Şıhtan el almak

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
C

cenkk

Arkadaşlar tanıdığım bir kadın var annemin dostu.Bir şıhtan el aldığını söylüyor.el almanın ne demek olduğunu biliyorum ama şıhtan el alma hakkında bilgi edinmek istiyorum.Ve bu kadına dair içimde kötü bir his var.ayrıca annem ve bir diğer arkadaşı bu kadınla kahve içtikten sonra size söylediğim kadın fal kapatmadan önce orta parmağını fincanın içine sokmuş ve bişeyler okuyarak kapatmış.ve varmı bilmiyorum ama fasulye falına baktığını iddia etmiş.daha başka gariplikleride var.sezgileri güçlü birisi.bende öyleyimdir ve bu kadından istemsizce korkuyorum.yani diyeceğim şu ki beni bu anlattıklarım konusunda bilgilendirir ve ne yapmam gerektiğini söylerseniz sevinirim.

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Arkadaşlar tanıdığım bir kadın var annemin dostu.Bir şıhtan el aldığını söylüyor.el almanın ne demek olduğunu biliyorum ama şıhtan el alma hakkında bilgi edinmek istiyorum.Ve bu kadına dair içimde kötü bir his var.ayrıca annem ve bir diğer arkadaşı bu kadınla kahve içtikten sonra size söylediğim kadın fal kapatmadan önce orta parmağını fincanın içine sokmuş ve bişeyler okuyarak kapatmış.ve varmı bilmiyorum ama fasulye falına baktığını iddia etmiş.daha başka gariplikleride var.sezgileri güçlü birisi.bende öyleyimdir ve bu kadından istemsizce korkuyorum.yani diyeceğim şu ki beni bu anlattıklarım konusunda bilgilendirir ve ne yapmam gerektiğini söylerseniz sevinirim.
Şeyhten kahve ve fasulye falı için mi el almış? İlginç bir şeyh ve daha ilginç bir aday denklemiyle karşılaştığınız kesin. Kesin olmayan şey ise kadının dürüstlüğü.

Ori

Kayıtlı Üye
Kadın uçmuş bir bardak daha kahve verin ayılsın. Kısacası inanmayın.

dynamic apnea

Kayıtlı Üye
İş
dış ticaret uzmanı
Bizim de bir komşumuz vardı, annemin arkadaşıydı. Hiç unutmuyorum, bir gün eve geldi öylesine ziyarete. Çay içerken annem kadına benim varlıklar tarafından rahatsız edildiğimi söyledi.- o günlerde geceleri kabus gibiydi-. Kadın birden bana baktı. Ne oldu, kardeşin mi korkuttu seni dedi. Şaşırdım. Gerçekten de kardeşim şeklindeki varlıklar tarafından rahatsız ediliyordum. Evin bir yerinde çok korkunç bir olay yaşamıştım, orayı gösterdi ve burada birşey olmuş, çok korkmuşsun dedi. Peki neden oluyor diye sordum. Senin kalp gözün açılmış dedi. Bunu demesiyle kadına hiçbir itimadım kalmadı. Kalp gözüm açılsa neler neler olurdu.
Yani söyledikleri doğru olsa bile bazı insanların, her söylediği doğru olmayabiliyor.

lviv angeles

Kayıtlı Üye
Bakla falı duydumda fasulye falıda bu kadına has herhalde.Bunlar için el almışsa almasaymış keşke..
Bende son yıllarda çok duydum ,hep birileri birilerinden el alıyor.Çok sıradan birşeymiş gibi..
Diyeceğim o ki;bu kadının hikâyesi biraz yaş zannımca.

damned

Kayıtlı Üye
El almak iyice ayağa düştü desek yanlış olmaz. Bende çevremde sık rastlamaya başladım bu iddiada bulunan insanlara. Bir kavram insanlar arasında yayılmaya görsün hemen bundan nemalanmaya çalışan insanlara rastlamak mümkün. Dikkatli ve uyanık olmakta fayda var.

