Iş yerimi açmak için doğru zaman ve isim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

korkukom.

Kayıtlı Üye
Yeme içme üzerine bir işyeri acacagım ne zamanda açsam sans getirir ve dükkan için isim arıyorum bu konuda yardım ederseniz minnetdar duyarım

Moonligt

Kayıtlı Üye
İş
komiser
Zerdali - söylenişi hep güzel gelmiştir bana.Kaliteli gösterir :Angel_anim:

Semar

Kayıtlı Üye
Bir arkadaşım is yeri acmak icin yildiz haritasina mi baktirmisti ne yanlis hatirliyor olabilirim bilen duzeltsin lutfen ama cok unlu bir astrologa gitmisti surekli tvde olan bir kadin diyeyim siz anlayin :) kiz faldan nefret eder asla baktirdigini bilmem ama onun fal olmadığını söylemişti arastirabilirsiniz bence

kıvep

Banlı Kullanıcı
Ne üzerine olucak acaba? Pide- balik- cafe???
Okulun acilmasina yakin su vakitlerde ogrenci guzergahi uzerindeki yerler sans getirir. Eskiden gittigim bir yer vardi adı- bizim ev. On yildan fazladir hic batmamis iyi is yapan bir yerdir isim enerjisinden yararlanabilirsiniz oda sans getirir :)

lviv angeles

Kayıtlı Üye
Yeme içme tamamda balık mı köfteci mi tantunici mi şırdancı mı? İçkili mi içkisiz mi? Bunları bilirsek isim tavsiye edebiliriz. Bu arada ay büyümeye başlarken başlanan işlerde büyüme olur diye duymuştum.
Baka bak bak illaki bi tantuni kokoreçe bağlayacaksın yani.:)Dogru ama ne üzerine olduğu önemli.Mesela tatlıcıysa başka ev yemekleriyse başka tamamen isim değişir.
Dolunay döneminde açmamanızı öneririm.Yeniay zamanı başlangıçlar için uygundur.

korkukom.

Kayıtlı Üye
Pide döner ızgara ve yemek olacak ebced hesabına görede acabilirmyim

4

43887

İş yeri,ev almak,yatırım yapmak gibi aklınızdaki düşünceleri gerçekleştirmek için özellikle Astrolojik haritanıza,nasıl açılarla geldiğini,numarolojik bakım,ebced hesaplama,hangi yılda daha verim sağlayacağınıza,kullanacağınız ismin enerjisine baktırabilir ona göre hareket edebilirsiniz.Örneğin Venüs geri hareketteyken büyük adımlar atmaktan kararlar almaktan kaçının diye astrologlar sürekli uyarıda bulundu ki, bu tarih itibariyle etkisini yitirdi :) Adım atmak için hareket için artık daha isabetli zaman, değerlendirin tabi bakım yaptırmak her zaman daha garantili çünkü bireysel bakım her zaman daha isabetli adımlar atmanıza olanak sağlar.:)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...