Başımdan gecen ilginç bir olay.

dexter

Elit Üye
eşimle sıkıntılı bır evlılıgımız var, ilk zamanlar duyardım hep büyü vs le geri döndürmeye çalıstıgını. olayın yaşandıgı zamanlar yıne evı terketmiştim geleli 1-2 gun olmustu. acaba o mu bir şey yaptı ,büyü vs ile ilgili bir sıvı mı doktu altıma dıye suphelenıyorum. o uyarı sesı o yuzden mıydı dıye aklıma gelıyor.

Eğer böyle bir şüpheniz var ise, bu konuda Urum veya Yule ile iletişime geçerek bakım yaptırabilirsiniz. Buradaki veriler ile net bir yanıt veremeyiz.
İyi Forumlar.

damned

Kayıtlı Üye
Eğer böyle bir şüpheniz var ise, bu konuda Urum veya Yule ile iletişime geçerek bakım yaptırabilirsiniz. Buradaki veriler ile net bir yanıt veremeyiz.
İyi Forumlar.

Benimde kendi tecrübelerime dayanarak tavsiyem yule veya urum a danışmanız. Yıllar önce bakım yaptırdığımda bana bazı problemlerimin bedensiz bir varlık ile alakalı olabileceğini belirtmişti. Bende bu sayede bir uzmandan yardım alarak içinde bulunduğum sıkıntılı durumdan kurtulmuştum. Sevgiler

geçmiş

Kayıtlı Üye
Bence hemen eşinizden şüphe etmeyin, elbette ki onu bizden çok daha iyi tanırsınız lakin bir cevapta yazmışsınız ben eve döndükten birkaç gün sonra diye, sonuçta bir uygulama yapacak veya yaptıracak olsa siz gittiğinizde yapardı zaten dönmüşken yapmazdı gibi geliyor bana. Ayrıca özür dileyerek söylüyorum diğer bazı arkadaşlarında söylediği gibi idrar mutlaka kokmak zorunda ya da çok olmak zorunda değil, birkaç damla olarak bile gelebilir ve bu durumda zaten bir koku yayılmaz. Ya da duyduğunuz sesten irkilip aşırı derecede terlemişte olabilirsiniz. Ama tabi dediğiniz gibi de olabilir, bu konu hakkında başka şeyler de yaşadınız mı buna da bakmak gerekiyor, örneğin bir uygulama yapılacaksa yalnızca su serpmekle olmaz örneğin kıyafetlerinizde farklı kokular, yediğiniz içtiğiniz şeylerde farklı tatlar aldınız mı bu gibi şeyleri de bir düşünün derim ben.