Başımdan gecen ilginç bir olay.

zehirhafiye

Kayıtlı Üye
Öncelikle herkese merhaba...
Sizinle başımdan gecen ve hala bır anlam veremediğim bir olayı paylaşmak ve fikirlerinizi almak istiyorum.
Her geceki gibi uykuya daldığım normal bir günün gecesi uykumun içinde zihnimin içinde bir ses bana seslendi ve telaşlı bir sesle "uyanman lazım bir şey oluyor" dedi, uykumun ağırlığıyla o sesi önemsemedim fakat kısa bir zaman sonra farkettim ki altımda ıslaklık vardı ve gardırobun uzerınden takır takır bır ses geldi. Saat 5.30 sıralarıydı..
O garip ıslaklık ve beni uyaran ses ne olabılır sizce?

lviv angeles

Kayıtlı Üye
Öncelikle herkese merhaba...
Sizinle başımdan gecen ve hala bır anlam veremediğim bir olayı paylaşmak ve fikirlerinizi almak istiyorum.
Her geceki gibi uykuya daldığım normal bir günün gecesi uykumun içinde zihnimin içinde bir ses bana seslendi ve telaşlı bir sesle "uyanman lazım bir şey oluyor" dedi, uykumun ağırlığıyla o sesi önemsemedim fakat kısa bir zaman sonra farkettim ki altımda ıslaklık vardı ve gardırobun uzerınden takır takır bır ses geldi. Saat 5.30 sıralarıydı..
O garip ıslaklık ve beni uyaran ses ne olabılır sizce?
Bu olayların akabinde farklı birşey oldumu gün içinde?Yoksa bu kadarmı ,normalmiydi bunun dışındaki herşey?

zehirhafiye

Kayıtlı Üye
idrar gibiydi ama kokmuyordu. anlamadım ne oldugunu.

Bu olayların akabinde farklı birşey oldumu gün içinde?Yoksa bu kadarmı ,normalmiydi bunun dışındaki herşey?
hayır olmadı. o olaydan sonra yatarken her gece "euzu bıkelima tillahittammati minşerrima helak" duasını okumadan uyumadım. Karabasan vakaları dısında rahatsız eden bir olay yaşamadım.

damned

Kayıtlı Üye
İdrar ın rengi beyaz ise kokmayabilir. Eğer koyu sarı ise ağır bir kokusu olur

lviv angeles

Kayıtlı Üye
Garip.Bu idrara benzeyen sıvı olağan dışı olmayıp bedensel birşeyde olabilir.Ama o zamanda o ses neydi diyeceksin?Bilemedim,belkide olayı biraz daha detaylandırman gerekebillir.Olay bu kadarlamı kaldı peki?

zehirhafiye

Kayıtlı Üye
Garip.Bu idrara benzeyen sıvı olağan dışı olmayıp bedensel birşeyde olabilir.Ama o zamanda o ses neydi diyeceksin?Bilemedim,belkide olayı biraz daha detaylandırman gerekebillir.Olay bu kadarlamı kaldı peki?

eşimle sıkıntılı bır evlılıgımız var, ilk zamanlar duyardım hep büyü vs le geri döndürmeye çalıstıgını. olayın yaşandıgı zamanlar yıne evı terketmiştim geleli 1-2 gun olmustu. acaba o mu bir şey yaptı ,büyü vs ile ilgili bir sıvı mı doktu altıma dıye suphelenıyorum. o uyarı sesı o yuzden mıydı dıye aklıma gelıyor.

lviv angeles

Kayıtlı Üye
Eşin nasıl sıvı döksün o anda uyanmışsın.Dökse önceden döker sende ıslaklığı farkederdin zaten.
Çok özür dileyerek soruyorum ıslaklık sadece yataktamıydı,pijamanızda varmıydı?
Akla ilk gelen doğrudur derler.Net birşey söylenip günah alınmaz ama tahmin ettiğiniz gibi olabilir.

Moonligt

Kayıtlı Üye
İş
komiser
bende işten döndüğümde yatağımda bir ıslaklık görürdüm bazen.kokusuz renksiz.çatı akmıştır diye düşünüp kap koymuştum çıkarken.döndüğümde kapta su yoktu ama kabın altı yine ıslanmıştı.yalnız yaşadığım için kimse yapamaz böyle bişey.o zaman üzerinde durmamıştım ama demek başkalarının da başına geliyormuş şimdi daha çok merak ettim sebebini

uzumakikamilov

Kayıtlı Üye
Dışsal ve içsel uyaranlar rüyaları etkiler. Odanız havasızsa rüyanızda boğulduğunuzu görebilirsiniz, dışarıdan bağrışma sesi geliyorsa savaşta olduğunuzu görebilirsiniz gibi. O ses siz uyanmadan önce de geliyordu, bu dış uyaran sizi korkuttu, kendinize uyanmanız gerektiğini söylediniz, metabolizmanız bu gerilim sonucu aşırı hızlandı ve hızlıca terlediniz. Bu da bir ihtimal yalnızca. O tür sesler doğalgaz, su borularından gelebiliyor bazen. Ya da en üst katta oturuyorsanız çatıdan yanıltıcı sesler gelebilir. Siz daha iyi yaparsınız ayrımını, belki tamamen doğal bir olay da olabilir bunun gibi.

