Muska Düşkünü Büyükannem

pink21

Kayıtlı Üye
İş
Dış Ticaret
Ben ve ailem yüzümüz ne zaman gülse sanki bir şey kasıtlı kötü bir olay çıkarıyor.
Bir olay başlıyor ardı arkası kesilmiyor.Hepsi peş peşe geliyor.Tabi gerçek sıkıntıları burada yazmayacağım.

Babaannemi en son 2002 de gördüm.Emin olun şeytanın teki yüzünde nur yok.Bizden nefret ediyor.
Bir gün bile bizi arayıp nasılsınız iyi misiniz diye sormayan insan.2013 Yılı kız kardeşimin üniversiteye başladığını duyduğu gibi
amcamı bize yolluyor.Bizde şaşırdık habersiz geliyor sürpriz ayağına 3 gün kaldı.Babam biliyor onların kötü olduklarını en ufak bir ricayı bile yerine getirmezler.
Geldiği günün 2 sabahı o gün uyumadım saat 8-9 civarı kedinin acayip ona bağırıp tısladığını duydum feryat ediyordu.Resmen bize seslendi :(
Koştum hemen annemde geldi.Gülüyor, ama kedimiz hiç bir zaman öyle bir ses çıkarmadı ve masanın altında ona doğru bağırıp durdu.
Seslendim geldi yanıma normal minnoş haliyle.Annem gülerek ona vurdun mu filan dedi şaka yollu oda hayır dedi.
Onlar bize o kadar, anlamsız ve sebepsizce düşman olarak görüyorlar ki.Kedi herhalde onu koklamaya gittiğinde,Bizim kedimiz diye boğazını çok sıktı yada çok sert vurdu yada babaannem büyücülerden çıkmadığından eve yanında bir şey getirdi çünkü o sabah pek normal değildi.Ölsek mezarımıza gelmezler.Bu adam annesinin oyuncağı olmuş.
Adana'ya gideceği gün hepimizin resmini istemiş.Annemde hepimizin resmini verdi.Anneme neden verdin ya onlar bizi merak etmiyor hayatımız cehennem olsun istiyorlar dedim.Ben 1 yaşlarımdayken annem onların evinin üstünde oturuyordu.Ben balkon demirinin altından aşağı sarkmış halde kafam içeride kalmış.Son anda annem yukarı çekmiş.Annem ağlayınca babaannem balkondan çıkıp ona bağırmış ölseydi keşke demiş niye ağlıyorsun gir içeri sesini duymayalım diye terslemiş.
2002 yılı bize geldiğinde hacı hoca büyücülerine gitti.İstanbul da ben daha bilmem yerini.
Anneme muska verdi. Eve de muska yerleştirmiş.Yere bir şeylerde dökmüş.Çünkü evde defalarca yalnız kaldılar.Onlar gittikten 1 ay sonra annemle babam kavga ettiler.
İş fiziksel hale geliyordu babam ve annem birbirlerini tartaklıyordu bizde ayırmaya çalışıyorduk birden durduk yere annemin boynundaki muska yere düştü.Hepimiz şaşırdık ve babam dahi anladı ve normale döndüler.Annem yorganın içinde de 1 tane buldu.Annem o olaylara yakın zamanda komşumuza gidiyor hiçbir şeyi annem anlatmaz başkalarına.Kadın anneme kahve falı baktı demiş ki televizyonun arkasındakini atın.Annem şaşırmış ne var arkasında demiş. Sema abla demiş ki muska büyü gibi bir şey sanırım at evde tutma sakın diye tembihledi.Bizim televizyon o zaman vitrinimiz de duruyordu.Duvar boyutunda vitrin.Yeri yıllar sonra değişir.Annem geldi çektiler vitrini arkasından muska çıktı diyecek bir şey yok onlar için.
Ablamda çok büyük bahtsızlık var.Hiç bir işi rast gitmiyor üniversiteye başladığından ve bitirene kadar ve şuanda da uğursuz resmen :) Okuluyla başladı her sıkıntısı.Çok uzattım farkındayım şuan oturduğumuz ev babaannem gelmedi eski evimize geldi.Eski evimizde değişik şeyler oluyordu.2005 yazı mutfaktaydım kız kardeşimle.Üzüm yıkıyorduk erkek kardeşimin uzaktan kumandalı arabası vardı. 110cm boylarında büyüktü biraz.kardeşimle ben bizi korkutmaya çalışıyor yemezler deyip dalga geçiyorduk.Çünkü salonda oturuyordu ablamla birlikte.uzaktan kumandasıyla çalıştırıp aklınca korkutuyor diye düşündük.En az 5dk o araba çalıştı.Yani uzaktan vınnnn diye sesi geliyordu.Yani sürekli çalışmıyordu 1-2 saniye durup tekrar çalışıyordu.Salona gittik çok korktuk çok deyip güldük.Anlamadı tv izlemeye devam etti sonra sesi onlarda duydu yemin etti kumanda yanımda değil dedi.Gittik yatak odası araba yatağın altından çıkmış odanın ortasında duruyordu.Arkamıza bakmadan evden üst üste binerek kaçtık :)
