Kendi İmajinasyon Tekniğim

HeYBeT

Kayıtlı Üye
İş
Demonoloji
Arkadaşlar öncelikle size kendi bulduğum bir teknikten bahsedeceğim daha önceden böyle bir teknik var mıdır bilmiyorum ama bilmeyenler için yinede anlatıyım.

Bunun herhangi bir zararı var mıdır bilmiyorum bilgisi olanlar bizi bilgilendirsin

İHTİYACIMIZ OLANLAR
-Telefonunuzun flaşı

Evet sanırım bu tek başına yeterli olacaktır.

Telefonunuzun flaşını yakın bir mesafeden gözünüze tutuyorsunuz 5 saniye tuttuktan sonra ışığın imajı gözünüzde belirecektir.Gözünüzde beliren imajın rengini veya şeklini değiştirebilirsiniz bu size kalmış birşey bana göre çok etkili bir tekniktir.Zaman içinde gelişimi sizde göreceksiniz

Sevgi ve Işıkla...

HeYBeT

Kayıtlı Üye
İş
Demonoloji
Ne gibi zararları var mesela ???

codzombi

Kayıtlı Üye
flaş mı :d

gözünü kör eder flaş

mum tekniği var var , üstatların önerdiklerini daha çok ciddiye almakta fayda var çömezlerinkini değil ..

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
İmajinasyonda ekstra karanlık tavsiye ediyorum ben ekstra yoğun ışık değil. Sonuçta fiziksel iki gözü kullanmıyor insan imajinasyonda. Ne kadar karanlık o kadar iyi ve hızlı gelişir imajinasyon.
Ayrıca Origanum'un bahsettiği gibi bu fiziksel zararlar verir. Migren tetikler, göz kaslarını yorar, retinaya zarar verebilir, sinirlerde tahribat yapabilir.
Neden özellikle bir ışık kaynağına ihtiyacınız var? O ışığı zaten kendiniz ortaya çıkarabilmeniz için imajinasyon çalışıyorsunuz.