Dün yaşadığım çok ilginç ve korkunç bir olay.

mustafaytug

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar gece 5 civarıydı yatakta yatıyor telefonda websitelerine felan bakıyordum. Aklıma birden kendimin sürekli lucid rüya gördüğüm ve astral seyahatte yapabileceğim aklıma geldi ve tabiki korktum ilk yapışım olacaktı olmaz zaten dedim ve okuma masasındaki küçük ışığı yakıp yatağa uzundum. Üzerimi çıkardım altımda şort vardı ve uzandım yatağa, havadan kendime bakıyor gibi düşünmeye başladım ilk bacaklarımda bi kalp atar gibi sinir atması hissettim gözlerimi açmadım devam ettim sonra kulaklarımda hafif bi çınlama oldu gene devam ettim en son sanki vucudumdan bir yük çıkıyor gibi oldu ve hemen yataktan fırladım. Asıl olay bundan sonra başladı etrafa bakıyordum, etrafa bakarken sanki 2 gözüm içerde 2 gözümde kapının arkasında gibi acayip şaşırılacak bir derecede hem kapının içini hemde dışardaki kapının dışını görüyordum. Acayip derecede terlemeye başladım oturdum su içiyorum ama hala bi gözüm kapının dışını görüyor ve bi gözüm odanın içini görüyordu sanki iki insan gibi oldum birim dışarda birim içerdeydi. Bu olay resmen 2-3dk sürdü ve korkudan sabah 9 a kadar salonda oturdum. Şuan bile bunları yazarken elim ayağım titriyor olay aklıma geldikçe. Kulaklarımın çınlaması felan toplam 2 dakkada felan olmuştur. Sizce bugün tekrar denemelimiyim?

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Neden korktunuz onu anlamadım tam olarak. Hazırlıklıydınız, niyet ettiniz, denediniz oldu. Öyle korkutacak bir deneyim de yok. Ben anlamadım neden korktuğunuzu.

PaRaNoiA

Kayıtlı Üye
Korkulacak hiç bir şey yok sakin ol :) Astrale çıkmak istiyorsan denemelisin tabi.

mustafaytug

Kayıtlı Üye
Neden korktunuz onu anlamadım tam olarak. Hazırlıklıydınız, niyet ettiniz, denediniz oldu. Öyle korkutacak bir deneyim de yok. Ben anlamadım neden korktuğunuzu.

o anki duygu anlatılamaz ya beynim resmen 2 farklı mekanı birden görüyordu. Astralin diğer anlatılan konularını dinledim korkmam dedim ama dün olan şey acayip bi duyguydu. Astral olsa bu kadar korkacağımı sanmazdım. Bide nedense 2 dakkada oldu normalde 15-20 dk arası yazıyordu.

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
o anki duygu anlatılamaz ya beynim resmen 2 farklı mekanı birden görüyordu. Astralin diğer anlatılan konularını dinledim korkmam dedim ama dün olan şey acayip bi duyguydu. Astral olsa bu kadar korkacağımı sanmazdım. Bide nedense 2 dakkada oldu normalde 15-20 dk arası yazıyordu.
Anladım, tam olarak olabilecek şeyler hakkında bilginiz olmadığından tepki vermişsiniz. Yalnız burada korkudan çok merak ağır gelmiş olacak ki tekrar yapmak için fikir sormuşsunuz. Bu güzel. Bütün bu çalışmaların başı rahatlık, dinginlik ve odak. Devam ediniz.

NaBe

Kayıtlı Üye
Fazla panik yapmişsiniz ;

Astral seyhata cıkarken bu belirtiler olabilir :)

eger gerçektende devam etmek istiyorsanız korkmamanız gerekecek ve korkunun gereksiz oldugunu zamanla kavrıyacaksınız her deneyiminizden sonra ; gerçektende korkulacak birşeyin olmadıgını anlıyacaksınız

Sevgi ve ışıkla kalınız..