telepatik parazitlerden kurtulmanın bi yolu varmıdır? yoksa gerçekten cin musallatımı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

durubilir

Banlı Kullanıcı
sürekli fotograflar çerçeveler ve sevmedigim insanların gözümün önüne gelmesi çok rahatsız etmeye başladı. ani korku (korkuyoz sanki) panik robotmuşum hissi izleniyormuş hissi ve yaptıgım herşeyi biliyolarmış hissine kapılıyorum genelde saçma salak konuşan sesler duyuyorum.olayların altında eve büyü koyan bir kız çıkıyor.büyünün üstünde bir kız resmi vede bilgisayar yazısıyla yazılmış gibiydi.birde erkek arkadaşı var pisligin teki.
arada bi ugruyorlar bizim iş yerine tanımıyormuş gibi yapıyorum..sizce bu işten kurtulmanın bir yolu varmıdır.çekcekmiyiz bu insanları.bu insanların etkilerinden nasıl kurtulabilirim.

sevimkoşkatilgeldi

Kayıtlı Üye
İş
Kamu Hukuku
Olayların altından birilerinin çıktığını söylemişsiniz ki bu kanaate nasıl vardınız yada o büyü dediğiniz şeyi nerede gördünüz? Karışık geldi yazdıklarınız, pek bir şey anlayamadım.

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Yazdıklarınız çok karışık ve anlam bulunmuyor. Düzenli bir yazı yazarak anlatmalısınız, ancak o zaman yardım edebiliriz size.

PaRaNoiA

Kayıtlı Üye
Açıkçası ben de pek bir şey anlamadım

P0MAK

Kayıtlı Üye
bende hiç bi şey anlayamadım açıkcası bu olayları yaşadıktan sonra evinizde büyü buldunuz yapanında o kız olduğunu mu biliyorsunuz ne oluyor hiç anlamadım :)

yare-i yarim

Moderator
İş
Sanatsal tablolar oluşturmak/Mutfak eşyaları dalında ticaret
Olayı kendiniz yaşadığınız için çok fazla gelişi güzel anlatmışsınız ama ben az birşey birşeyler çıkarttım.
Bazı şeyler vardır yazılarla çözüm bulunmaz ne olduğunu anlayabilmek için bakım yaptırmalısınız.
Urum veya yule ile iletişime geçip bakım yaptırabilirsiniz.Ancak ozaman bir büyü olup olmadığı anlaşılıp hakkınızda detaylı bir analize sahip olabilirsiniz.

AJA

Elit Üye
Telepatik parazit diye bir şey yok.Siz hissettiklerinizi bu şekilde anlatmata çalışmışsınız gibi.Hatta rüya mı anlatılıyor acaba diye bile düşündüm.
Eğer bu gördükleriniz sadece gündüz ve uyku hali dışında görünüyorsa yukarıdada dendiği gibi bakım yaptırarak durumu çözebiliriz.
İyi forumlar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...