Bunlar nedir Allahını seven yardım etsin lütfen :(

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

manfas

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar ben 17 yaşındayım.Ve yaklaşık 5 yıldır geceleri garip ve korkutucu şeyler görüyorum.İstediğim zaman ve sıklıkla lucid rüya yapabiliyorum.Her zaman yanımda biri varmış gibi hissediyorum ve bu his çok kuvvetli.İnternetten araştırdığım kadarıyla benim psişik yeteneklerim kuvvetli.Mesela birisi bir eşyamı sakladı mı o eşyamın nerde olduğu belli bir süre sonra içime doğuyor ve daha hiç yanılmadım.Bazen geleceği bile görebiliyorum ufak şeyler tabi ki.O gördüğüm şeylere gelirsek,5 yıdlır bunlar yüzüne doğru düzgün uyku uyuyamıyorum.Günlük 2 3 saatlik uykuyla idare ediyorum.

En son ise dün gece gördüm.Rüyamda arkadaşlarımla arabada gidiyordum.Birden istemsiz biçimde arabanın kaza yapmasını istedim içimden.Araba kaza yaptı sadece ben yaşıyordum ve ardından sıçrayarak uyandım.Uyandığımda ise karşımda saydam korkunç bir varlık duruyordu.İlk defa beni öldüreceğini o kadar hissettirmişti ki korkumdan altıma edecektim.Önceden her zaman ya karşımda durur sadece bakardı ya da kapıdan kafasını çıkarır bakardı ve sonra giderdi.Ama dün beni öldürmek istiyordu anlamıştım.İliklerime kadar ölümü hissettim ilk defa.Saydam demiştim çünkü vücudunun bitişim yani eklem tarzı noktalarını görüyordum ve renk cümbüşleri görüyordum üzerinde.Genelde sarı renk hakimdi ama sarı yeşil yer yer kırmızı renklerde geliyordu.Klimalı odadaydım fakat vücudum cayır cayır yanıyordu özellikle ellerimin içi.Şunu tekrar belirtmek isterim ki lucid rüya benim için çocuk oyuncağı gibi bir şey acaba bunla ilgili bir problemim mi var çünkü galiba bu gidişle en fazla 5 sene içinde şizofren olacağım :(

Arkadaşlar bunlar nedir cin mi başka bir varlık mı nedir bunlar lütfen yardım edin :(

yare-i yarim

Moderator
İş
Sanatsal tablolar oluşturmak/Mutfak eşyaları dalında ticaret
Ne olduğu konusunda ezberden bir fikir belirtilemez.
Durumunuz için öncelikle bakım yapılmalı sonrasında bakımda çıkıcak sonuca göre yapılıcak işlem belirlenir.
Urum veya yule ile iletişime geçmenizi tavsiye ederim.

manfas

Kayıtlı Üye
Bakım derken? Anlayamadım kusura bakmayın lütfen biraz daha bilgi verebilir misiniz?

yare-i yarim

Moderator
İş
Bakım yani gelen bir varlık var mı varsa türü ne ? cin mi vs. neden gelmiş sizi neden rahatsız ediyor vs.
Sorun ortaya konulucakki çözüm üretilebilinsin.

Sheriff

Kayıtlı Üye
İş
President of Big PimP AÅž
Gördüğün (yaratık-varlık-cin vs. vs.) her ne ise benim tahminime göre psikolojik olabilir. Bir doktordan yardım almayı deneyin derim. Hemen bir varlık var diye şüphelenmek cahilce kalıyor bana göre. Psikolojik olabileceğini düşünüyorum dostum. İyi Şanslar :)

manfas

Kayıtlı Üye
Öncelikle cevap ve ilginiz için teşekkür ederim.Doktora gitmiştim sadece ilaç verdi bir faydası olmadı malesef :( Konuyu Yule'ye özel mesaj olarak danışacağım galiba.

yare-i yarim

Moderator
İş
Öncelikle cevap ve ilginiz için teşekkür ederim.Doktora gitmiştim sadece ilaç verdi bir faydası olmadı malesef :( Konuyu Yule'ye özel mesaj olarak danışacağım galiba.
Mutlaka danışın.Eğer durumunuz psikolojik ise bu size mutlaka söylenir.Ama ilaç alıp kullanmanız durumun psikolojik olmadığını gösteriyor biraz bence.

manfas

Kayıtlı Üye
Evet malesef bende psikolojik rahatsızlığı elemiş bulunmaktayım. Bu arada bahsettiğim gibi kayıp bir eşya mı rahat bir şekilde hissederek bulabiliyorum. Bazen rüyamda gelecekte olacak ufak olayları görebiliyorum. Bir arkadaşım bunları ve psişik yeteneklerimi geliştirebileceğimi söyledi. Sizce yetenekleri mi geliştirmek için ne yapmalıyım?

yare-i yarim

Moderator
İş
Forumda arama yapabilirsiniz detaylı bilgi mevcuttur.

manfas

Kayıtlı Üye
İlgi için teşekkürler GM.

Sevgi ve Işıkla...

ZeberuS

Banlı Kullanıcı
yaa uzman biriyle konuşurken duydumda 72alem var dedi yani biz insanlar melekleri cinleri biliyoz bunların dışında başka varlıklardamı var gerçekten ? öyleyse aman Allahım bir cinden korkuyoduk başka neler varmış

manfas

Kayıtlı Üye
Başka alemlerde var fakat kaçının insanlar alemine erişim hakkı olduğunu bilmiyorum aslına bakarsak cinler zaten bizlere yetiyor :)

origanum

Yönetici
yaa uzman biriyle konuşurken duydumda 72alem var dedi yani biz insanlar melekleri cinleri biliyoz bunların dışında başka varlıklardamı var gerçekten ? öyleyse aman Allahım bir cinden korkuyoduk başka neler varmış

Sayı çok daha fazla bu arada.
Detaylara takılmayın. Varlıklar, bedensiz enerjiler deyip geçin.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...