Tv ve bütün ışıklar açık şekilde kaldı.Çarşıya koştuk babamla annemin yanına gittik.Babam dedi ki içinde fazla aküden şarjdan vs. inanmadı.
Araba kendi kendine çalışıp saha sol yaptı demek.Yani birde altında kapama kilidi kapalıdaydı kendi de gördü.
Arabayı çıkardık evden.bizi yeterince korkuttu :)
2007 yılında şuan oturduğumuz eve yeni taşındığımız haftalarda.Kardeşlerim evdeyken akşam o sırada biz iş yerimizdeyiz.
Terastan ses duymuşlar bıçakla yukarı çıkmışlar.Teras kapısından ses gelmiş.Kapıyı iyice kilitleyip önüne eşya koymuşlar.Kapı açılırsa yere düşsün diye.
Aşağı iniyorlar o sırada yine ses geliyor.Kapıyı zorlayıp tekme sesi duymuşlar sonra koydukları eşyalar yere düşmüş.Evden kaçtılar o zamanda apartman yeni bir komşumuz var tek.biz üst kattayız.Hırsız çatıdan giremez öyle bir yol yok zaten.Bizde iş yerini kapadık eve gidiyorduk.Eczanelerin o tarafta karşılaştık evden ayakkabısız çıkmışlardı.Ondan 6 ay sonra anneannem ve iki teyzem bize geldi.Kız kardeşim üst katta tuvaletteyken hepsi aşağıdaydı o zaman.Banyo kapısı açıkmış elini yıkarken arkasına bakmış.Merdiven duvarında bir şey kafasını uzatıp ona bakmış gölge gibi.Bazen kedim arkama bakıp beni çok korkutuyor yani normal bakış değil.Göz göze gelip hipnoz olmuş gibi gözünü ayırmıyor.Baktığı yöne geçince omzumun arkasına bakıp altıma etmeme sebep oluyor.Bunu sık sık yapıyor.Uzun yazdım farkındayım ama geçen yaz yazacaktım hatta yazdım sildim yayınlanmadan.Az öncede yazmayı bırakıyordum neredeyse :) Diyorum ki benim babaannem domuzdur.Hiç savunmayın çocuklarının yuvasını dağıtıyor.Büyük amcamı ayırdı 3-4 yıl oldu oda.
Karısı ve çocukları amcamları,halamı ve yılanın başını suçluyordu.Yani büyük amcam zaten iyi değildi.Babam bir gün telefonda onla konuşurken demiş ki.Okutma çocuklarını niye okutuyorsun.Babam ona o zaman kızmadı ama telefonu kapadıktan sonra çok öfkelendi kendi çocuklarını okutmak için elinden geleni yapıyor gelmiş benim çocuklarım okumasın diye beni dolduruyor.Zaten benim babam o geri düşüncede olan biri değil bunu nasıl ona empoze etmeye çalışır.Ya benim aklım resimlerde kaldı.Hasret gidermek için almadı.Benim babaannemin hobisi büyü,muska işi her türlü şeyi denemiştir.
Şeytanla kankalar.Şimdi bu cadı bize büyü yaptı bana ne tavsiye edersiniz.Amcam gidince merdiven altını kontrol ettim.Rüyamda saksı gördüm koştum saksı toprağını kontrol ettim.Evi aradım ama tezgah altı dar oraya bir şey atmışsa göremem.Kırıp köşelerini yarın çıkarırım.ne olur ne olmaz.Hayatta tek dertleri biz olmuşuz.Birde arkadaşlar bu insanlar bizi kazıkladı.Babam askerdeyken dükkana amcam bakmış.Anneme versin diye ona birde nakit para vermiş.
Anneme yarısını bile değil çeyreğini vermiş.Dükkanda har vurup harman savurmuş babamı batırdı. Bakırköy'e taşındık o zaman dükkanı satma işine 2 amcama bırakmış.Kardeş sonuçta değil mi?Dükkanı sattıkları para şaka gibi ,diyelim şimdiki zamanla 250 bin tl babama yolladıkları para 50 bin tl.
Akraba akrep.Yıllardır akrabalardan uzakta yaşıyoruz.Akraba sevmem baba tarafını en çok.Bizden çok zenginlerdir ama yediğimiz harcadığımız aldığımız her şeyde gözleri var.Ayy içimi döktüm :)
Akraba bağları iyi olan insanlara çok imreniyorum.Bir konudan diğer konuya tak tak diye atladım :D
Bize evimize ailemize 2 kişi büyü yapar.Annemin eski arkadaşı Leyla diğeri babaannem.Evde büyü varsa yada uzaktan yapılmışsa ben evden bizden büyüyü nasıl bozarım.Evde yeşil çay tütsüsü yaksam ama o büyü bozacağını zannetmem.bilen varsa içim rahat etsin resimlerimizi sırf almaya gelmiş.Çantasını o yokken aradım evde onun çantasını bulamadım yanına da almamıştı.Neyse okuyan olursa bana fikir versin lütfen.Şimdiden çok teşekkür ederim.uraya gelmediği için uzaktan çalışıyor bize :boxing_smiley:

