Büyüyü bozmak

Lizzies

Banlı Kullanıcı
Annemle birkaç gün önce konuştuk. Yaklaşık 10-15 yıl önce annemin teyzesinin oğlu eşinden ayrılmış. Annem de bu sefer iyi eş bulsun diye dua etmiş. Sonra annemle teyzesinin oğlu ateşlenip, yatmışlar. Annem rüyasına bir kadının girdiğini anlattı, hala anlatırken bile irkiliyormuş. Böyle atan hayvan kalbi ile bir şeyler yapıyormuş. Merdivene yapmış o olayı. Sonra arkasını dönmüş ve anneme "Haa?!" diye bağırmış. Çünkü büyüsü bozulmuş, teyzemin oğluna işe yaramamış. Annem uyandığında yüzü kötü olmuş korkudan. Ben bile bunları yazarken garip hissediyorum. Daha sonra annemi abim ile tehdit etmiş. Abim o büyünün olduğu merdivenden düşmüş, kafasını yarmış. Sonra annem hastaneye götürmek için kapıyı açmaya çalışmış, ama kilitliymiş. Anahtarları hep kapının üstüne koyarlarmış, ama nedense o gün koymamışlar (!). Sonra annem camdan atlamak istemiş abimi hastaneye götürmek için. Ama yine nedense tam o anda teyzem anahtarı bulmuş ve abimi hastaneye götürmüşler. Demek ki annemin camdan atlama derecesine kadar gelmesini istedi. Sonra da bu da ders olsun diyerekten bıraktı. Annemin ve abimin iyi kurtulduğunu düşünüyorum. Ve bu konu ile cadılar hakkında bir fikrimin oluşmasına sebep oldu. İşlerine karışılınca sinirleniyorlar, onun dışında her gelen geçene büyü yapmıyorlar.

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Sorulara açılmamış konu talep yok sadece başlarından geçen olayı paylaşmış.

kıvep

Banlı Kullanıcı
Anlamadim konuyu? Cinler insanlara büyü yapmaz ki insanlar insanlara büyü yapar. Yani sorun annenizin cinle itişmesi degil, buna araci olan baska bir insanla kavgasidir. Buyuk ihtimal ya teyzenin oglu yada esiyle ilgili olabilir.
Insanlar birbirleriyle zitlasirlar ve araya buyu varlik sokabilirler ama sonucta gecmis bitmis birsey daha fazla dusunup çağrıştırmayin bence

Lizzies

Banlı Kullanıcı
Yanlış anlatmışım sanırım. Cinlerin insanlara büyük yaptığını söylemiyorum, bunu yapan bir insan zaten. Eski eşi büyü yapılmasını talep ediyor ve o kadın da kabul ediyor. Bende öyle düşündüm, çağrıştırmanın gereği yok. Ama içimi boşaltmak istedim, çünkü içimde kalacaktı yoksa.

Semiyail

Banlı Kullanıcı
Konu çok karmaşık yazılmış hiçbirşey anlaşılmıyor