80 Metrelik uzaylı cesedi

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Yalnız bu sözde ufo uzmanları dikkat edilirse hep en bozuk pixelli fotoğrafları seçer. Ben orada uzaylı göremiyorum sadece uzaylı olması umulan gölgelenme var. Gerçekten bir işe yarar bilgisi olmayan sözde uzmanlar koşuyor bu tür fotoğrafların peşinden.

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
İşte benimde anlatmak istediğim bu madem cesedi var öyleyse gerçekleri nerde neden onlarıda çekmiyorlar? Saklıyorlar desem cesediyle var olduğuna inandırma çabaları nedir öyleyse? Kafam karıştı varlıklarına mı inanmamızı istiyorlar olmadıklarına mı belli değil.
Gerçeğine ulaşabilen bunu yaymaması gerektiğini bilir. Ulaşamayan ise bir şekilde konuya kıyıdan köşeden dahil olmak için element uydurur. Arada kazara görüntü yakalayan olsa da milyonlarca sahtelik içinde kaynar gider. :)

gogolisk

Kayıtlı Üye
İş
Web Desing
Sirius Araştırma Merkezine gösteririm. Orada bu fotoğrafın orjinal kaynağı varsa eğer bana gönderirsiniz. Bende sizin verdiklerinizi orada test ve doğruluk için tâbi tuttururum. O şekilde doğruluğunu test edebiliriz.

gogolisk

Kayıtlı Üye
İş
Web Desing
Yalnız bu sözde ufo uzmanları dikkat edilirse hep en bozuk pixelli fotoğrafları seçer. Ben orada uzaylı göremiyorum sadece uzaylı olması umulan gölgelenme var. Gerçekten bir işe yarar bilgisi olmayan sözde uzmanlar koşuyor bu tür fotoğrafların peşinden.

"Sirius Ufo Uzay Bilimleri Araştırma Merkezi"'ne elinizdeki fotoğrafları gönderirseniz, kaideye değer olup olmadıklarını orada ölçüp, sizi bilgilendiriyorlar. Özellikle de kurucularından Haktan AKDOĞAN bu konuda 1. düzeyde destek veriyor.

codzombi

Kayıtlı Üye
İşte benimde anlatmak istediğim bu madem cesedi var öyleyse gerçekleri nerde neden onlarıda çekmiyorlar? Saklıyorlar desem cesediyle var olduğuna inandırma çabaları nedir öyleyse? Kafam karıştı varlıklarına mı inanmamızı istiyorlar olmadıklarına mı belli değil.

closed shell ************************ denilen ağ ortamında marstan çekilen görüntüler var , ayrıca 51.bölge 2015 dışarıdan içeriye kadar odaların çekimleri , uzaylılar dahil gemiler her şeyin çekimleri mevcut . daha adını bilmediğimiz bir sürü gizli üs bir sürü gizli belkge görüntü ses falan filan , büyücü klanlarının ayinleri, dökümanları , hani milletin işte dünyayı büyücüler yönetiyor bilmem ne yapıyorlar yok mason yok altın şafak yok alevi böyle yapıyor yok cart curt falan filan dediği şeylerin aslında görünen olarak değil de görünmeyen kısmı olan normal ağda adı dahi geçmeyen grup grup isim isim klan şeklinde ağ ortamlarını gördüm closed shell ************************de. yani demek istediğim aslında normal hayatta karaladığımız şeylerin birer kamuflaj olduğunu , aslında öyle olmadığını çok rahat bir şekilde görülüyor. çoğu da , gösteriliyor fakat bu yayınlanamaz , kimse bu riske girmiyor. fbi peşlerini bırakmaz , soylarını kurutur. bu nasanın amacı doğru bilgiyi yanlış bilgiyle birlikte vererek kafaları karıştırmak .

Hiperaktifejderha

Banlı Kullanıcı
Dünya koşullarında bir insanın o kadar büyük olması mümkün değil. Kemikleri dayanmaz kırılır. Ancak iskelet yapısında daha sağlam maddeler bulunan bir canlı o kadar büyük olabilir. Uzaydaki basınç ve sıcaklık koşulları da göz önünde bulundurulursa böyle bir canlının var olabilmesi için fazla dayanıklı olması lazım. İnsanlar için uç şartlar denilen koşullarda bile yaşamlarını sürdürmeleri lazım. Bu da şu an bizim ilerlediğimiz bilim ve teknolojiye göre imkansız olarak kabul ediliyor.