SLE hastalığı ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

azdaka

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar benim çok yakın bir tanıdığımın annesinde SLE hastalığı teşhis edildi.Ne yazık ki tedavi edilemeyen yalnızca tedaviyle kontrol altında tutulabilen bir hastalıkmış. Bende burada belki hastalığı bilenler yada ağrıları azaltacak yönde etkili yöntemler bilen arkadaşlarımız vardır diye sizlere danışmak istedim. Bu hastalık çok nadir görülen bir hastalık ve önlenemezse vücuda yayılıyor. Bildiğiniz enerji uygulaması,bitkisel çözümler vb. şeyler varsa benimle paylaşırsanız çok memnun olurum. Şimdiden teşekkürler.

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Geçmiş olsun, behçet hastalığı gibi zor bir hastalık. Hipnoz+subliminal içerik+eft+enerji çalışması+akupunktur birleşik yardımı olabilir, birleşik olarak yapabilecek Urum var, bir danışın.

azdaka

Kayıtlı Üye
Sağolun. Sayın Urum'a danışacağım inşAllah. Umarım bir yolunu bulabiliriz. Fazlasıyla ağrılı bir hastalık.

yare-i yarim

Moderator
İş
Sanatsal tablolar oluşturmak/Mutfak eşyaları dalında ticaret
Bilinç altında olan bazı sorunlar hastalığa sebep oluyor.hiç tahmin etmediğiniz hatta bizim bile farkında olmadığımız sorunlar çeşitliği hastalığa maruz kalabiliyor.Bitkisel tedavi tavsiye etmem çünki hastanın aldığı ilaçlarda vardır ters bir etki meydana çıkarabilir.Chilloutun tavsiye ettiği tedavilerden eft yi deneyin önce çünki kişi bunu kendi kendine de yapabilir.

Önce bunu okuyup iyice anlayın LİNK : http://www.gizlimabet.com/showthread.php?t=22575

EFT uygulaması LİNK : http://www.gizlimabet.com/showthread.php?t=371

Bu konuda videolar var onları da izleyebilirsiniz youtup'tan kısa bir arama yaparak.

Bu işi kendi kendinize yapamazsanız eğer eft ile ozaman hipnoz ile bu işin altından kalkabilirsiniz.Ama bu iştede herkeze güvenmeyin bazıları hipnoz yapıyorum diye milleti kandırıyor.
Size tavsiyem mabet yönetimi ile iletişime geçmeniz size yardımcı olucaklardır.

azdaka

Kayıtlı Üye
Dediklerinizi uygulamaya çalışacağım inşAllah. Hastanın kendisiyle farklı bir şehirdeyim elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışıyorum. Bende eft yaptırmayı düşünüyordum umarım başarabiliriz sağolun.

yare-i yarim

Moderator
İş
Sanatsal tablolar oluşturmak/Mutfak eşyaları dalında ticaret
Dediklerinizi uygulamaya çalışacağım inşAllah. Hastanın kendisiyle farklı bir şehirdeyim elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışıyorum. Bende eft yaptırmayı düşünüyordum umarım başarabiliriz sağolun.
Chillout'un dediği birleşik olarak uygulama daha faydalı olur.Arkadaşınızla ciddi olarak konuşup kendisini urum'a yönlendirin.

azdaka

Kayıtlı Üye
Urum'a mesaj atmıştım cevabını bekliyorum. Arkadaşımla konuşuyorum en azından bu yöntemlerin uygulandığında iyi sonuçlar verebileceğini anlatıyorum. Birleşik uygulama da yararlı olacaktır inşAllah.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...