29 Ağustos Balık Burcunda Dolunay

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
4

43887

29 Ağustosta gerçekleşecek olan Balık Dolunay'ı ilişki, arkadaşlıklar ve ortaklıklarımızı gözden geçireceğimiz, gizli olanın açığa çıkacağı bir dolunay olacak.

Bu dönem sürpriz birliktelikler yaşansa da bu ilişkilerin sonu dramatik bir şekilde bitecektir.

Gizli ilişkilerin, arkadaşlıkların,ortaklıkların açığa çıkacağı bu dönemde daha temkinli olup, mantığımızla hareket etmeliyiz.

Dolunay ciddi bir şehvet sınavına işaret ediyor. Bu dönemi takip eden dönemlerde hamilelikler de artış olacaktır. Çocuk sahibi olmak isteyenler bu dönemi değerlendirebilirler.

Duygusal hassaslığımız Dolunay'da fazla olabilir. İçimize kapanma, hayallere dalma ve olayları abartma eğiliminde olabiliriz. Zihnimiz bulanıklaşabilir, kafamız karışabilir, ruhsal olarak gerçekleri red etme eğiliminde olabiliriz. Bu konuda da kendimizi kontrol etmekte fayda olacaktır.

Yine açı alan kişisel haritalarda ki, kişiler suyla ilgili veya mesaj veren rüyalar görecektir.

Sudan bulaşabilecek hastalıklara karşı dikkatli olmalıyız. Alkol zehirlenmelerine yine bu dönem dikkat etmeliyiz.

Yurtdışı bağlantılı işlerde ve eğitim konularında yeni yapılanmalar için uygun bir zamandır.

Hayvanlarda huzursuzluk görülebilir.
Alıntı; A.Uzun

lviv angeles

Kayıtlı Üye
Yok artık diyeceğim kadar belirtileri var bende.Duygusal yönden hassasım,zihnim ise bulanık.Bazı şeylere çözüm bulmak istiyorum ,elim kolum bağlı bişey yapamıyorum.Kısırdöngü içinde,labirentte gibiyim.Düşünüp düşünüp yol katetmeden en başa dönüyorum.
Suyla ilgili rüyada gördüm dün gece,denizde yüzen deniz kızı gördüm.(Tai'nin kulaklarını çınlatiyim,deniz kızı onun konusuydu.:))
Yurtdışı bağlantılı eğitim konularında da ,yabancı dil eğitimime az zaman kaldı.E bu kadarda pes yani,dolunay yine bana çalışmış.:sifone:

Anael Zan

Kayıtlı Üye
29 ağustos nişanım var ve bütün hafta hazırlık içindeydim :D bakalım ogun nasıl geçecek gerçi etkileri 3 gun önce ve sonrasında devam eder..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...