4 Hikayem Kabir Azabı - Cin - Karabasan

gizlidusunce

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar öncelikle merhaba ben yeniyim ,

Size yaşadığım olayları anlatacağım Ben şimdi 6-7 yaşlarındayken yatakta uyuyordum daha sonra bir anda rüyamda kendimi hertaraf ateşli karanlık ateşin ışığı aydınlatan biryerde buldum yüzleri garip karışık insanlar çığlıklar atıyor beni kurtar diye bağırıyordu ve benim gözümün önünde kafaları çekiçle eziliyo tekrar eski haline geliyor diğeri kemikleri kırılıyor çok iğrenç bir işkenceydi sonra görürken gözlerimi açtım ve istemsizce bağırıdığımı farkettim bütün ailem etrafıma toplanmış gözümü açmama rağmen hala gözümün önünde görüyordum bi süre sonra kendime geldim kanter içinde kalmıştım ve şuan 17 yaşındayım ama hala unutamıyorum,

Bu hikayeden sonra bir akşam tuvalete gidiyordum ve tuvaletin ışığı basmama rağmen yanmıyordu yeni takılmış ampul yanmıyordu bağırmama rağmen beni kimse duymuyor ve yüzümü çevirdiğimde tam burnumun dibinde garip insan yüzlü birşey ağzını açmış bana doğru bakıyordu ve korkudan içeri geldim babamla tuvalete doğru gittiğimizde el fenerinin patladığını gördük halbuki yanmadı çok garip idi..

3.hikayem o zamanlar 1.sınıfa gidiyorum herneyse geceydi herkes uyuyordu beni ise uyku tutmamıştı karanlıkta gece lambasının ışığı ile tavana oraya buraya bakıyordum aynaya falan bakarken bir anda karşımda vucüdü simsiyah hertarafı simsiyah sadece gözleri görülen gözleride dimdik bana bakan birşey gördüm ve arkamı dönüp dua etmeye başladım daha sonrası bayıldım galiba sonrasını hatırlamıyorum korkudan..

Ve şuan devam eden garip birşeyde aynada kendime bakarken gözümü başka yere çevirince kendi suratımı yaratık olarak iğrenç görüyorum bu yüzden tuvaletteki aynaları falan kaldırttım.

bir keresinde yatağımın örtüsünü değiştirirken yatağımın altındanda 1-2kg yakın mercimek çıkmıştı hiç anlamadım..

ve 6.hissimin kuvvetli olduğunu düşünüyorum bazen oluyor bazen olmuyor örnek vermek gerekirse televizyonda ilk kez yeni bölüm verilen yarışmada cevapları içimden tahmin ediyorum ve doğru çıkıyor veya okulda iken içimden gıcık olduğum kişiye laf söylüyorum mesela keşke ''x'' arkadaşım ayağı takılsada düşse gibi ve 1 dakika gibi sürede gerçekleşiyor okulda arkadaşlarım bile şaşırıyor iddiaya giriyorum bu konuda kazanıyorum yoldan geçerken hacı hocalar beni görünce dik dik bakıyorlar garip ama emin değilim..

Herneyse, Bu hikayelerimi başka yerde anlatınca dalga geçtiler ama umarım sizin beni anlıycağınızı umuyorum İyi Forumlar..

lviv angeles

Kayıtlı Üye
Dalga geçilecek birsey yok,zor seyler yaşadiklarınız.Özellikle aynadaki görüntunüz gerçekten etkiledi beni,ürperdim.Birde icinizden geçirdiğiniz herşeyin gerçekleşmesi garip denecek şekilde.6.hissiniz kuvvetli olabilir ama baska birsey daha var burda.Yalnızca hislerin kuvveti değil.

gizlidusunce

Kayıtlı Üye
Birşey daha var yazmayı unuttuğum gözlerimi kapatınca ya bizim oturma odasını görüyorum yada 2 çift göz görüyorum..

damned

Kayıtlı Üye
Ben mercimek konusuna takıldım. Yatağınızın altında bulduktan sonra evde yaşayan kimseye sormadınız mı ? Kim neden koymuş onları oraya.
Aileniz bu konuda ne düşünüyor ? Size yardımcı ve destek oluyorlar mı ?

gizlidusunce

Kayıtlı Üye
Dalga geçmeyiz burda bunun gibi olaylay yaşayanlar çok doğru sitede paylaşıyorsunuz bunu. 7-8 yaşınızda başınıza gelmiş yani çocuk yaşta gerçekle hayalin pekte ayırt edilemiceği bir yaş. Aynada yüzünüze bakamayışınıza gelince bu olaylar özellikle banyoda oluyor sanırım.

bir kaç hafta önce araştırmıştım tuhaf yüz ilizyonları diye birşey varmış o galiba tam bilmiyorum ama..

gizlidusunce

Kayıtlı Üye
Ben mercimek konusuna takıldım. Yatağınızın altında bulduktan sonra evde yaşayan kimseye sormadınız mı ? Kim neden koymuş onları oraya.
Aileniz bu konuda ne düşünüyor ? Size yardımcı ve destek oluyorlar mı ?

Aileme ilk anlattığımda dalga geçtiğimi falan sanmışlardı fakat sonradan baya bir destekleyip yardımcı oluyorlar bana fakat şimdilik kötü rüyalar falan geçti yavaş yavaş unutuyorum benim buraya yazma amacım paylaşmak istemem sizin düşüncelerinizi merak etmemdendir.o Mercimek olayını evdekilere sordum kimse bunu bilmediğini söyledi ama ben büyü olduğunu düşünüyorum zaten o mercimek olayı eskiden oldu , Benim asıl merak ettiğim olay ben çocukluğumu hatırlamıyorum nedenini bilmiyorum ama hatırlamıyorum çocukluğumu akrabalarıma sorduğumda çocukken çok yaramaz ve kötü çocukmuşum isteğim olmazsa tehdit ediyormuşum bana şunu almazsan burnumu kanatırım diye almazlarsa elimi burnuma sokup kanatıyormuşum ben bile inanamıyorum nasıl öyle birşey yaptığıma..

damned

Kayıtlı Üye
Neyse ben konu hakkındaki düşüncelerimi belirtmekten vazgeçtim. Yönetici ve moderatör arkadaşlarımız gereken cevabı verecektir. Sevgiler

lviv angeles

Kayıtlı Üye
Yani bunun nedenlerini öğrenebileceğiniz güvenilir birine( hoca dersiniz ya da ne isim verirseniz ,su vs.yildızname ya da aracın ne olduğu önemlide değil) bakımdan bahsediyorum.

gizlidusunce

Kayıtlı Üye
Hayır baktırmadım fırstım olmadı.

zaten bunlar geçmiş olaylar unutacağımı düşünüyorum zamanla.

ZeberuS

Banlı Kullanıcı
Hayır baktırmadım fırstım olmadı.

zaten bunlar geçmiş olaylar unutacağımı düşünüyorum zamanla.
anladığım kadarıyla mercimek büyüsü yapılmış hepsine tek tek okunup yatağının ayak kısmına konulmuş dime ? hasta oldunmu veya baş ağrısı oldumu veya hiç geceleri uyandınmı veya gözlerini kapayınca garip garip şeyler gözüne geliyormu başka bir cisim filan bide 40günü geçtiyse o büyü zaten etkisini kaybeder o zaman diliminde büyü etkisi okadar tesirli olmadıysa ya denize gitmişsiniz ya abdest çok almışsınız yada namaz kılan biri varsa evde etkisi gitmiştir tabi bunlar kendi düşüncelerim bende denize girince üstündeki büyü tesirini kaybediyor diye duydum