Acemi varlık cagirma

gumuskursun

Banlı Kullanıcı
Arkadaşlar öncelikle merhaba bundan 3 yada 4 ay önce bir yazı okudum bu perileri ilgiliydi bende akşama doğru sadece sizi çağıriyorum yada buna yakın bir cümle kurdum pek hatırlamıyorum fakat bunu inananarak yaptım bu olaydan sonra kendimi garip hissetmeye başladım gün ilerledikçe sesler duymaya başladım cama vurma sesleri ayak sesleri tarzı sonra tırstım ve beni rahat bırakın defolun tarzı cümleler kurdum ve artık sesler duymuyorum sizce bu varlıklar beni terketmislermidir çok teşekkür ederim

yare-i yarim

Moderator
İş
Sanatsal tablolar oluşturmak/Mutfak eşyaları dalında ticaret
Bilinmez.Ama git demekle gideceklerini sanmıyorum hiç :) Perileri görmek çağırmak kolay değildir çünki insana mesafelidir ama periler zarar veren varlıklar değildirler şayet çağırmayı başabildiyseniz.Ama periler yerine başka birşey gelmiş olabilir eğer böyle bir durum gerçekleştiyse git demekle gitmezler tabi niyet enerjinizi ne derece iyi kullanabiliyorsunuz bilemiyorum.

gumuskursun

Banlı Kullanıcı
Çok ciddiydim çünkü git demeden 1 gün önce fln çok korkmuştum ve ayriyettn bazen bir insana kızdığım zaman başına mutlaka kötü bişey gelir neden olduğunu bilmiyorum saol cevabın icin

fechken

Kayıtlı Üye
Tabii ki, saçmalamala gitmişlerdir sen 2 kelime edip gel demişsin, 2 kelime edip defolun gidin demişsin gitmezler mi ayıp ediyorsun.

kıvep

Banlı Kullanıcı
Birseye gel diyorsun ama neye kime orasi muamma... Peri ne bilmeden gel dedigin neler kafanda bir tasarisi yokken, birseyler geliyor ama cağiranin haberi yok. Birsey cagirmak icin once ne oldugunu tanimak gerekir.
Masa, sandalye, kitap... Bunlar gozunde canlandi degilmi?
Ya Peri? Ben acik ve net bir cevap vereyim ne gelen vardi ne giden.
Olan seyde kendi enerjinin olusturdugu bir dalgalanmadir en fazla.
Cagirmak icin en azindan neyi cagirdigimizi bilmek gerekir. Havaya gel diye bagirmanin bir anlami yoktur. Umarim aciklayabilmisimdir :)

origanum

Yönetici
Arkadaşlar öncelikle merhaba bundan 3 yada 4 ay önce bir yazı okudum bu perileri ilgiliydi bende akşama doğru sadece sizi çağıriyorum yada buna yakın bir cümle kurdum pek hatırlamıyorum fakat bunu inananarak yaptım bu olaydan sonra kendimi garip hissetmeye başladım gün ilerledikçe sesler duymaya başladım cama vurma sesleri ayak sesleri tarzı sonra tırstım ve beni rahat bırakın defolun tarzı cümleler kurdum ve artık sesler duymuyorum sizce bu varlıklar beni terketmislermidir çok teşekkür ederim

Konunun popülerliğine olan merakınızdan ve bu alanda deneyiminizin olmayışından bu düşünceye yönelmişsiniz. Hiçbir şeyin olduğu yok, merak etmeyin, endişe etmeyin. Hayat normal halinde devam ediyor. Gelen olmadığı gibi giden de yok. Olamaz da zaten. Sadece sakinleştiğiniz için bilinçaltı gölgesinden korkmayı bırakıp normal algısına geri dönmüş.

gumuskursun

Banlı Kullanıcı
nedemek istediğinizi Anladim vakit ayırdığınız için teşekkür ederim

Ü

Üye silindi 38107

Bir kitapta bununla ilgili bir yazı okumuştum. Yazılana göre varlık çağıran veya evinde,kendisinde varlık musallatı olduğunu düşünen insanların gereksiz yaydığı korku enerjisi bunun gibi seslere neden oluyormuş. Evi perili olduğunu düşünen ve sesleri duyan çoğu kişinin sesleri duyma sebebi kendileri olabilir diye düşünüyorum.