin kişiye yansıması olabilir.Nazar değmeside bunun gibi bişey aslında.Bazen evde bardak kırılır,cam eşyalar durup dururken çatlar vs..Negatif düşünce etkilediği kişinin kendisine etki ettiği gibi yaşadığı mekânıda etkileyebilir.Paranormal deneyim ya da sadece "deneyim "olduğunu düşünmüyorum.Düşüncenin olaya etkisi işte.

57faruk

Kayıtlı Üye
Yorum için sağol, şimdi bunların ne olduğunu iyi anladım.

Az önce babamın önündeki ayrana odaklandım ve düşmesi için yoğun bir şekilde düşündüm. Sonra babam ayranı içmek için eline alırken ayran kayıp düştü. Bunu açıklarsanız sevinirim. Unutmadan yazmak istedim.

Ü

Üye silindi 38107

Aura bedenin etrafında yumurta şeklinde ince bir enerjiden oluşan duygu,düşünce,yapılan çalışmalar vs. negatif ve pozitif şeylerden etkilenip şekli değişebilen bir şey diye biliyorum.

origanum

Yönetici
Kem göz diyoruz biz buna.
Yetenek değil. Lanet gibi. Toplumda sevilmeyen bir durumdur bu. Hatta ritüel sözleri bile var:
Elemterefiş
Kem gözlere kızgın şiş

57faruk

Kayıtlı Üye
Yorumlarınız için teşekkürler, bazen geceleri uyumak için gözlerimi kapatıyorum beynim o kadar yoğunlaşıyor ki gözlerimi açıyorum ve o yoğunlaşma gidiyor galiba aura çalışması yapmak istersem gece çalışmalıyım beynim o kadar yoğunlaşıyor ki bu enerjiyi taşıyamıyorum. Yorumlarınız için teşekkürler.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...