Fal ile Alakalı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

tehit

Banlı Kullanıcı
Merhaba mabet sakinleri,
Bugün baldizima fal baktirdim falimda sana yazi yazilmis dedi yazinin icerigini goremedi ancak islerimin ters gitmesi icin dedi bu aralar evet islerim ters gitmekte calismiyorum gittigim islerde biz size donecez vs diyorlar yazi hakkinda bilgi almak istiyorum kim tarafindan ne niyetle yazilmis nasil ogrenebilirim ne yapmam gerek degerli yorumlariniza ihtiyacim var sevgi ve isikla.
Not : Telefondan yazildi yazim hatasi ve türkçe karakter hatasindan dolayi simdiden özür dilerim.

lviv angeles

Kayıtlı Üye
Bir fal bakımından nasıl bu kadar ikna olabildiniz yazı yazıldığına.:).Ayrıca yazı yazmak size göre ne demek?Üstelik bakan baldızınız,durumunuza göre bi yorum getirmiş olabilir.
Her insanın işi ters gidebilir,iş ararken size söylenenler bugün yüzlerce insana söyleniyor.Herkesin üstünde yazımı var?:)Falda her söylenene çok takılmayın,kâhin Vanga değil sonuçta fala bakan.
Ha illaki emin olayım ,içim rahat etsin diyorsanız bakım yaptırmanız gerek.

yare-i yarim

Moderator
İş
Sanatsal tablolar oluşturmak/Mutfak eşyaları dalında ticaret
Şüpheleriniz için kendinize özel bakım yaptırabilirsiniz.

tehit

Banlı Kullanıcı
Cevapla icin tesekkur ederim aslinda fala pek inanan biri degilim yazi deyince aklima takildi o yuzden sordum sayın AJA sizdende yorum beklerim :) biraz daha aydinlanmak istiyorum. Sevgi ve isikla

Sayın @Chillout sizdende yorum beklerim tesekkurler.

AJA

Elit Üye
Cok fazla takilmayin bence..Eger buyu yapimis ise daha baska belirtiler olmali.Hepimizin donem donem is veya ozel hayatlarimizda tikanikliklar oluyor.Yok ogrenmek istiyorum derseniz Uruma baktirabilirsiniz.
Sevgiler :)

PaRaNoiA

Kayıtlı Üye
Bence kendinizi fallara pek fazla kaptırmayın. Olmayacak bir durum olsa bile inancınınız sayesinde böyle şeyler yaşayabilirsiniz. Üstelik yaşadığınız bu durum bir talihsizikte olabilir.

lviv angeles

Kayıtlı Üye
Bence kendinizi fallara pek fazla kaptırmayın. Olmayacak bir durum olsa bile inancınınız sayesinde böyle şeyler yaşayabilirsiniz. Üstelik yaşadığınız bu durum bir talihsizikte olabilir.
Fallara inansakta inanmasakta fallar çıkmıyor.Inanıp beklediğim çok oldu,faldaki toy zamanlarimda.:)Falcının söylediği inanmakla gerçekleşecek birsey değil.
Kaderde varsa o başka tabii..

PaRaNoiA

Kayıtlı Üye
Fallara inansakta inanmasakta fallar çıkmıyor.Inanıp beklediğim çok oldu,faldaki toy zamanlarimda.:)Falcının söylediği inanmakla gerçekleşecek birsey değil.

Kişi yoğun bir inanç gösterirse böyle durumlar oluşabiliyor zaten fallara göre hayatı düzenlemek pek mantıklı değil :)

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
-Bir bakım uzmanı yaptığı bakım ile ileriye yönelik gerçekleşebilecek en büyük seçeneği yorumlar ve görür. Size kesin gerçekleşecek bir bakım sonucu sunmaz.

Hal böyle olunca bakım sonucu hayatın merkezi haline getirilemez, getirilmemesi gerekir.

-Bakım ile birçok konuda net bilgilere ulaşılabilir(Varlıksal-Majikal vb.) ama ileriye yönelik yapılan bakımlarda durum değişiyor.

tehit

Banlı Kullanıcı
Aslinda bende inanmiyorum ama bi ihtimal dedim tesekkurler degerli yorumlariniz icin

lviv angeles

Kayıtlı Üye
-Bir bakım uzmanı yaptığı bakım ile ileriye yönelik gerçekleşebilecek en büyük seçeneği yorumlar ve görür. Size kesin gerçekleşecek bir bakım sonucu sunmaz.

Hal böyle olunca bakım sonucu hayatın merkezi haline getirilemez, getirilmemesi gerekir.

-Bakım ile birçok konuda net bilgilere ulaşılabilir(Varlıksal-Majikal vb.) ama ileriye yönelik yapılan bakımlarda durum değişiyor.
Fallarda geçmiş,şu an ve kişilik analizi konusunda gercekten çok başarılı yorumcular var haklarını yiyemem.
Ancak gelecek kısmı yani ileriye yonelik konuda durum tam tersine dönüyor.Kısmen de olsa tahminler tutuyor olsaydı aslında yol gösterici bir rehberlik olurdu.

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Fallarda geçmiş,şu an ve kişilik analizi konusunda gercekten çok başarılı yorumcular var haklarını yiyemem.
Ancak gelecek kısmı yani ileriye yonelik konuda durum tam tersine dönüyor.Kısmen de olsa tahminler tutuyor olsaydı aslında yol gösterici bir rehberlik olurdu.

-Tarot zaten kişinin hem iç dünyasında hemde dış dünyasına yönelik rehberlik sağlayan bir kehanet sistemidir.

-İleriye yönelik durumda dediğim gibi gerçekleşmesi en büyük seçenekler aktif hale geliyor. Onca seçenek arasında ''bakım uzmanı'' gerçekleşmesi en yüksek olanı görüyor ve yorumluyor.

''Tarot bilinmeyene ışık tutan hayat yolculuğumuzda bizim içsel rehberimizi keşfetmemizi sağlayan kehanet sistemidir.78 kartın her birinde bir yaşanmışlık gizleniyor'' nefertiti

Sevgiyle Kalın. :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...