lviv angeles

Kayıtlı Üye
Bazı yerleri çok karışık geldi yazınızın,anladıklarım ićinde tuhaf gelen;babaanneniz annenize muska veriyor ve anneniz alıyor ,neden alıyor?Birde anneniz neden fotoğraflarınızı bu insanlara veriyor?Anneniz aşırı iyi niyetli galiba.Yani bu kadar olay yaşadığınız insana fotoğraf vermek,muskasını almak bana çok tuhaf geldi.
Yeşil çay tütsüsüyle olacak şey değil,sizin bakım yaptırmanız lâzım.Geçmiş olsun.

Semar

Kayıtlı Üye
ya da annenizde bir melek olmayabilir bazı şeyler karşılıklı bir hesaplaşma gibi geldi.. geçmiş olsun kesinlikle aklınızda kalacağına kuruntu yapılıp böyle alengirli şeyler yaşanacağına iyi birine danışıp tedbir almakta fayda var

Ori

Kayıtlı Üye
Resimleri neden veriyorsunuz ki biraz araştırmanızda fayda var ve annenizide bilinçlendirmeniz gerek. Madem kötü niyetli insanlar olduğunun farkındasınız akraba felan dinlemeyin size zarar vermek isteyenlerden uzak durun ve arayı koparın atın. Benimde akrabalarla aram yok eskiden çok büyücülük mevzuları yaşanmış. Mesela ben hiçbirini arayıp sormam birkaç kuzenim dışında. Demem o ki insanları zararlı gördüğünüz vakit ne olursa olsun uzaklaşmanız gerekir. Sizin bu işler tütsüyle felan olacak işler değil. Büyünün olup olmadığını bakımla anlayabilirsiniz. Yöneticilere mesaj atarsanız sizi daha iyi bilgilendirirler. Bir daha da kimseye özel eşyalarınızda dahil fotoğraf tarzı şeyler vermeyin. Tırnak, saç gibi döküntülerinizede dikkat edin.

pink21

Kayıtlı Üye
İş
Dış Ticaret
Keşke dediğin gibi olsaydı annem öyle biri değil.Gizli iş çevirmez zaten söyler çenesini tutamaz :)

Haklısın bir konudan diğerine atladım.
Muskayı senin için yaptırdım dedi.Bunu tak kötülükten korunursun annemi kandırmakta kolay :)
Anlamaz işte resimden yapıla biliyor dedim.bende kafa yok geldim birde güzel resimlerinizi seçtim dedi :) keşke o zaman orada olsaydım.
Annem o muskadan sonra banyodan kaçıyor.13 Yıldır banyo korkusu devam ediyor.Yani ölecek gibi oluyor evde koşuşturuyor.

