Büyüde cinler etkili midir?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

black rose

Banlı Kullanıcı
Merhaba ilk defa konu açıyorum (yanlış yere açmış olabilirim) dilek büyüler inde bedensiz varlıkların etkisi var mı? Ya da tamamen bizim enerjimizle ilgili mi? Cevapları bekliyorum.Şimdiden Teşekkürler.

damned

Kayıtlı Üye
Yaptığımız her uygulamada farkında olarak veya olmayarak bedensiz varlıklara kapı açabiliyoruz çünkü o anki enerji yoğunluğunuz onları kendilerine çekebilir. Örneğin dilek için belli gün ve saatte belli sayıda okunan bir duayı kilitli bir kasayı açan şifre olarak düşünebilirsiniz

yare-i yarim

Moderator
İş
Sanatsal tablolar oluşturmak/Mutfak eşyaları dalında ticaret
Öncelikle ilk konunuz hayırlı olsun :) Sormak istediklerinizi sorular bölümüne açmanız gerekir.

Sorunuza gelicek olursak ikisindende biraz gerekli.
Hangi büyüler olursa olsun cin ve başka varlık türlerininde etkisi mevcuttur.
Birde tabi ki varlıklar ile hiç iletişime geçmeden amacınıza göre enerjisel çalışmalar da yapabilirsiniz,hatta bazı insanlar bir maji uygulaması yaparlar o maji uygulamasının etkinliği bitmiştir ama uygulama başarıyla sonuçlanır ve kişi bunu uygulamanın gerçekleştiğine yorar hemen.Pek öyle değildir bazı insanlar kendi enerjisel gücüyle bunu yapar ama farkında olmaz bunu başarabildiğinin.
Büyü kısaca bir dönüştürme sanatıdır ve kolay birşey değildir aşama aşama gidilmesi gereken yollar vardır.Maji yapıcak olan kişiler bir üstadın gözetiminde eğitim almaları gerekir.

Bu konuda detaylı bilgiler için sitemizde'ki yüksek maji vb. bölümlerini inceleyebilirsiniz yararlanacağınız bilgiler mevcut.

black rose

Banlı Kullanıcı
Yare i yarım sitede dolaştım biraz ve büyünün ilk aşama olup yüksek majinin ise üstatlara ait olduğunu öğrendim.Ben hayatımda daha büyü yapmadım ama siz beni yüksek majiye yönlendirdiniz bu noktada mesajınızı bekliyorum

yare-i yarim

Moderator
İş
Sanatsal tablolar oluşturmak/Mutfak eşyaları dalında ticaret
Yare i yarım sitede dolaştım biraz ve büyünün ilk aşama olup yüksek majinin ise üstatlara ait olduğunu öğrendim.Ben hayatımda daha büyü yapmadım ama siz beni yüksek majiye yönlendirdiniz bu noktada mesajınızı bekliyorum
Tam olarak nasıl bir mesaj bekliyorsunuz ?

kıvep

Banlı Kullanıcı
Merhaba ilk defa konu açıyorum (yanlış yere açmış olabilirim) dilek büyüler inde bedensiz varlıkların etkisi var mı? Ya da tamamen bizim enerjimizle ilgili mi? Cevapları bekliyorum.Şimdiden Teşekkürler.
Kisaca aciklamak gerekirse: varliklar enerji ile büyü arasinda araç ve kanal işlevi görür. Yani direk enerji ilede yapilir yada bu enerji varliklar araciligiyla yönlendirilir.
Aciklayabildim mi acaba :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...