Paranormal aktiviteleri kaydetmek istiyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ptaah

Kayıtlı Üye
Konuya yabancıyım ama yer olarak mezarlıklar,terkedilmiş evler,intihar vakası yaşanmış ev iş yerleri,zindanlar,hapishaneler,hastaneler, cinleri yaşadığı farz edilen yerler olabilir.
Malzemelerede Spirit Box, hareket sensörü,termal kamera,el feneri,telsiz eklenebilir.

lviv angeles

Kayıtlı Üye
Mekân tavsiyesine geldik mâdem hemen yaziyim,asla bu anlamda boş dönülmeyecek yer.Büyükada Eski Rum Yetimhanesi(Ruhban Okulu).Kimine göre Türkiye'deki en büyük kimine görede 2. en büyük ahşap yapı.1898-1899 yillarında yapılıyor.Bu binada yangın çıkıyor,bazı çocuklar yanarak can veriyor ,biriside bahçedeki kuyuya düşüyor.Kuyuya bakmak kimsenin aklına gelmediğinden o çocukta ölüyor.Adada yaşayanların söylediğine göre çığlık sesleri halen duyulmaktaymış.Yalnız içeriye giriş yasak devasa bir bahçesi var ve demir parmaklıklar zincirkenmiş.Gittiğimizde ancak o demir kapıların ardından bakabildik.Enerjisi çok ilginç hem ürkütüyor hem çekiyor.Açıkçası içeri girmeyi çok isterdim.Bu mekâna girmek için özel izin gerekli.Paranormal çalışmalar için biçilmiş kaftan olduğunu düşünüyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...