Nefreti aska dönüstürmek icin

Ajjta

Kayıtlı Üye
Yola gömmek? Modern zamanlarda asfalt vs. şeylere yapılamaz bir de insanların şüpheli bakışları var tabi. Daha pratik bir yol olabilir mi? Eline versek yeni bir yazı sistemi geliştirdim yalanıyla? Not defterine falan yazsak? Bunlar olur mu

cansu3423

Kayıtlı Üye
Dış kapısının arasında bir yere de saklayabilirsiniz.

umutsuz34

Kayıtlı Üye
sakladıqımız yerde kalsınmı yoksa kaldıralımmı ?

kardelen063

Kayıtlı Üye
Umutsuz,

Nefretin sevgiye dönüşmesi için bir dua arıyorum. Yukarıda önerilen şeyi yaptın mı?

umutsuz34

Kayıtlı Üye
vallahı yapamadım tılsımlardan cekınıyorum acıkcası soru soruyorum cevap qelse sorucaktım zaten ama kımse cevaplayamadığı ıcın yapmadım canım

APCAĞA

Kayıtlı Üye
azimet i yokmuydu bunun olsaydı daha iyi olurdu bence elinize saglık.

brb

Kayıtlı Üye
ya deneyen oldumu?
ben bunu denersem sonum karakolda bitebilir cünkü
ama deneyen oldu ve ise yariyor derseniz yapabilirim

hocam direk ayaginin basacagi yermi yoksa evin 200metre ötesinde biryer olabilir mi?
ve o kagit zamanla camurlu toprak altinda bozulunca ise halen yararmi?

FrontalLob

Kayıtlı Üye
İş
Decor Expert
Yine istenmeyen bir bireyin, istenmeyen bir kişinin zihnini dışarıdan manipüle etme çabasını okuduk. hakeza tılsımın olduğu görsel neyse ki bende açılmıyor (çok lazımda değildi.)
Şimdi mesele yola gömmek burada tamamen imgesel bir çaba. Yoldan kast ettiği şey uğrak noktası: evinin önünde ki ayakkabılıkta bir yol: gidip koyabilene (!) lakin usül ve erkan dışı yollarla tılsım yaparak yahut yapmaya çalışarak birşeyler elde etmeye çalışmak baştan yanlış bir durum.
Bu nefret duyduğunuz birey ile aranızda sorunun ortadan kalkması için Dua yeterli bir seçenek olur. Yoksa dalından koparılan HAM meyve çürümeye mahkumdur. Uğraşmayın böyle işlerle.