Astral seyahat la ilgili notlarım sizce yapmış mıyım? ( editler halinde yazacağım)

ultimatomgenius

Kayıtlı Üye
Selamun aleyküm yeni kayıt oldum. Bende teknikleri yeni denemeye başladım. bugün 2. günüm burdaki bir çok çıkış teknik vs denedim ama olmadı. Astral
seyahat için, şuana kadar geldiğim en son aşama gözlerimi kapattığımda ve yaklaşık 3 saat (belki daha fazla olabilir) herkesin bildiği siyah font sonra mavi font ve birden bembeyaz font oldu sizce ilerleme kaydetmişmiyim ve sizcede bu çıkış için çok geç bir süre değil mi? Ayrıca kulaklarımda van vak sesler
ve vücüdüm titremesi kalbimin küt küt artması (yalnız ilk günkü gibi değil bir aşamaya gelince tamamen kesiliyor ve hiç atmıyor) bunun sonucunda ise
göbeğimin karıncalanması ve bunun devam etmesi artık göbek latifesimi çakrasımı adını siz koyun. Sanırım o hareket ediyor. Beyaz font yaklaşık en az 3 saatin sonunda oluyor ve oda maksimum 5 .10 saniye olup tekrar siyah fonta dönüyor. İp tekniği , uçma, ters telkin kısaca astral teknikler bölmünün hepsini denedim. Sonuç bu sizce başarısız mı oldum? En son geldiğim aşama şu vücüdumun boyun hariç hiç bir yerini hissetmiyordum. Taş gibi katılaşmıştı ve sağ kolum sangi belimin üzerinde gibi bir his vardı halbuki yanlardaydı ve dahada ilginçi taş gibi kesilmiş ve aşırı derecede ağrımıştı. Sonra misal bir şeye konsantre olduğunuzda başka bir şey düşündüğünüzde vücüdumda istemsiz hareketler ve refleskler ve hissler oluştu örneğin ip metodunu dönerken aklıma bir hayal yada başka bir şey gelse yada başka tekniğe geçiş yapsam başım aniden sağa sola hareket etmesi parmağımın kalkması tarif edemicem vücütta aniden oluşan ve aniden kesilen refleksler hisler oldu sizce astral mi oldu yoksa yanlış bir şey mi? I dozer denedim bir 2 gün işe yaramadı en son bugün bywn programını denicem bu sitedeki oda işe yaramazsa bir 21 gün daha denicem her gün 3 saat olarak belki daha fazla kesin olup olmadığını size söylücem olmazsa yapacak bir şey yok yetenekli değilmişim demek ki?

edit 1: bugün 3 günüm ve astral seyahat de normalde 3 saatte üzerimde olan etkiler şimdi 20 dakkada oluyor ve daha kısa sürede beyaz ekrana geliyorum.
fakat bütün teknikleri denediğim ve iyi konsantre olduğum halde bir türlü çıkamıyorum sizce neden?

uzumakikamilov

Kayıtlı Üye
Astral seyahat çok kolaymış, deneyen herkes hemen yapabiliyormuş gibi bir algı yaratılıyor ancak öyle değil. İstisnalar vardır elbette, ama çoğu insan için uzun çalışma gerekir. Anormal bir durum değil. Bir yatışınızda farklı farklı teknikler deniyorsanız, bunu yapmayın. Size yakın gelen tekniği seçin ve onunla denemeye devam edin. Yaşadıklarınız astrale giriş aşamasında yaşanan fiziksel etkiler. Ancak astrale çıkmamışsınız henüz. Zaten ilerleme kaydetmişsiniz, 3 saatten 20 dakikaya kadar inmiş etkilerin geliş süresi. Sabırlı olun, tekniğinizi belirleyin ve onunla devam edin.

