En tehlikeli cinler...

alfa1

Kayıtlı Üye
Eğer cin çağırıcam diye tutturan biriyseniz sizi kimse tuttamaz.ama uyarabilir.hadi çok zor bir ihtimal ama olduda bu ismi geçen cinlerden biri gelirse ( ki çok güçlü enerjisi olan biri çağırablır ancak ama ihtimal ) göndermeye çalişin hemen. kötü niyeti olmasa bile enerjileri bizi aşar zarar verir.

Meynum cumartesi gününü sever.kuyu kenarlarını sever.

Teykel : en güçlü cin ordusuna sahip olduğu riveyet edilir.

Mureh : Aslında müslüman bir cin olarak geçer ama. 130-150 boylarında olduğu ve inanılmaz hızı olduğu soylenir.

İfrit : agresif olduğu soylenır.çok güçlü enerjileri olduğu söylenir.

Mahzep : göneş cini

Ebyed : cin padişah.bilgili ve akıllı bir cin.

Ahmer : cin krallarindan biri.İblisin cocuklarından olduğu riveyet edilir.isana benzermis.halisinasyon gördürtmeyi seven kan aşkı olan bir cinmiş.

Zubea : aşk işlerini sever 2 kişisi birleştirme yeteneği bulunur.

Kemtemin : cin krallarından. delirtme gücü varmiş.

Senik : tam bir diktatör.kontrol edilmesi imkansiz olduğu söylenir.

dahasi vardır illaki bilgisi olan ekler aslında.kaynak var ama belirtemiyorum çünkü kara büyü gibi şeylerde yer alıyor kaynakta.herkesin okumamasi gerek.

PaRaNoiA

Kayıtlı Üye
Şu anda dünyada Teykel'i davet edebilecek insan var mı bilmiyorum.

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Peki nasıl düşünmeliyiz ?
Profesyonel biçimde. Yani standartlar dahilinde bir durum değil. Genelde zaten bu tür çalışmaların tek kişi ile değil çoklu çalışma ile yapılması tercih sebebidir. Özel tılsımlar, anahtarlar, görevliler, tecrübeler, farklı uzmanlıklarla, hata payı en aza indirgenir ve bu zahmet için %99.9 sonuç alınması beklenir.
Tykl örneği biraz komplikedir. Sadece güçlü cin gruplarından istifade amacını düşünmek sığ olacaktır. Her üst rütbede olan cin aynı zamanda özel anahtar ve sırlar için kara kutudur. Amaçlar çok çeşitli olabilir.

Anael Zan

Kayıtlı Üye
Taykel gibi büyükler davetler pek icab etmezler gerçekten önemli bir durum olmasi gerek onun dışında mutlaka elcileri gelir..

sekiz8

Kayıtlı Üye
Taykel ve kemtamin erbaa dandır, cin cağırır gibi cağıramazsınız, bireysel enerjileri cok yüksektir

Reionization

Kayıtlı Üye
Çağırdığımızda yada davet ettiğimizde nereden geliyorlar? Bulundukları yerin/mekanın bir adı veya tanmı var mı?

bilgengen

Banlı Kullanıcı
bi de çağırmadan musallat olanlar var onlar hangi gruba giriyor ya da hangi cinler oluyor?

Cmrnz

Kayıtlı Üye
Sanırım çağırmadan musallat olanlar bilmeden onlara zarar veriyorsak oluyor bu benim okuduğum kadarıyla. Yanlışım varsa söyleyebilirsiniz.

Banisteriopsis

Kayıtlı Üye
Bazen sizin elinizde bazen de değil. Musallat olayının binbir çeşit alt sebepleri var iken bazen sebepsiz yere de musallat durumları olması mümkün. Cinler insanlar için gereklidir benim şahsi fikrim bu. Çok uzun süredir cin kontrolü üzerinde gerek bu sitede gerek gündelik hayatımda haklı sebeplerimden ötürü araştırırken yaşadığım tecrübelere bakmam gerekirse eğer ki bir cin musallatı var ise engellenme yolları mevcut. Bir cin çağırma olayı söz konusuyla bazı davetler de mevcut ama eksik. Bazı davetler doğru olsa bile çağıran insan yanlış. Yani bir cin çağırma sırasında gerekli riütelleri yapıp cin gelmedi görmedim demek yerine geldi ve görünmedi soruyu sorulsaydı insanlarımız daha bilinçli olabilirdi. Aslında bir yazı yazmak gerek detaylı bilgilendirme amaçlı bilinenin dışında yaşayanların yazdığı fakat ben hala bulduğu cevaplar ve sahip olduklarını azımsamak demeyelim de yetersiz bulunan konumdayım. Evet cin konularında bilinen, yazılan çok şey var fakat göz ardı edilen ve görünmeyen kat ve kat fazlası daha var. Bunu da dile getirmek gerekiyor düşüncesindeyim.

Aisling

Kayıtlı Üye
Korkudan konuyu okumadan geçtim 😅 buraya konu ile ilgisi alakası olabilir diye bir şey danışmaya geldim sizlere
Böyle belden bağlamalı kahverengi cuppeler vardır hristiyan keşiş giysisi.
Aylar önce gördüğüm varlık bunu giyiyordu. Bir kadın. Bunların Hristiyanları çok mu kötü?