lviv angeles

Kayıtlı Üye
Haklısın bir konudan diğerine atladım.
Muskayı senin için yaptırdım dedi.Bunu tak kötülükten korunursun annemi kandırmakta kolay :)
Anlamaz işte resimden yapıla biliyor dedim.bende kafa yok geldim birde güzel resimlerinizi seçtim dedi :) keşke o zaman orada olsaydım.
Annem o muskadan sonra banyodan kaçıyor.13 Yıldır banyo korkusu devam ediyor.Yani ölecek gibi oluyor evde koşuşturuyor.
Muska ne oldu ne yaptınız?Çok guvendiğin candan biri olur tamamdır muskasıda takılır,resimde verilir.Boyle bir insana kanilıp inanılırmı?
Bakim yaptirmanız gerek yukarıdada dediğim gibi,yalnız anneniz durumun ciddiyetini anlamalı artik.Belkide siz anlatmaya çalışmalısınız.Anneniz bu tutumuna devam ettiği sürece,o insan sizin içinize çok rahat sızar ve bunu rahatlıkla devam ettirebilir.Sizin birrbirinize kenetli olmanız,bu kisiye tamamen kapalı olmanız gerek.Bu olaylarda sizin tutum ve davranışlarınız bakim yaptırmak kadar önemli.

damned

Kayıtlı Üye
Keşke dediğin gibi olsaydı annem öyle biri değil.Gizli iş çevirmez zaten söyler çenesini tutamaz :)

Anneniz biraz fazla iyi niyetli sanırım:) Bu konuda kendisini bilinçlendirir iseniz ileride yaşanabilecek bu ve benzeri olayların önüne geçmiş olursunuz. Geçmiş olsun.

kıvep

Banlı Kullanıcı
Asıl olay zaten büyüyü kimin yaptigini bulabilmekte, fail belliyse gidin cıkın karsisina bir tane carpın ( artik neyse o )
Büyü son caredir, bazi seyleri insanin kendi iradesiyle atlatmasi gerekir.

Sheriff

Kayıtlı Üye
İş
President of Big PimP AÅž
:) yazının tamamını üşenmeden okudum. Yerinde olsam tepkisiz kalırdım hatta düşünmezdim bile. Kendini şanslı hisset ve yeni bir şeylere başla eminim onların etkileri olmayacaktır, ayrıca elindeki her güzel şey için ve en başta sağlığın için şükret. Umarım güzel şeyler gerçekleşir. :D ama gerçekten tepkisiz kal ve kendini şanslı hissedip yeni şeyler yap, etkileri azaltır ve seni rahatlatır biraz.

pink21

Kayıtlı Üye
İş
Dış Ticaret
:) yazının tamamını üşenmeden okudum. Yerinde olsam tepkisiz kalırdım hatta düşünmezdim bile. Kendini şanslı hisset ve yeni bir şeylere başla eminim onların etkileri olmayacaktır, ayrıca elindeki her güzel şey için ve en başta sağlığın için şükret. Umarım güzel şeyler gerçekleşir. :D ama gerçekten tepkisiz kal ve kendini şanslı hissedip yeni şeyler yap, etkileri azaltır ve seni rahatlatır biraz.
Teşekkür ederim,yazımı okuduğunuz içinde.İnan benim umurumda değil o insanlar.Ablam,erkek kardeşim,annemde ve babam için en çok endişeliyim.Diğer kız kardeşimle bende olduğunu sanmıyorum varsa da umurumda değil hayattan mutluyuz :D
En çok ablamda var bunu söylemese de fark ediyorum.Yurtta kalırken odasında defalarca gölge görmüş odasında geziniyormuş.
Birde maket yaparken uykuya dalmış.O sırada yerde sürüklendiğini hissetmiş.Bağırarak uyanmış kaçmış evden o zaman yurttan çıkmıştı kiralık evdeydi.Diyor ki rüya olamaz çok gerçekti ben mi deliriyorum acaba diye söylüyordu.Zaten korkudan yeni ev buldu :)
Ben de yanına gittim 2 ay kaldım gittiğim ilk gecesi yatağıma yemin ediyorum ki bir şey oturdu.Nefesimi tuttum kalp krizi geçirecektim.çünkü çok ağır değil ama hissedilir şekilde battaniyem de kıpırtılar oluyordu.Resmen bir şey yüzüme bakmaya çalışıyordu.Ablam karşımdaki odada yatıyordu.Bağırdı odamda bir şey var diye.Bana ne oluyorsa aynı zamanda ona da oldu .Hemen kalkıp ışığı açtım.2 ay boyunca ışık açık uyudum.Ama o gece dışında hiçbir şey yaşanmadı.Ablamda bu sıralar pek korkmuyor.Yada sabahları yatıyor diye :)

