Sevgilimle uyurken kabus görüyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

majoriss

Kayıtlı Üye
Herkese merhaba. Biz iki gündür sevgilimle birlikte kalıyoruz ve iki gündür beni uykumdan uyandiracak derecede rahatsız edici rüyalar görüyorum su an olduğu gibi. Ben normalde cok böyle kötü seyler görmem. Kız arkadaşımı da seviyorum fakat nedense negatif birsey var gibi. Lütfen yorumlamaktan çekinmeyin.

origanum

Yönetici
Korku, heyecan, endişe ve sonucunda bilinçaltının patlaması. Çok insani bir tepki göstermiş. Normal yani. Üstünde durmayın. Sakin halinize geri geleceksiniz.

majoriss

Kayıtlı Üye
Hayır ilişki konusunda tecrübesiz biri değilim ki bu kız arkadaşımla da ilk birlikte kalisimiz değil. Yani korku ve heyecan gibi duygular neden olamaz. Cevapladiginiz icin teşekkürler.

Ori

Kayıtlı Üye
Bence bu bilinçaltınızdan kaynaklanıyor. Bu aralar yorgunluk veya stres yaşıyorsanız bu tip rüyalar görmeniz doğal.

Semar

Kayıtlı Üye
Dönüp dolaşıp birşey okurken gözüm bu başlığa takılıyor :) ve yazmazsam olmayacak,tepkilere razi geliyorum veee benim önerim
1. Cenabet yatmayin
2. sevgilinizi değiştirin, sorun sizde değil ondadir.

Sheriff

Kayıtlı Üye
İş
President of Big PimP AÅž
Dönüp dolaşıp birşey okurken gözüm bu başlığa takılıyor :) ve yazmazsam olmayacak,tepkilere razi geliyorum veee benim önerim
1. Cenabet yatmayin

Sevgilinizi değiştirin nedir :SAD.SADSD :D

Psikolojik olabilir diyorum, 10 gün önce yaşadığınız bir olay bile rüyada ortaya çıkabiliyor.

PaRaNoiA

Kayıtlı Üye
1. Cenabet yatmayin

Gerçekten açık sözlüsünüz :) Bence dediklerinizin olup olmaması pek bir şeyi değiştirmez :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...