Gece zikr Ederken gördüklerim ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

evladiresul

Kayıtlı Üye
Merhaba. Gece Ya hü. Ya Allah zikrini tekrarlıyordum bunu 1 hafta falan oldu başladım. Yattığım yer karanlıktı. Gözlerimi kapattım ve birden bir kuş oluştu. Ama çok güzel uçuyor seviniyor bana şirinlik yapıyor ben zannettim ki beynimle kontrol ediyorum beynimi değilde sadece seyretmeye başladığımda beynimin kontrol etmediğini fark ettim ama bunu yakınıma söyledikten sonra daha göremedim. Bununla ilgili bilgisi olan yada diyeceği olan beni aydınlatacak var mı ?

PaRaNoiA

Kayıtlı Üye
Yapmış olduğunuz bu zikirler sayesinde bazı görüntüler alabilirsiniz. Bunlar tamamen sizin bilinçaltınızdan gelmektedir.

tNitrotoluen

Banlı Kullanıcı
keşke hiçkimseye anlatmasaydınız, o zaman sorularınızın cevabına ulaşabilirdiniz

lviv angeles

Kayıtlı Üye
Son dönemlerde çok okur olduk,zikir sonrası yaşananları..Bende yıllardır okurum,birşey hissetmezdim.Banada nasıl okumam gerektiğini sevgili La -edri öğretti .Ona minnettarım ,böyle goruntüler görmühorum ama bedensel olarak farklı hissediyorum.

by_bug

Kayıtlı Üye
Çektiğiniz zikirlerden dolayı görmeniz gayet normal diye düşünüyorum çünkü enerjiniz yükseliyor.Ama başkasına anlatmanız olmamış.Devam edin belki yine o görüyü yakalarsınız ama bu sefer kimseye anlatmayın.

yare-i yarim

Moderator
İş
Sanatsal tablolar oluşturmak/Mutfak eşyaları dalında ticaret
Gördüğünüz bazı şeyler size özel kalmalı anlattığınızda o görülere birdaha kavuşulmayacağına dair yorumlar mevcut.

MürşitsizZakir

Kayıtlı Üye
ben insanların göz akının yeşil veya kırmızı olarak parladığına ara ara şahit oldum zikirlerden dolayı olduğunu düşünüyorum hasta olduğumu düşünmüştü çevrem.yeşilleri rahmani olarak kırmızıları şeytani olarak algılıyordum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...