xgenion

Kayıtlı Üye
İş
Müzik ve Grafik Tasarım
Bence çıkış aşamalarına alışmanız gerek. Heyecan yaptığınız için konsantrasyonunuz dağılıyor. Vücudunuzu ve zihninizi elinizden geldiğince sakin tutun. Çünkü en ufak değişim kasların uyarılmasına ve bu da vücutta kasılmaya sebebiyet verir. Astral projeksiyonun kilit noktası sabır ve azimle çalışmaktır. " Şu gün çalışmayı bırakıcam " demektense sonuna kadar gitmeye kararlı olun. Belki de bıraktıktan bir gün sonra çıkış gerçekleşecek. Bilemezsiniz... :)

ultimatomgenius

Kayıtlı Üye
Peki çok saolun. Yalnız daha hızlı çıkmam için ne yapmam gerek yada nerelerde yanlış yapiyorum? Oto hipnoz. Hipnoz meditasyon
İmajinasyon telkin konsantrasyon vs? Yada i dozer yanlış dinledigimde mi oluyor? Dinledigimde hic basarili olamiyorum. Kulaklarim cinliyor deliler gibi baska etkisi yok gibi yada herhangi bir programi mi var? Yani bana ne tavsiye edersiniz? Ayrica sitede oturuyoruz sabah aksam gürültülü ve tam transa gececegim an annem babam konuşuyor odaya giriyor yani hep bir gürültü dikkat daginiyor böyle bir durumda olsaydiniz siz ne tavsiye edersiniz? Bazı uzman astral seyahatciler, aynaya bakarak iyi konsantre olarak cikiyorlarmis bu dogrumu? Bana daha hizli ve saglikli bir şekilde cikabilmem icin ne onerirsiniz?

Edit 2: bugün 4 günüm eskisi gibi kalp vs yerlerim titremiyor sizce konsantrasyonu mu kaybettim yoksa birden fazla teknik mi denemeliyim. Ayrıca gobegimin olduğu yer de degisme olmadi hatta guruldamalar olmaya basladi degisik hisler oluyor bir motor gibi çalışıyor sizce dogru yoldamiyim ve 2015 de en etkili astralseyahat teknikleri nelerdir ve mümkünse suan reelde cikanlar cevap yazabilirler mi? Belki toplanip bir yerde gurup astral yapariz?

Edit 3: Başım kaskati oluyor ve ağrı oluyor çok agri sanki kan gitmiyor catlicak gibi birde sağ kolumdada ayni belirtiler oluyir cok açıyor tamamen uyusuyor bu normal mi?

xgenion

Kayıtlı Üye
İş
Müzik ve Grafik Tasarım
Öncelikle bunun kolay yolunu aramayı bırakın. Hele ki konu beden dışı deneyimse. İ-dozer denemektense konsanstrasyon arttıramaya yönelik çalışmalar yapın, özellikle meditasyon bu noktada çok etkilidir. Hem bedensel hem de zihinsel rahatlamayı da sağlar. Başınızın ağrısını ya da başka bir şeyi düşünmeyin. Sadece nefesinizi dinleyin ya da sayın. Sadece buna konsantre olun. Zihin rahat olmazsa çıkış gerçekleşmeyecektir unutmayın.

ultimatomgenius

Kayıtlı Üye
Peki nerde yanlis yapiyor ve neyi dogru yapiyorumda bu astralseyahat. Çikamiyorum sizce?

fikrimühim

Kayıtlı Üye
3 saat çok uZun bir süre.Uykuya dalış hissi esnasında çıkış gerçekleşir.Başlangıç olarak bedeninizden çıkıp bulunduğunuz odanın farkındalığı olur ve anında vücuda çekilirsiniz.Başlangıç aşaması budur.Daha sonrasında acemi çıkışlar gerçekleşir.Ve siz Zaman'la korku ve heyecanınızı yenip,adım atma ve oda içinde dolaşmak gibi ilk denemeleri uygularsınız.Zamanla dışarı çıkarsınız.Belirtilerin hepsi olacak diye bir kaide yok.O ses oluyor mesela ama herkeste olmaz.Olmaması kişinin algısıyla ilgili.Bazı insanlar zorlanır bazıları ilk denemede başarır.Fakat bu işle uğraşıyorsa beden dışı varlıkların rahatsızlıklarına maruz kalmamak mümkün değil.

zana

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar bende uyurken aniden irkiliyorum :) Sanki bir boşluğa düşercesine, Yataktan düşmüşüm gibi bi hisle uyanıyorum sizce bu konuyla alakası var mı?

ultimatomgenius

Kayıtlı Üye
Peki ne yapmaliyim nerde hataliyim sizce? Farkindalik,imajinasyon
hipnoz,oto hipnoz,meditasyon vs ? Ne yapmam gerek.

xgenion

Kayıtlı Üye
İş
Müzik ve Grafik Tasarım
Arkadaşlar bende uyurken aniden irkiliyorum :) Sanki bir boşluğa düşercesine, Yataktan düşmüşüm gibi bi hisle uyanıyorum sizce bu konuyla alakası var mı?

