insanlar hakkın da bilgi edinme yolları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Almastad

Kayıtlı Üye
İş
Tahmin
Bu siteyle tanıştıktan sonra buradaki bir çok kişinin bilgi derecesine güvenip sormak ve cevap almak istediğim bazı konular var.

Bir insanın anne adı ve kendi adı öğrenilerek onun hayatı, manevi durumu, geçmişi vs. hakkında bilgi edinilebilir mi, evet ise nasıl?

Olağan üstü güçler veya farklı boyuttaki varlıklar yardımıyla uzakta olan birini görmek, o an ki durumunu izleyebilmek mümkün mü?

Birinin geçmişini (hipnoz haricinde) o kişinin yanında olmadan en ince ayrıntısına kadar öğrenebilmenin imkanı var mı?

Bu sorularıma cevap verebilirseniz cidden pek memnun kalacağım.

Saygılarımla,

yare-i yarim

Moderator
İş
Sanatsal tablolar oluşturmak/Mutfak eşyaları dalında ticaret
Bu siteyle tanıştıktan sonra buradaki bir çok kişinin bilgi derecesine güvenip sormak ve cevap almak istediğim bazı konular var.

Bir insanın anne adı ve kendi adı öğrenilerek onun hayatı, manevi durumu, geçmişi vs. hakkında bilgi edinilebilir mi, evet ise nasıl?

Olağan üstü güçler veya farklı boyuttaki varlıklar yardımıyla uzakta olan birini görmek, o an ki durumunu izleyebilmek mümkün mü?

Birinin geçmişini (hipnoz haricinde) o kişinin yanında olmadan en ince ayrıntısına kadar öğrenebilmenin imkanı var mı?

Saygılarımla,

-Evet mümkündür,bakım yapabilirsin.

-Evet buda mümkün psişik güçler de böyle bir yetenekten bahsedilir.

-İlk sorunuz ile aynıdır bunun cevabı bakım yapmalısınız.

Bu sorularınız majikal işlemler ile yapılabilir.
Ancak küçük yaştan itibaren bir üstattan eğitim almadan birisi bunu yapamaz.Misal varlık davetini bilip varlıklar ile çalışmayı bilmelisiniz varlık davetine gelene kadar daha öğrenmeniz gereken bir sürü şey var.Yani bunları başarmak kolay değildir.

damned

Kayıtlı Üye
-Evet mümkündür,bakım yapabilirsin.

-Evet buda mümkün psişik güçler de böyle bir yetenekten bahsedilir.

-İlk sorunuz ile aynıdır bunun cevabı bakım yapmalısınız.

Bu sorularınız majikal işlemler ile yapılabilir.
Ancak küçük yaştan itibaren bir üstattan eğitim almadan birisi bunu yapamaz.Misal varlık davetini bilip varlıklar ile çalışmayı bilmelisiniz varlık davetine gelene kadar daha öğrenmeniz gereken bir sürü şey var.Yani bunları başarmak kolay değildir.
Benimde bir sorum var size:) İşin içine anne adı girmesi bilgilerin bir varlık aracılığı ile mi edinildiğini gösteriyor?

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Benimde bir sorum var size:) İşin içine anne adı girmesi bilgilerin bir varlık aracılığı ile mi edinildiğini gösteriyor?

İşin içine anne adı girmesi direkt olarak varlık aracılığı ile bilgi edinilmesine işaret değildir. Bir majikal işlem olduğunun belirtisidir ama o işlemin varlık enerjisi ile mi gerçekleştirildiği bilinmez, onu öğrenmek için ayrı bilgiler gerekir.

kıvep

Banlı Kullanıcı
- anne adi ve kulaga okunan ismi, kisinin ahiretteki ve fizik ötesi alemdeki nufud cüzdanidir. Ornegin; ayse kizi fatma. Sorgulardada bu sekilde anilicaz.
Majikal yada varliksal islem fark etmez sadece isimdir. Birine dua hediye ederken bile anne ismi ile birlikte söylenir.