zehirhafiye

Kayıtlı Üye
kendisi profesyonel bir yalancıdır . asla ele vermez aksine aa altına kacırmıssın gıbı kucuk dusurucu sekılde eglenirdi o yuzden soramadım.
idrar olsa carsafa yayılırdı. kucuk bır ıslaklık vardı ve cok az pıjamama da bulasmıstı. bu sekılde uzerıne sıvı dokmeyle yapılan bır uygulama var mı acaba

lviv angeles

Kayıtlı Üye
Sıvı dökülerek yapılan uygulamalar var tabi.Ben yatağa döküldüğünü duymadım hiç.Hep kapı önü ,sokağa falan ev önüne dökülür genelde.Gerçekten karışık ama siz eşinizden şüphelisiniz hatta eminsiniz.Dediğim gibi şüpheler genelde doğru çıkar malesef.:( Yinede umarım büyü değildir.

Ori

Kayıtlı Üye
Eşinizin yalancı olduğunu kabulleniyorsanız bir sonra ki hamlesini bekleyin ve tabi kendinizde olan değişimlerede dikkat edin büyüdür felan belli olmaz.
Tabi ki bu bedensel bir hastalıkta olabilir var mı böyle bir hastalığınız?
Ve şunu da bilmelisiniz ki belki de uyurgezersiniz? Yatağın etrafını kontrol etmekte fayda var.
Yani kısacası geniş çaplı bakın ve bütün olasılıkları düşünün.

zehirhafiye

Kayıtlı Üye
bu tarz bır hastalıgım olsa bu ıslaklıgı daha once ya da daha sonra da hıssederdım ama yalnızca o gece oldu. her seyı dusundum aklıma gelen tek sey yatagıma dısarıdan dokulen bır sıvı.

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Basitçe işlem yapılmış bir su da olabilir. Ayrıca bu öyle bir meseleyse hemen elbiseleri de kontrol edecektiniz. Bütünsel yapılır. Yatağa, elbiseye, banyo suyuna, yemeğe veya içeceğe aynı su konulmalıdır. Olay bugün meydana geldiyse bir bakın elbiselere, elini daldırıp serpme yapması lazım, hava da sıcaksa kurumuştur çoktan kontrol edecek bir şey de kalmamıştır.. Gerçi yatağa da öyle yapması lazım. Eğer ki mesele buysa biri ona demiştir git böyle serp, o da boca etmiş olabilir.

Bunların hiçbiri de olmayabilir.

Lian

Kayıtlı Üye
Açtığınız konu sayesinde bir yada bir buçuk hafta önce yaşadığım olay geldi aklıma. Bende sizin gibi uyandığımda pijamamda ıslaklık var gece idrarımı kaçırmışım gibi iç donuma baktığımda bir şey yoktu sadece pijamamda vardı ıslaklık aklıma ulan bu yaşta olur mu diye sordum kendime yatağın üstündeki örtüyü tamamen kontrol ettim hiç bir ıslaklık yada koku yoktu örtüyü kaldırıp komple yatağı inceledim onda da bir sorun yoktu . Acaba rüyalandım mı diye sordum kendime öyle olsa iç donumumda pis olacağını fark ettim sadece pijamamda olan ıslaklığı açıklayamamıştım. Sadece pijamada olması yatakta veya donumda olmaması bir tuhafıma geldi. Ailemede söylüyemedim bu yaşta altınamı kaçırdın derler diye ama idrar veya meni olduğunu düşünmüyorum. O günden sonra bir daha olmamıştı unutup gitmiştim.

zehirhafiye

Kayıtlı Üye
peki bu tarz uygulamaların genelde amacı nedir? dil baglamak mı,aşık etmek mi yoksa her şey olabılır mı?

La-edri

Kayıtlı Üye
Siz kadinmisiniz ? Yoksa erkek mi. ( kisisel merakim cevab vermesenizde olur :) )

Size bu konu hakkinda kendi tecrübeme dayali bir seyler anlatmak isterdim ama cesaret edemiyorum.

Bana öyle geliyorki sizin üzerinizde saglam bir dua edeniniz var, muhtemellen hasta masum yada mazlum bir insanin ne bileyim anne olur nineniz olur.
Fakat durumunuzda varliksal bir sey var bence.

Yataginizdaki nem hakkindada saadece bir fikir bildirmek istiyorum.
Siz olayin öncesinde hic bir sey hatirlamiyorsunuz ruya vizyon yada karabasan tarzi bir sykistirma. Ama bunu hatirlamiyor olmaniz bir sey yasamadiginiz anlamina gelmez.

Insan cok korktugunda beyin panik olur bir cok sinyal gönderir bedene, yani karisik yersiz sinyaller, ve kaslara hakim olmadiginiz icin, ve bu korkunun bosalmasi gerektigi icin enerji olarak, bedeniniz sivi absorbe edebilir, bu idrar olabilir ki kokmak zorunda degil cok olmak zorunda degil az ama nem birakacak kadar.ve insan carsafi islatacak kadar terleyebilir. Esinizin size bir fenalik yapmamis olmasini ümid ederim, sizde isterseniz bu kadar pesin hükümlü olmayin, esinizin hakkinda cok hos seyler söylemiyorsunuz bu olumlu bir davranis degil.
Bu davranisniz bile basiniza is acabilir varliksal manada.Varliksal durumlar icin herzaman tek sebeb büyü degildir.