rüyama giren demon

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

pinkstar73

Kayıtlı Üye
yaklaşık 1 ay önce yazlıktaydım ve melek enerjileri uyumlamasına başladım baş melek Mikail için enerji uyumlaması yapıyordum duam şuydu:
''Baş melek Mikail benim koruyucum ol beni enerjinle arındır ve beni ışığınla kutsa ben ve ailemi koru eğer bu odada ve bu evde aileme ve bana zarar vermek isteyen varlıklar varsa onları buradan kov Teşekkürler'' bunu her yaptığımda müthiş bir enerjinin beni koruduğunu hissediyordum 1 hafta öncesine kadar her şey iyidi 1.5 hafta önce yazlıktan döndük her şey iyidi sonra yine dua ettim ama bu sefer hiçbir şey hissetmedim çok üzüldüm birkaç kere dua ettim hiç bir sonuç almayınca uydum zaten çok uykum vardı. Sonra bir rüya gördüm:geceydi ben boş sokakta yürüyordum sonra sokak lambaları titremeye başladı her yerden bir sürü kedi çıkmaya başladı hepsi bana bakıp miyavlıyordu bir şekilde onların kedi olmadığına emindim bana nefretle bakıyorlardı. sonra kediler bana doğru koşmaya başladı (devlet kedilerden bir ordu kursa herhâlde buna benzerdi) sayamayacağım kadar çok kedi peşimden koşuyordu bende elbette kaçtım yazlıktaki evimin kapısından girdim ama okadar çok kedi kapıya yükleniyoduki kapıyı kapatamıyordum sonunda kapıyı kapadım ama siyah bir kedi aradan sıyrılıp eve girdi. arkamı döndüğümde simsiyah bir kedi mutfak masasının üzerinde oturuyordu ona baktım ve ''arkadaşların çok korkunç dedim'' oda dedi ki ''benim kadar kibar değillerdir'' kedinin konuşmasına acayip şaşırdım içimden o bir kedi değil dedim ve bu yüzden kibar olmaya çalıştım işin tuhafı onun bir demon olduğundan emindim bana çok güçlü olduğumu enerjimin baş melek Mikail le çok benzediğini çok çalışırsam (çalışmaktan kastı meditasyon ) 5-6 yılla kanatlarımın çıkacağını söyledi (ne demek istediğini anlamadım ama spiritüel gelişmeden bahsediyor herhalde)sonra biraz konuştuk ama ne konuştuğumuz hatırlamıyorum konuşmamız bittiğinde ona teşekkür edip ne zaman isterse
gelebileceğini söyledim (neden böyle bişi söylediğimi hala kendime soruyorum)uyandığımda aklıma gelen ilk şey ''keşke ona adını sorsaydım oldu'' sonra aklımda bir isim belirdi azazel. sonra satanist ayinlerinde onu 4 büyük cehennem prensinden biri olduğunu ve cehennemin baş komutanı olduğunu okudum (ne kadar korktuğumu tahmin edin) o rüyadan sonra yaklaşık bir hafta geçti ve yatarken her baş melek Mikail le dua edişimde enerjiyi hissetmiyorum hiçbir şey hissetmiyorum ve saçma sapan paranormal aktiviteden çıkmış gibi kabuslar görüyorum mesela dün dedemi başı 180 derece dönmüş halde tavanda yürürken gördüm şimdi 3 sorum var
1. rüyam neydi?
2. baş melek Mikail lin enerjisini tekrar nasıl hissederim?
3. kabuslardan nasıl kurtulurum?

yare-i yarim

Moderator
İş
Sanatsal tablolar oluşturmak/Mutfak eşyaları dalında ticaret
İslami kaynaklarda iblisin kovulmadan önce ki adının azazil olduğu rivayet edilir.
Bu rüyanız için derin bir analiz gerekir,birebir haberci bir rüya mı yoksa bu rüyanın içinde farklı anlamları mı var bilemiyorum.
Sitemizde her hafta olan kişiye özel rüya yorumları var ona katılmanızı tavsiye ederim.

pinkstar73

Kayıtlı Üye
İslami kaynaklarda iblisin kovulmadan önce ki adının azazil olduğu rivayet edilir.
Bu rüyanız için derin bir analiz gerekir,birebir haberci bir rüya mı yoksa bu rüyanın içinde farklı anlamları mı var bilemiyorum.
Sitemizde her hafta olan rüya yorumları var ona katılmanızı tavsiye ederim.

teşekkürler tam olarak hangi günler oluyor?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...