Anne adini ogrenmek bir anahtar degildir dogum tarihi konumu ve fiziksel gorunusu vs gibi bilgiler saptamada yardimci olur. Bu bilgiler olmadanda bilgiye ulasilabilir. Cunku yapilan sey basitce enerji bagini takip etmektir.
Bilgiler olmadanda olur ama bilgileri olursa daha kolay olur tabi :)

Bunlara kisaca bakim yapmak nedir ama bakimdaki bilgiler nasil gelir onu soruyorsunuz sanirim? Faksla mi video mu ses mi nasil yani :D
Orasida sir artik :)

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Şifa uyumlamaları da majiye mi giriyor? Ve her anne adı kullanılan yerde maji mi vardır?

Hayır tabi ki de Maji'ye girmiyor. Ben konu Maji ile bağlantılı olduğu için o şekilde cevap verdim. Uyumlamalar da anne adının gerekmesinin sebebi uyumlama başlamadan önce yapılan niyet de gerekmesidir. Niyet de bu bilgiler kullanılır ki enerji asıl sahibine tam olarak ulaşsın. :)

yare-i yarim

Moderator
İş
Sanatsal tablolar oluşturmak/Mutfak eşyaları dalında ticaret
Maji işlemlerinde anne adı kullanılır ancak bu onun herzaman varlıklar sayesinde olduğu anlamına gelmez.
Varlıklardan bağımsız maji işlemleride mevuttur.
Kısaca şöyle açıklayayım mesela birisine bir maji uygulaması yapılıcak adı mehmet burada mehmetin yanında soyadı kullanılmaz burada kişinin annesinin adı onun soyadı niteliğindedir. Mesela ayşe oğlu mehmet kullanılır burada,anne adı burada kilit noktadır binlerce mehmetin içinden onu ayıran özellik annesinin adıdır.Birde insanoğlu rahimde oluştuğu için daha çok annesinin genlerini alır yani anne burada belirleyici faktördür soy anneden devam eder.
Sadec buda yeterli değil kişinin dna örneği yada resmi gereklidir kullanılan enerji bunları ayırt edip anımsayabilir yani hepsi gerekli faktördür.

Ama üyenin bir sorusuna verdiğim cevap ta bakım'dan bahsettim bakım da varlıklar kullanılır varlıksız bakım türü var mı onu bilemiyorum.

mehmetben

Kayıtlı Üye
anne ismiyle yıldızname bakımı yapılabilinir bir dönem ilgi duyduğum ve deneyimleme fırsatı bulduğum bir ilim türüydü ve varlıklarla alakası olmayan bir bakımdır ama artık yapmıyorum kitaplarımı rafa kaldırdım :)

lviv angeles

Kayıtlı Üye

Evet öğrenilebilir kesinlikle.Kişi adı ve anne adı ile o insanın 7 ceddini bulabilir,her detayı öğrenebilirsiniz.Bu işlem genelde su bakımı aracılığıyla yapılıyor farklı bir türü varsa bilemiyorum.
Hep söylediğim bu bakımda da herşeyde olduğu gibi bu bakımı yapan kişiye güveninizin yüzde yüz olması gerek.Çünkü verilen bazı bilgileri teyit etme olasılığı olamayabilir.Zaten bilgi yanlış olduktan sonra amacada ulaşılamaz.Sorularınızın cevabı evet, heleki geçmiş ve şu anki her ayrıntı tamamen veriliyor.Bu kadar net yazamazdım ancak yaşadığım için tereddütsüz yazıyorum.

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Ama üyenin bir sorusuna verdiğim cevap ta bakım'dan bahsettim bakım da varlıklar kullanılır varlıksız bakım türü var mı onu bilemiyorum.

Varlıksız bir çok farklı bakım türü var. İnsanların kendi doğasında bulunan donanımları, kainatın izin verilen açık sistemine bağlanıp çok ciddi sonuçlar alabilecek kapasitede.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...