Bildiğim kadarıyla onun sebebi beyin uykuda olduğu halde kasların uyanmasıdır. Yani uyku felcinden çıkması. Bu durumda beyinden sinyal gelmediği için kaslar rastgele kasılmalar gerçekleştirir. Beyin bunu fark ettiğinde durumu kontrol altına almak için uyku modundan aniden çıkar. Bu da irkilmeye sebebiyet verir.

zana

Kayıtlı Üye
Bildiğim kadarıyla onun sebebi beyin uykuda olduğu halde kasların uyanmasıdır. Yani uyku felcinden çıkması. Bu durumda beyinden sinyal gelmediği için kaslar rastgele kasılmalar gerçekleştirir. Beyin bunu fark ettiğinde durumu kontrol altına almak için uyku modundan aniden çıkar. Bu da irkilmeye sebebiyet verir.
Sağolasın bende tam astral seyahat başlayınca uyanıyorum diye düşünüyordum.

Umut06

Banlı Kullanıcı
bence saçma bunu yapan kimse olmamıştır bence hayal görüyor insanlar

xgenion

Kayıtlı Üye
İş
Müzik ve Grafik Tasarım
bence saçma bunu yapan kimse olmamıştır bence hayal görüyor insanlar

Asıl saçma olan insanların araştırmadan sorgulamadan yargılamalarıdır. Ben astral projeksiyonu senelerce araştırdım ve yapamadığım halde yapılabildiğini biliyorum. Bu sitede de deneyimlemiş pekçok insan var. Yaşını başını almış onlarca insan yalan söylüyor olamaz bence. Derin bir araştırma yapıp sonra yargılayın!

xgenion

Kayıtlı Üye
İş
Müzik ve Grafik Tasarım
Dostlar yardim edin nasil cikarim? Bir türlü olmuyor?

Eksik yaptığınız bazı şeyler olabilir. Sitedeki konularda biraz gezinin eksiğiniz varsa orada görebilirsiniz. Meditasyon ve disiplinli çalışma çok önemli. Yani yatarken çalışılacak bir uygulama değil. Zaman ayırmanız gerekiyor.

Ogrtmen21

Kayıtlı Üye
İş
Lise Öğretmeni
Arkadaşlar Astral Seyehat oldukça zor bir işlemdir. Çünkü fizik bedenin dışarısına çıktığınız halde zihninizi, aklınızı kullanabilme işlemidir. Astral Seyehat'in yapılabilmesi için temel kural aklınızı olanlardan ve olacaklardan temizlemeniz gerekmektedir. Çünkü sahip olduğunuz bioenerjiniz ve eğer psişikseniz gücünüz sizi koruyan bir etmen olacaktır. Şu anda sizin içinde bulunduğunuz odanın içerisinde bile farklı boyutlar ve bu boyutlardan gelen canlılar,soyutsal varlıklar olabilir. Bu varlıkları daha önceden görmediğiniz için ruhunuz bu varlıklarla karşılaştığında arada elektromanyetik sürtüşmeler olabilir, çünkü ikinizde farklı boyutlardan gelmiş iki varlıksınız ve enerji dengeleriniz aynı olmayacaktır. Astral seyehat sırasında zarar görmemeniz içinde gücünüzü ya da bioenerjinizi çok dengeli kullanmalısınız. Bu seyehat sırasında başınıza gelecek tüm olaylar, bedeninizede işlenecektir.(bu olay nadir görülür ama olabilir) Benim gibi psişik olan arkadaşlarım daha zor durumda kalabilirler tabiiki de.