Rüyalar ve gelecek

• Konbuyu başlatan murattyalcin
  • Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
M

murattyalcin

Merhaba gizlimabet üyeleri ben 15 yaşındayım rüyalarımda genellikle kar yağar ve ne görürsem göreym hepsi gerçekleşir hani rüyada gördüğüm şeyin aynısını kalkıp yaşıyorum korkmaya başladım hep karların içinde yalnız başıma rüyalarımda yürüyorum bazen rüya o kadar gerçekçi oluyor ki nerdeyim ben eve gideyim diyorum kendi kendime rüyada ve uyanık iken gözlerimi kapatinca bile ne görmek istersem çok gerçekçi bir şekilde izleyebiliyorum bazen odamı görüyorum ama odamda olmaması gereken şeyleride görüyorum siyah yağmur gördüm bir kaç kez ve yatakda uzanırken gözümü açtığımda yeşil gobline benzer bir şey yüzüme kustu son zamanlarda çoğalmaya başladı bunlar rüyalarımda 2 3 kez peygamber ve allahıda gördüm artık korkmaya başladım lütfen bunlar neden oluyor yardım edin

yârdim edn lütfen

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Şimdi önce bunlar tam olarak rüya mı değil mi? Ne kadar detay verirseniz o kadar iyi.

Kupaslı

Kayıtlı Üye
Allah ve peygamberi görmek bu kadar basit değil bence siz öyle sanıyorsunuz. Hem görmüş olsanız sanırım bu kadar önemsiz gibi son satırlarda yer vermezdiniz eminim rüyaların gerçekleşmesinden çok etkilenirdiniz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...