Aşk ve Muhabbet için Tuz Yakmak

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

damned

Kayıtlı Üye
7 adet iri kaya tuzu üzerine tebbet suresi okunur sonra her biri tuzu yakacağınız kabın çevresinde üç kere döndürülerek falan oğlu/kızı falan bu tuz gibi dönsün dolaşsın bana gelsin denir ve yakma işleminde kullanacağınız kabın ( ben cezve kullanmıştım) ağzı kapatılarak ateşin üzerine konur. Tuzlar yanmaya başladıktan sonra 'bu tuzlar nasıl yanıyorsa falan oğlu/kızı falan benim için öyle yansın, tuzlar patlamaya başladıktan sonra 'bu tuzlar nasıl patlıyorsa falan oğlu/kızı benim için öyle patlasın, son olarak ta 'bu tuzlar nasıl sıkılıyorsa falan oğlu/kızı benim için öyle sıkılsın denir.
Bu işlem 7 gün her gece saat 12 den sonra yapılmalı. Ancak başarıya ulaşmanızda karşıdaki kişinin size olan ilgisi etkili olacaktır. Enerjinizi iyi kanalize etmeli ve başarılı olacağınıza tüm kalbinizle inanmalısınız.

Kaynak: Alıntı

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Asla yapmamanız gereken bir uygulamayı Verdiğiniz için teşekkür ederim. Üyelermizin asla ve asla ve asla yapamamasına Yönelik örnek olacak uygulamayı paylaşarak üyelerimizi düşündüğünüz için teşekkür ederim.
Bu uygulama bir Erkeğe yapılır, kadına yapılsa tutmaz. Eksiklikleri tamamlanırsa ve hataları giderilirse bir lanet için kullanılır. Aşk ve sevgi ile alakası yoktur. Çok yapılan bir hayatı daha düzelteyim. Eğer Arapça ayet okuyorsunuz Türkçe niyet etmeyeceksiniz. Diğer bir hata eğer yansın diyorsanız direk Ateş'e atacaksınız ısıtmayacaksınız. Sözler ile yapılan eylem tutarlı olacak.

Dediğim gibi eksik Hatalı ve yanlış bir uygulamalıdır kullanılmaz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...