La-edri

Kayıtlı Üye
Basimiza ne gelmisse sih'tan seyh'ten geldi zaten :)

PaRaNoiA

Kayıtlı Üye
Ben de şeyh olmak istiyorum. Çok faydalı bir şey :)

C

cenkk

Arkadaşlar söylediklerim sadece birer örnekti.daha başka yaptığı birçok şey var.sorumu dikkatli okumamışsınız.daha başka gariplikleride var demiştim ve hepsinide yazmak istemedim.ve rica ediyorum sadece yardımcı olabilecek arkadaşlar cevap versin.semiyail bende öyle yapmaya çalışıyorum ama annem ve arkadaşının yanlarında.ayrıca bişeyler çeviriyor olmasındanda şüpheleniyorum.

Şeyhten kahve ve fasulye falı için mi el almış? İlginç bir şeyh ve daha ilginç bir aday denklemiyle karşılaştığınız kesin. Kesin olmayan şey ise kadının dürüstlüğü.
Soruyu dikkatli okumamışsınız.daha başka gariplikleride var demiştim.onlar sadece birer örnekti.

xgenion

Kayıtlı Üye
İş
Müzik ve Grafik Tasarım
Bu durumun sizi rahatsız ettiğini annenize açıklayın. Olmazsa kadını evden uzak tutmaya çalışın. En azından o geldiğinde siz gidin onunla aynı ortama girmeyin. Uzak durarak da rahat edebilirsiniz.

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Soruyu dikkatli okumamışsınız.daha başka gariplikleride var demiştim.onlar sadece birer örnekti.
Tamam ben beni ilgilendiren kısmı aldım. Ben bu kişi bir şeyler yapamaz demedim, kendini ulvi bir şey gibi gösteriyor ama değildir dedim.

hopefull06

Kayıtlı Üye
Tanıdığım bu tarz bir kadın vardı, sanki dünya kendi çevresinde dönüyor gibi davranışları, ben biliyorum bu böyle, bak görüyorum şunu şöyle yapmışsın, eğer bunu böyle yapmazsan şöyle olur deyip bir kaç kişiyi kontrol altında tutmaya çalışan, bir kaç fal bakıp (bence tesadüfen tutturup) etrafındaki insanları varlık enerjisi vs. ile kontrol altına almaya çalışan, kısacası korku vererek kendine bağımlı tutmaya çalışan biriydi. İlk zamanlar ne yalan söyliyim bende korkuyordum bundan, zaman içerisinde ne yaptığını gördükçe, uzak durdukça, mümkün olduğunca göz temasında bulunmayarak, kendimi korumayı öğrendikçe uzaklaştırdım. Kısacası sayın Chillout un dediği gibi kendini önemli göstermeye çalışarak, ama öyle biri olmadığını gördüğünüz an içinizdeki o çekinme hissi biter.

C

cenkk

Ulvi gibi hissettirme değilde arkamızdan birşeyler çeviriyor.buna eminim desem yeridir.annemde bunun farkında.

Ona karşı yaptıklarının işe yaramaması için ne yapabilirim peki?

hopefull06

Kayıtlı Üye
Ona karşı yaptıklarının işe yaramaması için ne yapabilirim peki?
İnanın değişik şekilde benzerini yaşadım, korkmayı çekinmeyi bırakın, kendinizi daima korumaya alın ( Mesela ben Ayetel Kürsi, Felak- Nas ile yapardım), gördüğünüzde göz temasından kaçının, arkanızdan iş çevirdiğini hissediyorsanız bu genelde sizden bir beklentide olduğunu gösterir yani maddi yada manevi, (kendini önemli hissettiği için önemli hissettirmeye çalışması) bana göre o tip insanların ruh sağlığı bozuk, elinizi verirseniz kolunuzu kaptırırsınız, annenizlede konuşun uzak durmasını rica edin, kafanıza takmayın, yok gibi davranın, bu sitede korunma ile ilgili çok bilgi var, bence onları uygulayın..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...