Sheriff

Kayıtlı Üye
İş
President of Big PimP AÅž
Teşekkür ederim,yazımı okuduğunuz içinde.İnan benim umurumda değil o insanlar.Ablam,erkek kardeşim,annemde ve babam için en çok endişeliyim.Diğer kız kardeşimle bende olduğunu sanmıyorum varsa da umurumda değil hayattan mutluyuz :D
En çok ablamda var bunu söylemese de fark ediyorum.Yurtta kalırken odasında defalarca gölge görmüş odasında geziniyormuş.
Birde maket yaparken uykuya dalmış.O sırada yerde sürüklendiğini hissetmiş.Bağırarak uyanmış kaçmış evden o zaman yurttan çıkmıştı kiralık evdeydi.Diyor ki rüya olamaz çok gerçekti ben mi deliriyorum acaba diye söylüyordu.Zaten korkudan yeni ev buldu :)
Ben de yanına gittim 2 ay kaldım gittiğim ilk gecesi yatağıma yemin ediyorum ki bir şey oturdu.Nefesimi tuttum kalp krizi geçirecektim.çünkü çok ağır değil ama hissedilir şekilde battaniyem de kıpırtılar oluyordu.Resmen bir şey yüzüme bakmaya çalışıyordu.Ablam karşımdaki odada yatıyordu.Bağırdı odamda bir şey var diye.Bana ne oluyorsa aynı zamanda ona da oldu .Hemen kalkıp ışığı açtım.2 ay boyunca ışık açık uyudum.Ama o gece dışında hiçbir şey yaşanmadı.Ablamda bu sıralar pek korkmuyor.Yada sabahları yatıyor diye :)

Bir tavsiyem var, işe yarar mı pek emin değilim ama: herhangi bir ağaçtan 1 parmak kalınlığında bir dal kopar ve onun kurumasını bekle, sonra onu istediğin şekilde yont ve istediğin şekilde ya bileklik yada kolye haline getir. sirke içinde beklet ve sonrasında da dualar oku üzerine. Bu çalışma büyüye girmiyor diye biliyorum, nedeni ise kendini koruduğun ve kimseye zarar vermediği için diye biliyorum. Yinede iyi şanslar diliyorum hayatında :) Hiç olmadı babanneni öldürmek için plan yapmaya başla :D ama cidden kolay gelsin sana dostum.

pink21

Kayıtlı Üye
İş
Dış Ticaret
Bir tavsiyem var, işe yarar mı pek emin değilim ama: herhangi bir ağaçtan 1 parmak kalınlığında bir dal kopar ve onun kurumasını bekle, sonra onu istediğin şekilde yont ve istediğin şekilde ya bileklik yada kolye haline getir. sirke içinde beklet ve sonrasında da dualar oku üzerine. Bu çalışma büyüye girmiyor diye biliyorum, nedeni ise kendini koruduğun ve kimseye zarar vermediği için diye biliyorum. Yinede iyi şanslar diliyorum hayatında :) Hiç olmadı babanneni öldürmek için plan yapmaya başla :D ama cidden kolay gelsin sana dostum.
:D
Kolye fikri iyiymiş yaparım onu.
Allah'ından bulsun ben büyü yapmak istemiyorum.Sadece bize büyüler işlemesin istiyorum :) en iyisi o dur.
Kadınnın tek hobisi muska :D tv filan izlemezler ancak dedikodu birde kıskançlık haset var.Kendilerinde en iyisi olsa da başkasındaki kötü eşyayı kıskanır.
Benim için akrabanın bir anlamı yok.Yıllardır herkesten uzağız.Ama onların bizi unutmasını çok isterdim.Kız kardeşimi amcamın oğlu eklemiş facebookdan. Hiçbir diyaloğumuz yok onlarla engelle dedim.Ne dostlukları ne düşmanlıklarını istiyorum.Akraba akrep :D
Sağol iyi dileklerin için. :nopity: